Koniec sezonu dla El Shaarawyego?

Kolejny piłkarz doznał kontuzji mięśniowej w decydującym momencie sezonu.

fot. © asroma.com

Najpierw radość związana z golem, swoim piątym w sezonie, potem łzy przy schodzeniu z boiska, przerwane jedynie słowami, które dało się wyczytać na ekranie TV z ruchu ust: „To koniec”

Napastnik opuścił boisko w 69 minucie meczu, a na ławce nie mógł powstrzymać się od płaczu. Uraz, którego doznał, może oznaczać dla niego koniec sezonu. El Shaarawy natknął się na problem zginacza prawego uda i może potwierdzić się uraz mięśniowy. Roma obawia się, że doszło do urazu II stopnia, co będzie oznaczać dla piłkarza koniec sezonu. Dziś ma przejść szczegółowe badania.

El Shaarawy dołączył na listę piłkarzy, którzy wyeliminowani zostali w ostatnich tygodniach z powodu urazów mięśniowych. W tej chwili wykluczeni z tego powodu są Wijnaldum, Llorente i Smalling. Wcześniej, przed urazem kostki w meczu z Atalantą, na problemy ze zginaczem uda skarżył się też Dybala. Argentyńczyk zmaga się z problemem traumatycznym, po kontakcie z rywalem. Urazy tego typu leczą też Belotti, Kumbulla i Karsdorp.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • samber
  4 maja 2023, 11:08

  Kontuzja mięśniowa. No to ile minut Szary na wiosnę spędził na boisku żeby tak cierpieć?

 • abruzzi
  4 maja 2023, 13:49

  Szary rozegrał w sezonie 1953 minuty, często sobie odpoczywając i wchodząc z ławeczki. Ma dwa razy mniej rozegranych minut od Smallinga, Cristante, Manciniego.

  • jamtaicho
   4 maja 2023, 15:54

   Dla niego to koniec bo nie może się pokazać z dobrej strony, a umowa wygasa za 2 miesiące niespełna.