Kolejne transfery w nadchodzących dniach?

Okno transferowe we Włoszech dobiegło końca, co nie oznacza ze Tiago Pinto udał się na zasłużone wakacje. Przeciwnie, wiele wskazuje na to, że marcato w wykonaniu Romy jeszcze się nie skończyło.

fot. © bvb.de

Tiago Pinto nie przestaje pracować, aby oddać do dyspozycji Mourinho jak najbardziej konkurencyjną kadrę na sezon, który może przynieść kibicom wiele radości, a także uszczuplić budżet placowy klubu. Najbliższe godziny będą poświęcone pracy nad wytransferowaniem zbędnych graczy do lig, w których okno transferowe wciąż trwa. Następnie, aby letnia sesja Romy zbliżyła się do perfekcji, niewykluczone ze Tiago Pinto postara się jeszcze o uzupełnienie defensywy.  

Wydaje się, że istnieje ku temu możliwość. W ostatnich godzinach pojawiły się informacje, że pod drzwiami dyrektora generalnego Giallorossich wylądowała oferta od agentów Zagadou, o czym poinformował na Twitterze Nicolò Schira. Francuski obrońca, urodzony w 1999 roku, został zwolniony przez Borussię Dortmund. Papier z jego nazwiskiem leży na biurku Pinto już od jakiegoś czasu, ale ma on obawy co do niepewnej kondycji fizycznej środkowego obrońcy, który w ostatnich dwóch sezonach został zatrzymany przez liczne kontuzje. Świta Zagadou od wczoraj przebywa we Włoszech.

Transferem, który byłby odroczony w czasie jednak może stać się faktem w najbliższych dniach jest Ole Solbakken. Skrzydłowy Bodo/Glimt i Roma mają od dłuższego czasu wstępne porozumienie w sprawie warunków kontraktu indywidualnego. Wkrótce, jak donosi La Repubblica, może dojść do podpisania pełnej umowy, która weszłaby w życie w nowym roku, po tym, jak graczowi wygaśnie obowiązujący kontrakt. zatem także z norweskim klubem. Tiago Pinto się nie zatrzymuje!

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Quattro
  2 września 2022, 10:41

  Już mogę wystawić 8/10 Punciakowi.

 • Totnik
  2 września 2022, 10:59

  No wlanie jakaś gazeta włoska oceniła mercato Romy i Juve na 8. Najwyżej. A potem było zestawienie 10 najdroższych transferów i tam ani jednego Romy :) czyli czasami można tanio i dobrze, teoretycznie wielkie brawa dla DS, a w praktyce oceniamy po sezonie.

 • Barteq
  2 września 2022, 11:37

  Będzie jakiś news podsumowujący mercato? Co do wolnych zawodników to petardą byłby Denayer, ale on może sobie dużo liczyć. Z kolei Zagadou byłby dobrym ruchem… w zależności od kontraktu. Musiałby być dobrze rozpisany pod nas – jakiś rok z opcją przedłużenia z naszej strony. Chłop jest szklany, to fakt, ale medycy BVB to jacyś ukryci sadyści, ktokolwiek tam nie gra ma gigantyczne problemy. Ciekaw jestem kim stałby się Reus gdyby nie oni. My wprawdzie nie należy do asów, ale na pewno jest lepiej niż w Zagłębiu Ruhry. Może Francuz po jej opuszczeniu i pełnieniu funkcji rezerwowego łamałby się mniej? W każdym razie, Belg jest o wiele lepszą opcją.

  • Wuju
   2 września 2022, 12:30

   A to jest gdzieś gorzej z kontuzjami niż u Nas ?

  • Canis
   3 września 2022, 11:27

   Jasne. Choćby Juventus. U nas poważne urazy mają tylko Gini i Darboe.

 • romomaniak
  2 września 2022, 13:06

  Z wolnych agentów ciekawą opcją może być też Mangala – ostatnio St Etienne i Valencia, ale w Manchesterze City miał kilka dobrych występów – jeżeli zdrowotnie jest obecnie ok, to może tu warto zaryzykować…

  • Misi
   2 września 2022, 13:27

   to już nie ten poziom

 • Aplauz
  2 września 2022, 13:54

  Jeśli mamy kupować szklanego Zagadou który nie podniesie jakości to lepiej już poczekać do zimy.

 • delvecchio
  2 września 2022, 14:33

  Punciak jak na razie nasz najlepszy CDS od dekady. W końcu doczekaliśmy się mercato godnego formatowi naszego klubu. Forza Pinto!