Kluivert w Fulham czy jednak nie?

Do końca mercato pozostały już tylko dwa tygodnie, a tymczasem nie znalazł się klub gotowy pozyskać Kluiverta czy też gotowy sprowadzić gracza na zasadach, jakich żąda Roma. Wydaje się, że jedynym rzeczywiście zainteresowanym jest Fulham.

fot. © ogcnice.com

Justin Kluivert został skreślony przez Jose Mourinho przed poprzednim sezonem i podobnie jest teraz. Sytuacja Holendra jest o tyle gorsza, że w przeciwieństwie do poprzedniego lata, tym razem został w ogóle odsunięty od treningów z pierwszym zespołem. Roma wciąż negocjuje jego odejście. 

Od tygodni mówi się o możliwości przenosin byłego gracza Ajaxu do angielskiego Fulham, ale konkretów jak nie było, tak nie ma. Dziś temat podejmują mniej wiarygodne źródła. Według tabloidu Daily Mail, Fulham jest gotowe zaproponować nieco ponad 9 mln euro, aby pozyskać gracza na zasadzie transferu definitywnego.

Z kolei francuski portal footmercato.net donosi, że Fulham zaproponowało wypożyczenie z prawem do wykupu za 12 mln euro, które stanie się przymusowe jeśli ekipa z Londynu pozostanie w Premier League. Roma miała jednak taką opcję odrzucić. Według portalu sam Kluivert miał dać zgodę na przenosiny do Fulham

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.