Kluivert, Shomurodov, Coric: Plotki, ploteczki…

Ostatnie plotki transferowe traktują o ofercie wypożyczenia Shomorudova przez Trabzonspor. Fulham chce wypożyczyć Kluiverta, ale nie jest to możliwe, gdyż kończy mu się kontrakt. Coric znalazł się na celowniku Bruges.

fot. © ogcnice.com

Na liście graczy, których chciałby się pozbyć Tiago Pinto znajduje się wciąż przynajmniej sześć nazwisk, w tym Eldor Shomurodov, który w przeciwieństwie do pozostałej piątki, jest częścią kadry Mourinho. 

Uzbeka łączyło się ostatnio z Bologną, ale zdaniem mediów jest wiele problemów w negocjacjach z Rossoblu. Tymczasem media tureckie podają, że ofertę za piłkarza złożył Trabzonspor. Według doniesień turecki klub zaproponował 1 mln euro za zwykłe wypożyczenie. Wypożyczenie z opcją wykupu to też, według Evening Standard, oferta Fulham za Justina Kluiverta. Anglicy są skłonni zaoferować prawo do wykupu za 8 mln funtów. W takim jednak przypadku Roma musiałaby najpierw przedłużyć umowę Holendra, gdyż w aktualnej sytuacji niemożliwe jest jego wypożyczenie do końca sezonu. Z kolei włoski dziennikarz, Flavio Maria Tassotti podaje, że Bruges interesuje się Ante Coricem. Ogromnym problemem są jednak zarobki 25-latka, zdecydowanie poza zasięgiem belgijskiego klubu.

Brakuje jakichkolwiek doniesień na temat Biandy, Calafioriego i Diawary.

 

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Burdisso
  10 sierpnia 2022, 16:18

  Najlepsze jest te info że Fulham chce wypożyczyć kluiverta… Hahaha

  • abruzzi
   10 sierpnia 2022, 19:14

   Dlatego sam w tym newsie dopisałem, że najpierw trzeba przedłużyć umowę Kluiverta, bo wypożyczenie nie wchodzi w grę. Ach te angielskie brukowce.