Kluivert nie poleciał do Portugalii

Justin Kluivert nie poleciał z zespołem do Portugalii. Powody? Problemy fizyczne oraz negocjacje jego sprzedaży. Holendrowi wygasa w przyszłym sezonie umowa, więc wyjście jest tylko jedne.

fot. © asroma.com

Mimo światełka w tunelu dla Kluiverta, którym było znalezienie się w kadrze, która trenowała przez tydzień w Trigorii, nikt raczej nie miał złudzeń. Holender został skreślony przez Mourinho już w zeszłym lecie i także teraz będzie zmuszony znaleźć nowego pracodawcę. 

23-latek nie wyleciał dziś z kompletną już kadrą na przedsezonowe zgrupowanie do Portugalii. Kompletną, gdyż do dyspozycji Mourinho wrócili pozostali gracze, którzy występowali w czerwcu w reprezentacjach krajowych. Jak podaje Filippo Biafora z Il Tempo, powody, dla których Kluivert nie znalazł się na liście powołanych, są dwa. Pierwszym są problemy fizyczne piłkarza, drugim negocjacje jego sprzedaży, które prowadzą Giallorossi. W tym samym momencie, podaje Biafora, zablokowany został jak na razie Carles Perez, który wyraził chęć odejścia by móc grać regularnie.

Wracając do Kluiverta, w ostatnich dniach wyższe notowania zyskały pogłoski na temat zainteresowania jego osobą ze strony Lyonu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.