Kluivert i Villar w kierunku powrotów?

Kolejny dzień i kolejne pogłoski. W dzisiejszych dziennikach wracają starzy znajomi, ale także pojawiają się nowe kluby, które dołączają do grona zainteresowanych Kluivertem oraz Villarem.

fot. © asroma.com

Kluivert i Villar to dwa nazwiska, które ciągle budzą zainteresowanie na rynku transferowym. W przeciwienstwie do takich graczy jak Diawara, Bianda czy Coric wydaje się, ze wytransferowanie ich z klubu nie powinno stanowić większego problemu. Dni jednak mijają, a konkretów jak nie było, tak nie ma. W dzisiejszym wdaniu La Repubblica serwuje kolejne doniesienia na ich temat.

Po podjęciu decyzji o zezwoleniu Kluivertowi na powrót do Romy, bez negocjowania wykupu, Nicea zdaje się przeżywać moment refleksji. Francuski klub, jak podaje dzisiaj La Repubblica, ponownie zainteresował się młodym Holendrem i nie wykluczone, że w najbliższych dniach zwróci się do Rzymian z konkretna oferta. Jednak mogą to zrobić nie tylko oni. Justin Kluivert znalazł się bowiem w kręgu zainteresowań również jednej z drużyn Premier League. Fulham uważnie monitoruje sytuację i jest czujne.

W związku z tym, że negocjacje w sprawie z Monza w sprawie Villara utknęły w martwym punkcie, do gry po zawodnika weszła Sampdoria. Jednak najnowszą hipotezą dotyczącą przyszłości Gonzalo Villara jest powrót do ojczyzny po tym, jak spędził w niej ostatnie pół roku w barwach Getafe. Pomocnik Romy jest nadal lubiany w Hiszpanii, a jak donosi ponownie La Repubblica, konkretne zainteresowanie graczem z rocznika 97′ wyraziła Valencia. Iberyjczycy, prowadzeni obecnie przez Gennaro Gattuso, otworzyli się na możliwość przyjęcia gracza do siebie. Ponownego, gdyż ten występował już w młodzieżowych zespołach Nietoperzy w latach 2017-2018. Na razie to tylko sugestia, ale już wkrótce pomysły Valencii mogą przerodzić się w konkretne działania.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Canis
  29 lipca 2022, 10:00

  Jezu jakie ci nasi piłkarze budzą powszechne zainteresowanie … tylko jakoś ciągle są Romie :/

 • Mikesss
  29 lipca 2022, 11:23

  Straszna kaszana z tymi sprzedazami. Jak Pinto czyscil w ostatnim okienku tak teraz idzie to jak krew z nosa.. troche czasu jest ale martwi ilosc tych zbednych graczy, ktorzy moga blokowac mercato dla lepszych zastepcow.

 • buker7
  29 lipca 2022, 12:05

  O ile brak zainteresowania Diawarą i Ubekiem jest dla mnie zrozumiały, to nie mogę pojąć czemu tak długo schodzi z Veretout, Kluivertem i Villarem. Jakby nie patrzeć panowie coś niecoś potrafią