Kluivert blisko Fulham, choć nie ma porozumienia

Justin Kluivert może trafić do Fulham. Zdaniem mediów Roma jest bliska sprzedaży gracza za 10 mln euro, choć, jak podaje Di Marzio, Tiago Pinto, który przebywa w Londynie, nie osiągnął jeszcze porozumienia z Fulham.

fot. © ogcnice.com

Po dogadaniu się z PSG w sprawie Georginio Wijnalduma ruszyła też karuzela sprzedażowa. W czasie gdy media biorą za pewnik transfer Veretout do Marsylii (dziś trenował regularnie w Trigorii) i piszą o rychłych przenosinach Carlesa Pereza do Celty Vigo, przyspieszenia nabierają negocjacje w sprawie odejścia Justina Kluiverta.

Zdaniem Gianluci Di Marzio Tiago Pinto przebywa w Londynie, gdzie rozmawia z kierownictwem Fulham w sprawie sprzedaży skrzydłowego. Dlatego też dyrektora Romy nie było na pokładzie samolotu, którym przyleciał Wijnaldum. Na razie, podaje dziennikarze, strony nie osiągnęły porozumienia.

Według Sporitalia strony są bliskie dogadania się, a klub z Londynu zapłaci za kartę Kluiverta około 10 mln euro. W grę wchodzi jedynie transfer definitywny, gdyż graczowi wygasa po sezonie kontrakt w Romie. W gronie zainteresowanych są też Torino i Nicea.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Canis
  4 sierpnia 2022, 19:50

  JPRD. Ale mamy graczy 😱🥴😕 Nikt ich nie chce?

  • abruzzi
   4 sierpnia 2022, 20:06

   Może jeszcze ten Kluivert coś tam kopał w Nicei, ale gdzie mu do Anglii? Powinien grać w jakimś beniaminku z Francji, Włoch albo Hiszpanii.

   A tego Villara to bym z dopłatą nie brał, taki klasa kuc, więc nic dziwnego, że ktoś tam chce, ale tylko go wypożyczyć.

   Diwara? Cóż…

  • matekson
   4 sierpnia 2022, 21:02

   Może Diawarre oddać do Napoli? Nawet za darmo?

 • majkel
  4 sierpnia 2022, 23:07

  10 baniek za Klajfertciątko z rocznym kontraktem to niezły deal.