Karsdorp zostanie powołany na Empoli

Wygląda na to, że Rick Karsdorp wróci do kadry meczowej na najbliższy mecz w Serie A. Giallorossi zagrają w sobotę na Olimpico z Empoli i wśród powołanych, po raz pierwszy od kłótni z Mourinho w listopadzie, znajdzie się holenderski obrońca.

fot. © asroma.com

Spór w następstwie meczu przeciwko Sassuolo spowodował, że agenci Karsdorpa szukali rozwiązania na rynku transferowym. Jednak odpowiednia oferta nie nadeszła i teraz gracz podobno chce wrócić do dyspozycji Mourinho.

Najnowsze doniesienia Sky Sport sugerują, że Karsdorp zostanie również wpisany przez Romę na listę UEFA na pozostałą część sezonu w Lidze Europy. W lutym oprócz ligowych zmagań, czeka Giallorossich dwumecz z Salzburgiem.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  3 lutego 2023, 00:50

  No można się pogodzić i nie zgłaszać mobbingu? 😁 Można! 😅

  • Canis
   3 lutego 2023, 01:04

   Można by się też nie zachowywać jak nieznośny bachor i nie wywoływać kłótni, nie tworzyć problemów z d upy i nie obrażać się z byle frajersko zagranych meczy, których jeszcze wiele przed nami.

  • matekson
   3 lutego 2023, 06:22

   Nie znam sprawy od strony szatni, ale jeśli Mou miał pretensje o ta bramkę że zawalił a wszedł 5 minut wcześniej, a gość nie miał sobie nic do zarzucenia, to nie dziwię się reakcji. Jeśli zwyczajnie by zlekceważył przeciwnika ale przeprosił z opuszczona głową to myślę że już wtedy rozeszło by się po kościach ale to nie ten typ osobowości.

 • robb182
  3 lutego 2023, 06:47

  Karsdorp zobaczył co Celik wyprawiał ostatnio na prawej stronie to aż mu się żal zrobiło

 • riss
  3 lutego 2023, 11:15

  Widać od razu kto zbyt mocno szczekał, jakoś Jose przywrócił go do składu tzn że urazy nie ma, nie uwziął się na nim. Dodatkowo jak Rick schował swoje ego do kieszeni i zaczął ostro trenować to dostał powołanie, czyli jednak się daaaa, tylko trzeba wziąć dupę w troki i zacząć pracować.