Karsdorp wykluczony z meczu przeciwko Torino

Po krytycznych komentarzach Jose Mourinho jakie pojawiły się po spotkaniu Sassuolo-Roma, Rick Karsdorp nie weźmie udziału w dzisiejszym popołudniowym starciu na Olimpico z Torino.

fot. © asroma.com

Rick Karsdorp został wykluczony z meczu przeciwko Torino.

Jak donosi Corriere dello Sport, holenderski obrońca – który regularnie brał udział we wczorajszym treningu (wyraźnie uśmiechnięty – od red.) – został wykluczony z kadry Romy na dzisiejszy mecz z Granatą.

Co więcej, włoska gazeta donosi, że gracz już dziś rano opuścił włoską stolicę udając się na wakacje wraz ze swoją rodziną.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • ryniek
  13 listopada 2022, 17:01

  Niech Józef się pierdolnie w głowie i czyszczenie niech zacznie lepiej od siebie

 • lilray
  13 listopada 2022, 17:04

  Karsdrop jest za słaby na Rome. Jak Rui, Jesus, Schick

 • samber
  14 listopada 2022, 11:43

  Karsdrop to zawodnik który mnie jakoś nigdy nie przekonał, chociaż cieszyłem się na jego przyjście. Taki dzieciak. Ale to nie zmienia faktu, że miał u nas pozytywne momenty. Nie jest to mega gracz, jednak coś tam potrafi. Natomiast zwalanie na niego odpowiedzialności za cały mecz to już zwyczajne chamstwo. A kuźka Abraham to co? święta krowa? Dla Mou najwyraźniej liczy się, że Angol biega bezproduktywnie, a przecież on nie ma biegać tylko strzelać bramki, czego nie robi. I tak można pisać o połowie z naszych zawodników. Ale nie, Mou stwierdził, że to Karsdrop jest odpowiedzialny za to że grają piach. Nie trener, tylko właśnie Karsdrop.