Karsdorp wrócił do Rzymu… z agentem

Jak podają media, Rick Karsdorp wrócił do Rzymu. Wczoraj pojawił się w jednej z restauracji ze swoim agentem. We wtorek może dojść do spotkania z kierownictwem Romy, które przebywa w tej chwili w Japonii.

fot. © asroma.com

Pobyt Romy w Japonii i Rick Karsdorp, to dwa zdecydowanie główne tematy w czasie przerwy na Mundial. Ten drugi pojawił się zaskakująco po meczu z Sassuolo, gdy Jose Mourinho skrytykował publicznie jednego z piłkarzy.

Chodziło właśnie o Karsdorpa, któremu nakazał szukać latem nowego klubu. Holender nie został powołany na kolejne spotkanie, przeciwko Torino, po którym, jak większość graczy, udał się na tygodniowe wolne, które powierzył trener piłkarzom. Mimo niesnasek z Mourinho, Karsdorp został regularnie powołany na treningi w Trigorii i wyjazd do Japonii. Na zgrupowaniu jednak się nie stawił, przedstawiając, według prasy, zwolnienie lekarskie, traktujące o problemach natury psychologicznej. Według ekspertów jest to linia obrony przygotowana przez doradców gracza.

I tak, wreszcie, wrócił wczoraj wieczorem do Rzymu, uwieczniony na zdjęciach z jednym z nich. Karsdorp pojawił się w jednej z rzymskich restauracji ze swoim agentem, Johanem Henkesem. Zdaniem Gazzetta dello Sport we wtorek może dojść do spotkania agentów piłkarza z klubem, gdyż kierownictwo przebywa w tej chwili w Japonii i rozmowy będą możliwe po ich powrocie.

Zdaniem prasy graczem interesuje się Juventus, ale w związku z brakiem gotówki może zaproponować tylko wypożyczenie. Taka opcję miał odrzucić Tiago Pinto. W plotkach pojawia się też wymiana na McKennie. Zdaniem Il Romanista Roma zaproponowała Lyonowi kartę Karsdorpa w zamian za Aouara, którego cena spadła do kilku milionów, z uwagi na wygasający na koniec sezonu kontrakt. Sam gracz chce jednak poczekać do lata, gdy będzie całkowicie wolnym graczem i mógł wybierać w wielu ofertach. Zainteresowane Aouarem są Betis, Milan i kluby z Anglii.

 

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  26 listopada 2022, 18:45

  Zacznie się cwaniakowanie. Ciężko go będzie teraz sensownie opchnac.

 • Canis
  26 listopada 2022, 23:28

  Jak piłkarz gra słabo, jest bez formy, bez sił, to się go zmienia, daje się mu czas, rozmawia się z jegomościem, szuka się wspólnie rozwiązania problemu a nie publicznie się pluje na grajka i zrzuca winę za niepowodzenia na gracza. To mi się u Mourinho bardzo nie podoba. Abraham jest dnem piłkarza a ośmiesza siebie i ten klub od początku sezonu i jakoś go nie wydoupcył w kosmos. Z wiadomych przyczyn. Bo kosztował bardzo dużo. Nie wiem jak klub wybrnie z sytuacji ale dla mnie Mourinho nie jest świętą krową i naraził klub na kłopoty prawne i finansowe i powinien dostać kopa w jaja.

  • abruzzi
   27 listopada 2022, 17:58

   Popieram w 1000% Canis.

   Chłop stosuje, niestety, różne standardy. Abraham kosztował za dużo, to jest cacy. Pellegrini jest kapitanem i wychowankiem, no to jest nietykalny w słowach trenera, ale Karsdorpa to już można publicznie kopnąć w d… Niech to robi, ale w szatni.

   To jest dokładnie to samo co rok temu przy 1-6 z Bodo. Villar, Darboe i Borja zeszli w 46 minucie, przy 1-2. Diawara zszedł w 60 minucie, przy 1-3. W 46 weszli m.in. Cristante i miki, w 60 Abraham i Pellegrini. Z Cristante i Mikim przegraliśmy drugą połowę 0-4, z Pellegrini i i Abrahamem 0-3. Kto dostał publiczne bęcki i został odsunięty od kadry na kilka meczów, albo do końca sezonu? Borja, Villar, Darboe, Diawara, Calafiori. Nie żebym pałał do nich miłością… ale kurw… po pierwsze publicznie się nie kłapie ozorem jacy to oni są słabi, bo potem klub musie ich sprzedać za 1-2 mln euro, albo wiecznie wypożyczać. A po drugie zdaje się, że w tym meczu słabsi od Borjy, Villara, Darboe, Diawary byli Abraham, Cristante, Miki czy Pellegrini. Im włos z głowy nie spadł. 0-4 po przerwie to wina Villara, Borjy i Darboe, którzy schodzili z boiska przy wyniku 1-2 :D :D :D Taki to jest ten nasz Maślak. To jest facet, który jakby miał najlepsze dwie jedenastki złożone z piłkarzy Serie A, to i tak by byli winni wszyscy, ale nie on, gdyby była kupa na murawie i kupa wynik.

 • irekxsoberxASR
  27 listopada 2022, 11:11

  To co zrobił Mou jest niedopuszczalne i nie robi tego pierwszy raz. Nie bronię Ricka bo gra padlinę ale akurat w tej sytuacji stoję po jego stronie.

 • Mancol
  27 listopada 2022, 11:52

  Dobrze, że mamusią nie przyjechał jak Rabiot.

 • SilesiaRoma82
  27 listopada 2022, 22:10

  Co za faja!! Został skreślony przez Jozka i koniec gadki. Dla reszty kopaczy, jest to jasny przekaz od Jozka. Nareszcie, jest konkretny chop w szatni.

  • Totnik
   28 listopada 2022, 08:03

   No taki pieruński chop tylko pytanie ile ta szatnia to wytrzyma

  • SilesiaRoma82
   28 listopada 2022, 11:59

   Tak długo jak Jozek będzie mieć pełne wsparcie i zaufanie Friedkinow. Do tego czasu, niech robi co mu się podoba. Jak już wspomniałem wcześniej. Jest chop , który się nie piwrdoli w tańcu. Będzie albo tak jak Jozek chce, albo wcale. Skończcie z tym płaczem nad Jozkiem. Zapominacie, jaką drużyne prowadzi.

  • Totnik
   28 listopada 2022, 14:04

   Zaufanie Fredkinow nie gra tylko piłkarze :)

  • samber
   28 listopada 2022, 18:33

   Nie bardzo rozumiem twój tok rozumowania. Twardy trener to by z niego był, jakby wziął Rika do siebie i powiedział, wyp* nie chcę cię więcej widzieć, ale dziennikarzom by nie pisną ani słowa. Natomiast Mou szpanuje przed dziennikarzami i to nie jest normalne. Stara jak świat zasada brzmi, że z szatni NIC nie wychodzi. Kto tę zasadę łamie ten jest zdrajcą.

  • SilesiaRoma82
   28 listopada 2022, 18:58

   Samber;))

 • Romanistic
  28 listopada 2022, 03:29

  Jaja

 • Adamus
  28 listopada 2022, 08:22

  Może więcej tatuaży sobie zrobi