Karsdorp przeprosi i zostanie ponownie włączony do składu?

Do końca okienka transferowego pozostały tylko dwa dni. W tym czasie do ocenienia pozostaje przyszłość Ricka Karsdorpa. Agenci gracza nie zdołali znaleźć odpowiedniego rozwiązania na rynku transferowym i niewykluczone, że Holender pozostanie w Romie.

fot. © asroma.com

Przyszłość Ricka Karsdorpa powinna się wyjaśnić w najbliższych dniach.

Holenderski obrońca pozostaje wykluczony ze spotkań Romy od czasu meczu z Sassuolo i starcia z Mourinho.

Jednak wkrótce może się to zmienić, ponieważ agenci Karsdorpa nie znaleźli odpowiedniego rozwiązania na rynku transferowym i kończą im się opcje, ponieważ do końca mercato pozostały już tylko dwa dni,

Według Corriere dello Sport były zawodnik Feyenoordu może zostać ponownie włączony do reszty zespołu. Jak zadeklarował Mourinho na swojej konferencji prasowej przed meczem z Napoli, Karsdorp nie został wykluczony z zajęć grupowych i decyzja o powrocie na boisko z Romą należy wyłącznie do niego.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  30 stycznia 2023, 11:52

  W interesie zarówno klubu jak i piłkarza jest grać i to jak najlepiej – Zaniolo to też dotyczy, bo jak się dobrze gra to można odejść do lepszego klubu a jak się nie gra to się skończy jak wielki Gerson. W teorii proste no ale proste myślenie, jakiekolwiek myślenie nie zawsze cechuje pewnych piłkarzy.

  • Canis
   30 stycznia 2023, 21:11

   Nie ma lepszych klubów. Są bogatsze i bardziej utytułowane.

 • Adamus
  30 stycznia 2023, 16:09

  Będzie musiał przeprosić swojego Pana :))

  • Canis
   30 stycznia 2023, 21:12

   No i będzie musiał pośpiesznie wyjść z tej depresji i przydupcenia 😁