Karsdorp nie stawił się w Trigorii

Ostateczny rozłam między Romą a Rickiem Karsdorpem. Jak donosi Sky Sport, holenderski obrońca nie pojawił się dziś po południu w ośrodku treningowym Giallorossich na wznowieniu treningów, co w rzeczywistości może oznaczać definitywne pożegnanie z rzymskim klubem.

fot. © asroma.com

Po tygodniu urlopu udzielonego przez Mourinho, tego popołudnia drużyna spotkała się w Trigorii na wznowienie treningów. Wśród piłkarzy zabrakło Ricka Karsdorpa.

Gracze zaangażowani w mistrzostwa świata w Katarze oraz kontuzjowani byli nieobecni. Nieobecny był również Karsdorp. Mourinho nie powołał go na mecz w ostatnią niedzielę z Torino, Holender zdecydował się na wyjazd wraz z rodziną i ślad po nim zaginął.

Roma oczekiwała go dzisiaj na wznowieniu treningów, ale zawodnik się nie pojawił. Tym sposobem, Karsodrp pożegna się z klubem w zimowym oknie transferowym. Giallorossi ukarzą obrońcę, ale nadal pozostawią go w składzie na tournee po Japonii. Pod warunkiem, że pojawi się jutro w Trigorii.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  20 listopada 2022, 20:22

  Wyszło szydło z worka, holenderski pies

  • mold
   20 listopada 2022, 21:00

   I portugalski bufon

  • Adamus
   20 listopada 2022, 21:12

   Mówisz o Maślaczku który kłócił się z Dzeko i potem go wy****? :)

  • mold
   20 listopada 2022, 21:53

   Maślaczek w przeciwieństwie do Maślaka nie rzucał tych brudów w eter stawiając tym samym klub w podbramkowej sytuacji przy sprzedaży zawodnika. Maślak więcej zawodników przez 1,5 roku odpalił niż wypromował/rozwinął i z tego mam największą bekę.

  • volt17
   20 listopada 2022, 22:36

   No trochę ich odpalił ale o odpalenie, którego z nich kibice nie krzyczeli jeszcze na długo przed jego przyjściem? Nawet o Mayoralu mówiono "fajnie, że strzela słabiakom ale za żadne skarby nie wykupywać".

  • Totnik
   21 listopada 2022, 07:46

   mold to ten legendarny profesjonalizm Maślaka 2.0 i te nowe standardy dzięki którymi klub idzie do przodu :)

 • Werewolf
  20 listopada 2022, 22:16

  Prick Karsdorp…

 • riss
  20 listopada 2022, 22:37

  Kiedyś już karnie został wypożyczony do Holandii, pamietam że też były jakieś akcje z nie stawianiem się zgrupowanie. Może coś jest na rzeczy … nie bronię Jose, ale gość od początku jest jakiś dziwny.