Jutro testy Afeny-Gyana. Oferta za Camarę

Jutro mają się odbyć testy medyczne Afeny-Gyana w Cremonese, co dodatkowo przybliża Belottiego do Romy. Tymczasem Giallorossi oferują 1 mln euro za wypożyczenie Camary z Olympiakosu z prawem wykupu. Oferty otrzymali Calafiori i Riccardi, ale problem z ich odejściem jest "klasyczny"...

fot. © asroma.com

Na tydzień przed końcem letniego mercato Giallorossi są w końcu blisko zatrudnienia Andrei Belottiego. Miejsce byłemu kapitanowi Torino zrobi w kadrze Felix Afena-Gyan.

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Ghańczyk przejdzie jutro testy medyczne w Cremonese, klubie, który był ostatnim rywalem Romy. Giallorossi mają otrzymać 6 mln euro i będą też mogli liczyć w przyszłości na do 4 mln euro bonusów.

Część z tych pieniędzy pójdzie na wypożyczenie pomocnika, którego sprowadzenie stało się koniecznością po kontuzji Wijnalduma. Gianluca Di Marzio podaje szczegóły oferty Romy za Camarę z Olympiakosu (nie został powołany na mecz z Apollonem). Zdaniem dziennikarza Giallorossi zaproponowali 1 mln euro za wypożyczenie i 7 mln euro przy nieprzymusowej opcji wykupu. Wcześniej pojawiły się też informacje, że Roma wypożyczy 25-latka za 2 mln euro z przymusem wykupu za 8 mln, ale z warunkami kupna niełatwymi do zrealizowania.

W mediach pojawiał się też dziś pogłoska o zainteresowaniu Frosinone osobą Calafioriego. Tu jednak problem jest klasyczny. Chodzi o zarobki gracza. Taka sama przeszkoda stanęła na drodze Riccardiego do trzecioligowej Latiny. Gracz miał rozwiązać umowę z Romą i podpisać kontrakt z nowym klubem, ale nie dogadał się co do zarobków i wciąż przebywa w Trigorii.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Canis
  25 sierpnia 2022, 22:23

  Kupujemy bliźniaka Diawary?

 • samber
  25 sierpnia 2022, 23:16

  Ten Camara to nie wiem, po to tylko aby był? Wzmocnieniem to on raczej nie będzie.

  • matekson
   26 sierpnia 2022, 05:29

   Klasyczne wyrzucenia pieniędzy, bo to żadne wzmocnienie lepiej dawać szansę Bove albo przywrócić Diawarre

 • sirWojciechVojas
  26 sierpnia 2022, 08:44

  Jestem za Bove

 • romomaniak
  26 sierpnia 2022, 09:09

  Spokojnie jest tyle meczy – Bove dostanie szanse. Też nie jestem przekonany do tego transferu, ale jest ponoć piłkarz który… ma płuca i potrafi biegać. Czyli profil inny niż Matic czy Cristante. Może się wszyscy pozytywnie zaskoczymy.