Interwencja policji pod domem Zaniolo

Grupa ultrasów Romy skonfrontowała się z Nicolo Zaniolo przed jego domem w dzielnicy Casal Palocco w Rzymie, zmuszając go do wezwania policji.

fot. © asroma.com

Wczoraj wieczorem, po porażce Giallorossich z Napoli, pod domem Zaniolo w Casal Palocco zebrała się grupa ultrasów Romy, która skandowała obraźliwe hasła skierowane w stronę piłkarza.

Według relacji calciomercato, wściekli kibice w liczbie około 15 osób próbowali nawet wtargnąć do środka budynku, w którym znajdował się też ojciec piłkarza. Na miejscu musiała interweniować policja zaalarmowana przez przestraszonego Zaniolo. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu wyśledzenie i ustalenie sprawców napadu.

Sytuacja staje się coraz bardziej toksyczna i wydaje się, że odejście Zaniolo z Romy to tylko kwestia czasu, choć być może będzie musiał poczekać do lata po odrzuceniu oferty Bournemouth.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  30 stycznia 2023, 13:02

  Bournemouth jak na Anglię fajne miasto nawet plaża jest, mogłeś się tam byczyc chłopie a tutaj już życia mieć nie będziesz.

 • edemon
  30 stycznia 2023, 13:13

  Nie nazwałbym tego bydła kibicami…

 • matekson
  30 stycznia 2023, 13:16

  Takich zachowań to nie ma co pochwalać, ale gość sam jest sobie winny, przecież wiedzial jakie to środowisko… Można było to załatwić inaczej, z klasą, klub też wiecznie nie będzie ukrywał że zawodnik nie chce grać… Niestety przy takim zachowaniu ani nie wygra klub ani zawodnik. Wszyscy przegrywają.

  • mold
   30 stycznia 2023, 18:10

   No tak, wina gościa że 15 typa mu wjeżdża na chatę. Czyli rozumiem że by siedział na ławie oskarżonych razem z nimi?

   To że środowisko jest w części patologiczne nie usprawiedliwia tego typu reakcji.

 • scythese
  30 stycznia 2023, 13:18

  Nie wiem po co oni tam poszli, wyładować frustrację po przegranej z Napoli? Drużyna zagrała dobre spotkanie, więc trafiło na niego. Z drugiej strony Zaniolo to dzban jeżeli rzeczywiście w kółko powtarza, że chce odejść i odrzuca jedyną opcję z Bournemouth. Mourinho też nie jest bez winy, bo powtarza to w mediach, a ultrasom nie podoba się, że zawodnik Romy nie chce nosić ich koszulki.

 • Dwojak
  30 stycznia 2023, 13:22

  Transparenty jeszcze rozumiem ale coś takiego to zwykła bandyterka. Od takich klub powinien się odciąć grubą kreską. Do tego w mediach podobno cała rodzina Zaniolo łącznie z nastoletnią siostrą dostają groźby. A tak zwyczajnie po ludzku to nie jestem w stanie pojąć jak piłka może powodować taką głupią agresję.

 • riss
  30 stycznia 2023, 13:48

  Nie pochwalam tego typu zachowań, powinny być od razu tępione. Policja powinna się tym natychmiast zająć. Fakt Zaniolo nie szanuje klubu który go wypromował, który go karmi i to nie małymi pieniędzmi, a on ma to w dupie i kibiców też, taki dzban w Romie jest nie potrzebny, transfer od razu.

 • Romulus
  30 stycznia 2023, 14:14

  Patologia, tacy bandyci nie powinni nazywać się kibicami Romy. Swoją drogą, widać do czego prowadzi nagonka na piłkarzy

 • Canis
  30 stycznia 2023, 14:25

  Nie widzę już Zaniolo w tym klubie. Oczywiście potępiam takie bydlęce zachowania kibiców ale Zaniolo nie gra w Pro Vercelii, tylko w Romie i skoro sam tego nie wie, to jego przyboczne ćwoki, mogły mu to wyjaśnić. Teraz nawet jakby Józek go wpuszczał na boisko, to się spotka z taką "sympatią" kibiców Romy, że się pod ziemię zapadnie. Dziwny chłop, ten Zaniolo. Mógł nic nie mówić, siedzieć cicho na doupie i by miał spokój a tak sra teraz w majty i się tak będzie srał jeszcze przez dłuższą chwilę.

 • robb182
  30 stycznia 2023, 15:16

  obserwowałem jego instagrama z ciekawości i już usunął opis "player of @asroma".

  zawsze wiedzieliśmy że ma problemy z główką i jest zbyt impulsywny. pierwsze robi, potem myśli. no to teraz się to na nim mści

 • Quattro
  30 stycznia 2023, 15:34

  Nierówna walka. 1 debil vs. 15 debili.

  • mold
   30 stycznia 2023, 18:11

   Komentarz 10/10

 • irekxsoberxASR
  30 stycznia 2023, 16:44

  Jeśli trochę laziuchow w mieście jest z kim się konfrontować a nie wjeżdżać debilowi pod domu i pokazywać ze są większymi debilami. Nie jest godzien noszenia tych barw, pełna zgoda ale to jest patologia i debilizm

 • takitam
  30 stycznia 2023, 20:54

  Wow. Jednak na Ziemi są jeszcze istoty, które poza sportem nie maja sensu życia. Jakby im ktoś matkę obraził 😂

 • abruzzi
  31 stycznia 2023, 10:00

  Troglodities w dresach.