Aktualnie na stronie przebywa 141 gości oraz 10 użytkowników!

AS Roma
3:0
Torino FC

Zadanie wykonane: ROMA - TORINO 3-0

Zespół Giallorossich odniósł pewne zwycięstwo z Torino, pokonując tego rywala w Serie A po raz ósmy z kolei na własnym boisku. Podopieczni Di Francesco, jak mają w zwyczaju, zagrali jedną słabą i drugą bardzo dobrą połowę. Do przerwy było 0-0, bez choćby jednego niecelnego strzału na bramkę ze strony Romy i z okazjami dla rywala. Po zmianie stron Giallorossi wypunktowali gości dzięki trafieniom Manolasa, De Rossiego i Pellegriniego. Teraz zespół czeka rewanżowa rywalizacja z Szachtarem Donieck.

ROMA - TORINO 3-0 (0-0)

1-0 Manolas 55'

2-0 De Rossi 73'

3-0 Pellegrini 90'

ROMA (4-3-3): Alisson - Florenzi, Manolas, Jesus, Kolarov - Nainggolan, De Rossi (Pellegrini 83'), Strootman (Gonalons 88') - Ünder (Gerson 76'), Schick, El Shaarawy
Ławka: Lobont, Skorupski, Capradossi, Bruno Peres, Jonathan Silva, Perotti, Antonucci

TORINO (4-2-3-1): Sirigu - De Silvestri (Barreca 69'), Nkoulou, Moretti, Ansaldi - Rincon, Acquah (Edera 80') - Falque (Niang 67'), Baselli, Berenguer - Belotti
Ławka: Milinkovic-Savic, Ichazo, Rivoira, Butic, Buongiorno, Valdifiori

Żółte kartki: De Rossi (Roma), Baselli, Ansaldi (Torino)

Widzów: 33847

Karma: +0
09.03.2018; 22:41 źródło: własne dodał: abruzzi

Komentarze (23)

Profil PW
CanisLupus Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 1
Bravo Roma. Zwycięzców się nie sądzi, więc jestem szczęśliwy! Oby było tylko lepiej!
Profil PW
madan Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 1
Po pierwszej połowie nie powiedziałbym, że będzie taki końcowy wynik.
Morale powoli w górę, cieszą 3pkt!

Kilka słów tylko na koniec:
Gerson zrobił więcej swoim wejściem na kilkanaście minut niż El Shaarawy przez cały mecz - dramatyczny występ chłopaka, mocne 0,5/10.
Shick - graliśmy bez napastnika. Nieobecny przez cały mecz, chodzący i wystraszony
Profil PW
completny Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 3
A tak psioczyliście do przerwy na chacie. Więcej wiary Panowie. 7 bramek w dwóch meczach! Grazie ROMA!
Profil PW
AceVenturaASR Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 0
Grazie Roma!
Profil PW
raven666 Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 2
meczu widziałem tylko ostatnie pół godziny, więc oceniać nie będę, ale ostatnio coraz częściej mam wrażenie, że bez De Rossiego ten klub zacznie umierać
brawo za 3 pkt
Profil PW
marbas Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 0
I połowa w trybie ekonomicznym, raczej bez naszego szalonego pressowania. I wnioski są 2 - musimy poprawić grę defensywną, kiedy tak bronimy, bo Alisson znów nam uratował kilka razy tyłek. Ale drugi wniosek bardzo pozytywny, bo ten rozkład sił, bardzo pomógł drużynie w II połowie gdzie naprawdę konkretnie cisnęliśmy do wyniku 2:0, bo potem wiadomo, nie ma co się męczyć. Dobrze, że w drużynie są wyciągane wnioski i ciągle następuje poprawa. Forza Roma!
Profil PW
Thomas Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 3
Podoba mi się dyspozycja stoperów w tym sezonie. Jak nie Fazio, to Manolas błyśnie. Do tego są solidni na tyłach. Z taką grą jestem spokojny o miejsce na podium. Teraz czas na Szachtar! :) FORZA LUPI!
Profil PW
abruzzi Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 1
Co do mojego tytułu newsa ze składami: szansa Schicka i El Shaarawyego, to żaden tego nie wykorzystał. W sumie trudno wybrać, który z nich był gorszy.

Na szczęście wyręczyli ich pomocnicy i środkowy obrońca plus Alisson w pierwszej połowie. Trochę był mecz na alibi przed Szachtarem, stąd taka pierwsza połowa. Druga zaczęła się podobnie, ale wszystko rozwiązał gol Manolasa, po którym Torino już nie grało, a druga bramka była tylko gwoździem do trumny. Teraz trzeba rzucić zdecydowanie więcej sił na Szachtar.
Profil PW
Rafael Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 0
Czas na Szaktar!!!
Profil PW
globus78 Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 0
Dziękuję bardzo ale na Szachtar taka gra to za mało. Czekam aż DiFra mnie zaskoczy tak jak w meczu z Chelsea.
Profil PW
Lupo_asr Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 0
To ja się pytam, jak my z nimi przegraliśmy w pucharze?? Pierwsza połowa to zwyczajowa sraczka w naszym wykonaniu czyli nic, a potem ... stoperan i do przodu. Tylko dla czego nie możemy grać tak od początku?? Widać światełko w tunelu, nie którzy nasi kopacze zaczynają łapać rytm i chyba to jest jakiś prognostyk. Teraz LM, i zobaczymy gdzie tak na prawdę jest nasza ukochana ROMA. Jeśli nasz DS planuje już zmiany w składzie i jakieś sprzedaże to tak na początek do odstrzału Gonalons (chyba wtopa sezonu), Defrel i jak się nic nie zmieni to Kevin. Tak tylko dziwi mnie piłowanie naszego Magika z Turcji co mecz, niemal przez 90 min, widać że chłopak łapie zadyszkę. No ale jak już mówiłem, nie liczy się styl, tylko 3pkt., chcesz wygrać trofeum?? to bądź cyniczny i nie daj się ograć. FORZA ROMA
Profil PW
MrKrzysiek97 Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 1
Zwycięstwo oby tak dalej.
Profil PW
zajc Dodano: 3 miesiące temu | Karma: -6
druga połowa, to była najlepsza połowa Romy w tym sezonie, piękna kontrola piłki, bez idiotycznych start, i ciśnięcie do przodu, a nie jak wcześniej, że po pierwszej bramce cofamy się na swoją połowę i tam sie kisimy.

Brawo! Forza ROMA!
Profil PW
Daste Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 3
Di Fra tak naprawdę wsadził Schicka w buty podpisane nazwiskiem Dżeko i taktycznie jakoś to miało wyjść, ale widać że to nie ten sam typ napastnika.
Z kolei występ Szarego nawet nie wiem czy warto komentować, niech 20 minutowa (dużo lepsza) postawa Gersona mówi sama za siebie. Teraz na dobrą sprawę wypadałoby się nie rozlecieć mentalnie na Szachtar i trzymam za to mocno kciuki.
Profil PW
CanisLupus Dodano: 3 miesiące temu | Karma: -1
Bardzo solidnie zagrał Kevin, trochę słabiej Radja. DDR słaba pierwsza połowa, druga dobra. Atak dno dzisiaj. Obrona z furą szczęścia. Mnie się podobał Koralov, szczególnie w drugiej połowie. Alisson to mistrz!
Profil PW
Luke Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 2
Styl jest taki że się chce płakać oglądając te mecze, ale jakoś te punkty wpadają. DiFra dalej nie za bardzo ma pomysł oprócz gry skrzydłami, drewno w pomocy pogania drewno, Szary chyba też do odstrzału. Oprócz Chelsea, gra mega dno w tym sezonie. Schick mnie powoli zaczyna wkurzać, byłem mega zwolennikiem transferu, ale nie dość że nie gra za dobrze a jeszcze nie biega.
Profil PW
Wuju Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 0
Kim jest Shick?
Profil PW
SoF Dodano: 3 miesiące temu | Karma: -1
Brawo za 3 pkt.
Ja bym nie skreślał Schicka jeszcze. Dzeko miał całe 2 sezony zgrywania z kolegami, gdy wypalił kilka miesięcy temu, że nie wie jak ma grać.
Młody Czech lekko nie ma na razie. Można by stawiać krzyżyk, gdyby spalił X 100% sytuacji wczoraj.
Naprawdę chciałbym uwierzyć w DiFra, ale podstaw brak. Chyba , że jego wizją jest być jak Juventus, to wtedy by się zgadzało. Oczy bolą od patrzenia a na koniec 3 pkt.
Życzę mu, żeby przeszedł Szachtar i skończył sezon na pudle. A potem to nie wiem. Juve style i mistrzostwo, jeżeli już mamy się męczyć podziwiając taką grę w ofensywie.
Profil PW
exjaco Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 1
Szkoda mi Schicka. Kasa jaką za niego dali- ewidentnie na nim ciąży. Może stać się drugim Iturbe. Obym się mylił.
Profil PW
completny Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 1
Szikes gra w końcu tam gdzie powinien, a nie na skrzydle, a i tak niektórzy marudzą. Turek też długo nie odpalał, aż tu nagle czołowa postać klubu. EDF potrafi szlifowac młodych, dajmy im obu czasu.
Profil PW
goofii Dodano: 3 miesiące temu | Karma: 2
Skupiamy się na Shicku, a trzeba sobie zadać inne pytanie, kim był ten gość co biegał na prawym skrzydle wczoraj z numerem 92 na plecach i co zrobił z El Shaarawym ... bo to jak w ostatnim czasie Stepham się zwija to wola o pomstę do nieba ....
Profil PW
Mega smutno było na Olimpico jak puscili film z Astorim :(
Profil PW
Drogi Schicka są trzy:
- droga Iturbe (choć nawet Iturbe miał lepszy start od niego) - kompletne zatracenie się, wypożyczenia i na koniec wylądowanie gdzieś w niszowej lidze, tu nawet ceny kart ich łączą,
- droga Szarego - coś tam pokopie raz na ruski rok, będzie siedział w Romie i odcinał przez trzy miesiące kupony po strzeleniu dwóch goli Bayernowi,
- droga Dzeko - ogarnie się i będzie regularnie strzelał, będąc jednym z czołowych piłkarzy drużyny.