Il Tempo: Wyjściowy debiut Wijnalduma

Według rzymskiego dziennika Wijnaldum rozegra pierwszy mecz w wyjściowym składzie. W ataku potwierdzony powinien zostać Belotti, z kolei zawieszonego Smallinga zastąpi Kumbulla.

(Il Tempo – M.Cirulli) Abraham na ławce, Wijnaldum od pierwszej minuty. Mourinho, w dzisiejszym popołudniowym meczu – start o 18:30 – będzie optował za pewnymi zmianami w porównaniu do jedenastki oglądanej z Salzburgiem.

Pierwsza nowość, wymuszona, będzie miała miejsce w obronie: w miejsce zawieszonego Smallinga, obok Ibaneza i Manciniego, zagra Kumbulla. Albański środkowy defensor wygrał rywalizację z Llorente. Na prawej stronie gotowy do powrotu od pierwszej minuty jest Karsdorp, z kolei na lewej zatwierdzony będzie Spinazzola, po świetnym występnie w ostatni czwartek. W środku pola odpocznie Matic, zostawiając miejsce nowej, nieoglądanej dotąd parze, Cristante-Wijnaldum: Holender zagra pierwszy mecz w wyjściowym składzie w zespole Giallorossich.

El Shaarawy zostanie przesunięty do przodu obok Pellegriniego: na ławce usiądą Dybala i Solbakken, gotowi do wejścia na boisko w trakcie meczu, jeśli będzie taka konieczność. W meczu z Cremonese na środku ataku zagra Belotti, który będzie mógł potwierdzić swoją bardzo dobrą formę. Abraham, mimo że trenował ostatnio bez maski ochronnej, usiądzie na ławce, aby wrócić do wyjściowego składu z Juventusem. W zespole gospodarzy jedynym nieobecnym będzie Castagnetti, z kolei wracają zarówno Dessers jak i Chiriches: obydwaj powinni wejść na murawę od pierwszej minuty.