Il Tempo: Roma gotowa ogłosić przedłużenie umowy

Jak podaje Il Tempo, Roma przedłużyła umowę Cristante. Reprezentant Włoch otrzyma podwyżkę, a oficjalne potwierdzenie powinno pojawić się niebawem.

fot. © asroma.com

Jak podaje Marco Juric z Il Tempo, Roma odnowiła kontrakt Bryana Cristante. Roma przedłużyła umowę do 2027 roku, a gracz otrzyma podwyżkę. 

Wkrótce ma się pojawic oficjalne potwierdzenie ze strony klubu. Cristante zarobki 2,8 mln euro netto rocznie plus bonusy. Gracz nie będzie najlepiej opłacanym w kadrze, ale otrzymał oczekiwaną i obiecaną podwyżkę od Tiago Pinto, za zgodą Friedkinów. Cristante będzie jednym z filarów klubu w najbliższych latach, obok Manciniego i Pellegriniego.

Reprezentant Włoch jest jednym z najważniejszych graczy w oczach Mourinho, który praktycznie nie rezygnuje z jego usług. Również poprzedni trener, Fonseca, stawiał stale na Cristante.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • gulliverztezt
  16 listopada 2022, 15:30

  Prima aprilis Abru?

 • riss
  16 listopada 2022, 17:25

  Ile ???? Ktoś tu chyba upadł na głowę 2,8 mln plus bonusy to realnie zarobi między 3 a 3,5 mln. Ja się tylko pytam za co, może za te wieczne dłubanie w nosie w środku pola, jedyny środkowy pomocnik który ma 1,5 przechwytu w środku pola na sezon. Już nawet Camara w meczach 3-4 razy odzyskuje piłkę, kilka ładnych kontr kontr przeprowadził, a gra od niedawna i jeszcze się aklimatyzuje.

 • samber
  16 listopada 2022, 20:13

  Zarąbiste te nasze filary. Chyba za najbliższy cel obrano sobie utrzymanie w lidze.

 • Konrad Budynek
  17 listopada 2022, 07:27

  Ja pier*dole. Jak oni chcą zbudować wielki zespół bazując na piłkarzach pokroju Cristante? Chryste…Cristatne, Shomurodov, Vina, Szary, a w ich miejsce Frattesi czy Lukić.

 • matekson
  17 listopada 2022, 08:01

  Akurat jeden z najlepszych w tym pokracznym sezonie, nie jest to jakaś wielka kasa patrząc ile zarabiali Pastore, Diawarra i one kwiatki.
  Nie każdy ma takie same zadania na boisku, dużo łatwiej by mu się grało jakbyśmy grali 3 w pomocy a tak niestety przy rozegraniu zawsze ma jeszcze 3 zawodników za sobą…

  • riss
   17 listopada 2022, 08:15

   Camara za 1 mln gra zdecydowanie lepiej, w dodatku jest na zwykłym wypożyczeniu wiec ja nie widzę tej magii za 2,8 mln. Przy takim kiblu w środku pola, słowo jeden z najlepszych nie świadczy że jest choćby dobry.

 • buker7
  17 listopada 2022, 09:37

  To jest to o czym pisałem już kiedyś. Jeśli kręgosłup Romy będzie składać się z piłkarzy: Mancini, Cristante, Pellegrini, Abraham to będziemy się bić co roku o puchar sołtysa.