Il Tempo: Llorente zdrowy. 2500 kibiców w Monzy

Hiszpan wrócił do treningów po problemach z meczu z Feyenoordem. De Rossi będzie mógł wybierać w meczu z Mozną spośród piątki stoperów.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Po dniu odpoczynku, który powierzył De Rossi, Roma wróciła do treningów w Trigorii przed jutrzejszym spotkaniem z Monzą. 

Trener Giallorossich, który przemówi o godzinie 10 na konferencji prasowej, otrzymał dobre wieści: po ciosie w głowę w meczu z  Feyenoordem do pracy z grupą wrócił Llorente. Za zespołem uda się na UPower Stadium 2500 Romanistów, którzy wypełnią sektor gości, tak jak i na Franchi, na który to stadion rozeszły się wczoraj bilety w kilka godzin.

Dziś będzie możliwe nabycie biletów na derby, zaplanowane na 7 kwietnia – data i godzina do potwierdzenia – gdzie pierwsza faza będzie poświęcona posiadaczom karnetów na Curva Nord i Distinti Nord-Est. Z kolei sprzedaż wolna rozpocznie się 6 marca o godzinie 12. Jest też pogoń za biletami na mecz Ligi Europy z Brighton, gdzie pewne jest już pojawienie się 45 tysięcy tifosich.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  1 marca 2024, 09:40

  To jednak nie dla Mourinho tak zabijają się po bilety ???

  • matekson
   1 marca 2024, 09:55

   Totnik zachowaj obiektywizm, dał impuls akurat to jest ważne.

 • mold
  1 marca 2024, 09:58

  Hymn przed pierwszym gwizdkiem i stworzenie nawyku u kibiców w Rzymie by wypełniać stadion co mecz. Przed Siwym tego nie było, potrafił zaczarować kibiców swoimi zachowaniami na boisku, konferencjami, wypowiedziami, także są to dobre rzeczy z jego kadencji. Już mu na siłę nie umniejszajmy.

 • Totnik
  1 marca 2024, 14:54

  Trochę naciągane rozumowanie moim zdaniem ale niech Wam będzie.