Hiszpan wrócił do treningów po problemach z meczu z Feyenoordem. De Rossi będzie mógł wybierać w meczu z Mozną spośród piątki stoperów.
(Il Tempo – M.Cirulli) Po dniu odpoczynku, który powierzył De Rossi, Roma wróciła do treningów w Trigorii przed jutrzejszym spotkaniem z Monzą.
Trener Giallorossich, który przemówi o godzinie 10 na konferencji prasowej, otrzymał dobre wieści: po ciosie w głowę w meczu z Feyenoordem do pracy z grupą wrócił Llorente. Za zespołem uda się na UPower Stadium 2500 Romanistów, którzy wypełnią sektor gości, tak jak i na Franchi, na który to stadion rozeszły się wczoraj bilety w kilka godzin.
Dziś będzie możliwe nabycie biletów na derby, zaplanowane na 7 kwietnia – data i godzina do potwierdzenia – gdzie pierwsza faza będzie poświęcona posiadaczom karnetów na Curva Nord i Distinti Nord-Est. Z kolei sprzedaż wolna rozpocznie się 6 marca o godzinie 12. Jest też pogoń za biletami na mecz Ligi Europy z Brighton, gdzie pewne jest już pojawienie się 45 tysięcy tifosich.
Komentarze
To jednak nie dla Mourinho tak zabijają się po bilety ???
Totnik zachowaj obiektywizm, dał impuls akurat to jest ważne.
Hymn przed pierwszym gwizdkiem i stworzenie nawyku u kibiców w Rzymie by wypełniać stadion co mecz. Przed Siwym tego nie było, potrafił zaczarować kibiców swoimi zachowaniami na boisku, konferencjami, wypowiedziami, także są to dobre rzeczy z jego kadencji. Już mu na siłę nie umniejszajmy.
Trochę naciągane rozumowanie moim zdaniem ale niech Wam będzie.