Il Tempo: Kwietniowe ultimatum

Roma czeka na odpowiedź Smallinga w sprawie propozycji kontraktu. Czasu jest coraz mniej. Obecnie można go już liczyć w tygodniach.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – L.Pes) Żadnej odpowiedzi. Od wielu tygodni na stole Smallinga leży oferta Romy w sprawie odnowienia kontraktu, który wygasa za kilka miesięcy, ale Anglik jeszcze nie podjął decyzji. To dwuletnia umowa za 3,8 mln euro z łatwymi do osiągnięcia bonusami, a zatem kwota bazowa, jaką zarabia dzisiaj.

To wysiłek ekonomiczny klubu, który, bez Ligi Mistrzów, spróbuje zatrzymać swojego lidera defensywy na przyszły sezony, zmieniając strategię w porównaniu do tego co wydarzyło się z Mkhitaryanem. Czasu jednak jest coraz mniej i Pinto chce od Smallinga odpowiedzi. W ciągu kilku tygodni, przed kwietniowym finałem sezonu. Numer sześć Giallorossich musi zdecydować czy zostać jeszcze na dwa lata w stolicy Włoch czy odrzucić propozycję i obrać inne drogi. To zaproszenie by zdecydował w racjonalnym czasie.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Junkhead
  1 kwietnia 2023, 09:04

  Kurde Abru, dawniej robiłeś lepsze newsy na pierwszego kwietnia.

 • riss
  1 kwietnia 2023, 09:22

  Tyle że to nie jest żart …

 • ryniek
  1 kwietnia 2023, 10:01

  Boże ten Pinto to zwykła c*pka. Mam nadzieję, że go wywalą w końcu na zbity pysk. On będzie żądał ultimatum od szefa obrony? Powinien zrobić wszystko aby go zatrzymać bo w przyszłym sezonie bez Crisa w obronie to dopiero będzie zabawnie.

 • Totnik
  1 kwietnia 2023, 10:29

  Pytanie czy Nas stać płacić tyle piłkarzowi w Jego wieku … A sorry wsumie jak Nas stać na Mój to stać Nas na wszytko :)

  • Junkhead
   1 kwietnia 2023, 10:57

   Tylko, że na zakup dobrego obrońcy też nas nie stać. :(

  • ryniek
   1 kwietnia 2023, 11:57

   Lepiej Smallingowi zapłacić nawet trochę więcej i zostawić go na kolejne 2 lata niż wydawać kasę której nie mamy znów na jakiś wynalazek rodem z Albańskiego ogrodu

 • riss
  1 kwietnia 2023, 13:51

  Przyzwoity obrońca to koszt 15-20 baniek, do tego z 2 mln trzeba mu dać kontraktu załóżmy na dwa lata, to płacenie 3,8 mln Anglikowi przez dwa lata i tak wydaje się tańszą opcją. Pamietajmy również że my musimy wygenerować zysk kapitałowy a kupując obrońcę raczej tego nie zrobimy.

  • jamtaicho
   1 kwietnia 2023, 13:58

   wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że trzeba Abramsa sprzedać

 • takitam
  1 kwietnia 2023, 16:14

  Może już przyjął ofertę Interu?