Il Tempo: Dybala z ławki, Wijnaldum w składzie

Choć Dybala, El Shaarawy i Smalling wracają do dyspozycji, wydaje się, że zaczną z ławki. Mourinho jest zorientowany by zaproponować jedenastkę sprzed tygodnia, wymieniając jedynie Belottiego na Wijnalduma.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Przed dzisiejszym wieczornym meczem, Mourinho, mimo odzyskania Dybali, Smallinga i El Shaarawyego, zdecydował wystawić dziesięciu z jedenastu piłkarzy, którzy wygrali tydzień temu z Bayerem Leverkusen, dołączając Wijnalduma. 

Po odpoczynku w meczu ligowym do bramki wróci Rui Patricio, z kolei przed nim zatwierdzony zostanie blok defensywny Mancini, Cristante i Ibanez. Na prawej stronie od pierwszej minuty zacznie Celik, który wydaje się, że zostawił za sobą problemy mięśniowe, na które skarżył się w Bolonii. W środku pola, poza Maticem, zagra Bove, który dał wygraną  w pierwszym spotkaniu, z kolei na lewej pojawi się ponownie Spinazzola. W porównaniu do potyczki sprzed siedmiu dni, zmieni się atak. Obok Pellegriniego zagra Wijnaldum i będzie to jego drugi występ z rzędu od pierwszej minuty, po niedzielnym wyjeździe. Atak Giallorossi będzie wspierał Abraham.

Special One będzie mógł jednak liczyć na jakościową ławkę: w trakcie spotkania na boisko mogą wejść Dybala i El Shaarawy, by wzmocnić atak, z kolei solidność w tyłach może zapewnić Smalling.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • SilesiaRoma82
    18 maja 2023, 14:36

    To się nazywa mieć jakościową lawke;)