Il Tempo: Dybala próbuje, Paredes do oceny

Dybala nie trenował wczoraj z zespołem. Argentyńczyk ma nadzieję wrócić do dyzposycji na ostatnie dwa mecze sezonu.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Dzień po ciężkiej porażce z Atalantą, Roma spotkała się w Trigorii, aby przygotowywać się do przedostatniej kolejki sezonu, w której zespół De Rossiego zmierzy się z Genoą. Pellegrini i spółka będą mieli cały tydzień czasu, aby przygotować się do ostatniego występu przed swoimi kibicami, którzy są gotowi, po raz kolejny, wypełnić po brzegi Olimpico. 

Wczoraj, w centrum sportowym im. Fulvio Bernardiniego, doszło do rozładowującej sesji treningowej, z klasycznym podziałem na dwie grupy, tych, którzy wystąpili na Gewiss Stadium i którzy pozostali na ławce lub też weszli na boisko w trakcie meczu. Pierwsi przeszli trening na siłowni, z kolei pozostali ćwiczyli na boisku, z piłką i bez niej. W treningu nie wzięli udziału Spinazzola i Dybala. Obydwaj zmagają się ze swoimi problemami.

Podczas gdy boczny defensor, po tym jak doznał urazu zginacza prawego uda, ryzykuje przedwczesne zakończenie sezonu, mistrz świata ma nadzieję wrócić do dyspozycji De Rossiego na ostatnie dwa mecze, w nadziei na zdobycie powołania do reprezentacji Argentyny na Copa America, które będzie rozgrywane w Stanach Zjednoczonych od 20 czerwca do 14 lipca. Trener Romy dał dziś swoim graczom dzień wolnego. Do pracy wrócą już jutro, gdzie sprawdzona zostanie kondycja Paredesa, który został zmieniony w przerwie meczu z Atalantą, z powodu problemów mięśniowych.

Komentarze