Il Tempo: Dybala i Matic na ławce. Gra Bove

Po 120 minutach przeciwko Feyenoordowi, Mourinho musi zarządzić odpowiednio siłami swoich piłkarzy.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – M.Cirulli) Celik i Zalewski na skrzydłach, Dybala na ławce. Przeciwko Atalancie Mou jest zmuszony zarządzić jak najlepiej siłą po 120 minutach, rozegranych w czwartek. 

Na boisku nie pojawią się Wijnaldum i Smalling. Przed Patricio, obok Manciniego i Ibaneza, zagra tym samym Diego Llorente. Od pierwszej minuty wróci też Celik: Zalewski zostanie przestawiony na lewą stronę, dając tym samym odpoczynek Spinazzoli. Po perfekcyjnym występie w czwartek, odpocząć powinien Matic. Środek pola uzupełni tym samym Bove, formując w pełni włoską parę z Cristante.

Z ławki mecz zacznie Dybala, który nie znajduje się w stuprocentowej formie fizycznej. W miejsce Joyi pojawi się El Shaarawy, który skompletuje tercet ofensywny z Pellegrinim i Abrahamem. Gasperini potwierdzi w bramce Sportiello, po świetnym występie z Fiorentiną. W ataku pod znakiem zapytania stoi to kto uzupełni formację obok Hojlunda. Zapata ma przewagę nad Bogą.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • hako
    24 kwietnia 2023, 10:53

    W ostatnim czasie Atalanta punktuje jak drużyny z okolicy 13-15 miejsca. Bez Lookmana tracą dużo jakości. Z kolei u nas ma grać Bove, czyli bardzo możliwe są liczne niedokładności w środku. Niemniej jednak bez wylewów Roma powinna dać radę