Il Tempo: Cannes oficjalnie

To, co krążyło w mediach od wielu miesięcy, stało się faktem. Friedkinowie kupili Cannes, zespół z francuskiej czwartej ligi.

fot. © asroma.com

(Il Tempo – L.Pes) Nowy element staje się częścią świata Friedkinów. Chodzi o Cannes, zespół z czwartej kategorii ligowej we Francji. 

Inwestycja rodziny z Texasu jest związana ze powodami sportowymi (choć na ten moment ciężko myśleć robieniu biznesu na piłce), ale również kinematograficznymi, z uwagi na to, że francuskie miasto jest centrum kina w tej części świata.

Cannes będą zajmować się bardziej z bliska Ryan i Corbin Friedkin, z kolei prezydent Dan pozostanie bardziej skupiony na Romie. „To emocjonujący moment, legendarny piłkarski zespół”, skomentował nowy prezydent, Ryan Friedkin.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  27 czerwca 2023, 09:04

  Kto bogatemu zabroni :)
  Kolejna zabawka do kolekcji

  • RomanoItaliano
   27 czerwca 2023, 09:39

   To teraz wiadomo skąd na FFP będziemy mieć 😅

 • Romulus
  27 czerwca 2023, 11:44

  Missori do Cannes za 15 mln i koniec problemów z FFP, na pewno nikt się nie przyczepi.

  A tak serio, to długofalowo może być pożyteczna współpraca dla Romy. Jeśli przebiją się do drugiej ligi, to już będzie można np. ogrywać tam zawodników

 • Totnik
  27 czerwca 2023, 16:52

  Hehe myślicie że w tym celu ta operacja ?? ,:) No miałbym szacunek do Niego za taki manewr :)

 • ajgor_romanista
  27 czerwca 2023, 21:32

  Myśle, ze za jakiś czas będzie można tam dawać młodych, ogrywać itp. Miejmy nadzieje, ze to właśnie po to ten ruch. Trzymajmy kciuki ;)