Il Tempo: Camara coraz bliżej Romy, Belotti dziś w Trigorii

Andrea Belotti przejdzie dziś drugą część testów medycznych i stawi się w Trigorii by podpisać umowę z Romą. Tymczasem Giallorossi są coraz bliżsi sprowadzenia Camary.

fot. © torinofc.it

W oczekiwaniu na potwierdzenie transferu Andrei Belottiego, który przeszedł wczoraj pierwszą część testów medycznych w Villa Stuart, Giallorossi są coraz bliżej sprowadzenia Camary z Olympiakosu.

Jak donosi Il Tempo, porozumienie jest blisko na zasadzie wypożyczenia za 2 mln euro z prawem do wykupu za 8 mln. Owa opcja zamieni się w przymus na niełatwych do spełnienia warunkach. Chodzi o awans Giallorossich do Ligi Mistrzów, ale przede wszystkim o występ gracza w przynajmniej 70% spotkań Romy (po minimum 45 minut).

Dziś powinien z kolei zostać potwierdzony transfer Felixa do Cremonese za 6 mln euro plus do 3 mln bonusów (0,5 mln w przypadku utrzymania Cremonese, 1 mln euro za określoną w umowie liczbę goli i 1,5 mln za określoną liczbę występów). Giallorossi otrzymają też 10% z przyszłego transferu piłkarza.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • mold
    28 sierpnia 2022, 12:44

    Jeżeli ten Camara ma – przekładając na statystyki z Football Managera – szybkość i przyspieszenie na poziomie 11/12 punktów to przygotujmy się na skok ruchliwości w środku pola o 100%.