Il Romanista: Roma jesienią ogłosi partnerstwo z Toyotą

Wiele wskazuje na to, że nowym partnerem Romy zostanie Toyota. Po decyzji o nieprzedłużeniu umowy z Hyundaiem, Giallorossi zwiążą się z japońskim gigantem. Niewykluczone, że firma będzie miał swój udział w budowie nowego stadionu.

Roma pracują nad zawarciem umowy z japońskim producentem samochodów Toyota przed końcem roku.

Współpraca z Hyundaiem dobiega końca, ponieważ Giallorossi zrezygnowali z przedłużenia kontraktu.

Według Il Romanista AS Roma, z Danem Friedkinem na czele, planuje rozpocząć nowe partnerstwo z Toyotą już w listopadzie tego roku.

Klub chce wykorzystać doskonałe relacje rodziny Friedkin z motoryzacyjnym gigantem i zawrzeć umowę, która może zostać ogłoszona podczas podróży zespołu Romy do Japonii w trakcie jesiennej przerwy spowodowanej mistrzostwami świata.

Co więcej, dziennik informuje, że pierwotna umowa może przekształcić się w coś długoterminowego, a Toyota mogłaby odgrywać rolę w budowie nowego stadionu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Barteq
  11 sierpnia 2022, 16:31

  Tu na pewno będą leżały fajne pieniądze. Ale. Jest jedno ale. I w dodatku to jest wóz albo przewóz. Albo będzie cudownie, albo fatalnie. A to pewnie współpraca długoterminowa zważywszy na Friedkina.

  Co finalnie wyląduje na koszulkach? Tylko napis "TOYOTA" – będziemy mieli naprawdę pięknego i prostego sponsora. Dodadzą logo? Ciężko będzie patrzeć na cokolwiek wymyśli Adidas. Będzie po prostu bardzo źle, jak Chelsea z Three.

  Najgorsze jest to że historia Toyoty na koszulkach zna oba przypadki. Będę drżał do momentu oficjalnej prezentacji koszulki.

  • Romulus
   11 sierpnia 2022, 23:13

   Mam dokładnie taki sam stosunek do partnerstwa z Toyotą. Na myśl przychodzi mi też Chevrolet, który szpecił przez kilka lat koszulki United. Ale napis spoko

 • Batigol
  11 sierpnia 2022, 18:22

  Zamiast Toyota równie dobrze może być znaczek Lexus

 • Jery
  11 sierpnia 2022, 19:37

  A do kiedy mamy umowę z digitalbits?