Il Romanista: Dallas chce z powrotem Reynoldsa

Bryan Reynolds radzi sobie bardzo dobrze na wypożyczeniu w Westerloo, a jego klub jest jedną z niespodzianek Jupiler League. Sam gracz marzy o grze w przyszłości w Romie, choć na horyzoncie pojawia się powrót do Dallas.

fot. © asroma.com

Bryan Reynolds stał się nieoczekiwanie w tym sezonie jednym z kluczowych graczy Westerloo, a jego zespół, równie nieoczekiwanie, zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli Jupiler League. 

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o możliwości wykupu Amerykanina przez belgijski klub, w którym znajduje się od lata na wypożyczeniu, ale dziennik Il Romanista donosi też o możliwym powrocie piłkarza do USA. Giallorossi zapłacili za kartę gracza ponad 7 mln euro, a obecnie ciąży ona w bilansie na około 4 mln. Minimum tyle chciałaby zainkasować Roma za gracza i takie żądania przedstawiono Dallas. Klub, z którego trafił do Rzymu prawy obrońca, chciałby go z powrotem. Transakcji nie można wykluczyć, również z uwagi na dobre relacje Friedników z właścicielami amerykańskiego klubu.

Tymczasem Reynolds udzielił przedwczoraj wywiadu dla Il Tempo: „Osobiście nie powiedziałbym, że coś poszło źle. Prawdopodobnie nie byłem gotowy gdy trafiłem do Romy w wieku 19 lat. Próbowałem prowadzić normalne życie, ale wszystko było inne, nie znałem języka. W Rzymie mieszkałem sam i to mi nie pomogło. W Dallas czułem dużą pewność siebie, potem doszło do skoku do Serie A i wszystko tu było inne. Roma? Jasne, chcę wrócić do Romy. Zainwestowali we mnie dużo pieniędzy i chciałbym zrewanżować się klubowi, który zmienił moje życie. I mam nadzieję, że również oni będą mnie widzieć jako gracza Romy w przyszłości”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • krezus
  5 grudnia 2022, 18:58

  ARRIVEDERCI

 • Romulus
  9 grudnia 2022, 11:14

  Jeśli sobie dobrze radzi, to może warto dać mu szansę i w ten sposób po taniości zastąpić Karsdorpa

  • Canis
   9 grudnia 2022, 21:38

   Nie.