Hummels coraz bliżej, oferowany Matip, co z Llorente?

Mats Hummels wyrasta w pogłoskach transferowych na gracza numer jeden, jeśli chodzi o to, kto najszybciej zasili w tym mercato Romę.

fot. © asroma.com

Karuzela transferowa wokół Romy obraca się powoli. Oprócz wykupienia Angelino Florent Ghisolfi i spółka nie poczynili, póki co, żadnych operacji dotyczących pierwszego zespołu. Według mediów, drugą operacją, po wykupieniu Hiszpana, może być zatrudnienie Matsa Hummelsa. 

Niemca łączy się od pewnego czasu z ekipą Giallorossich. 36-latek jest do wzięcia za darmo, po tym jak za kilka dni wygaśnie jego kontrakt z Borussią Dortmund. W ostatnich dniach mówiło sie o bliskim transferze do Mallorci, ale takie rewelacje zdementował sam zainteresowany. „Czytałem o tym, ale nic na ten temat nie wiem”, stwierdził Hummels. Zielone światło dla transferu doświadczonego gracza miał dać już De Rossi.

Tego nie dał z kolei wciąż Llorente, który jest zawieszony między pozostaniem w Romie, a powrotem do Leeds. Hiszpan z chęcią pozostałby w stolicy Włoch, nie chcąc grać w Championship, ale Giallorossi wciąż nie zdecydowali czy skorzystać z opcji wykupu. Z kolei jeden z angielskich portali podaje, że Leeds, po tym jak nie awansowało do Premier League, musi ciąć koszty i chce jak najszybciej sprzedać gracza.

Inne doniesienia z Anglii mówią o tym, że Romie zaoferowany został Matip, któremu wygasa kontrakt w Livepoolu, ale Giallorossi powiedzieli „nie”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • edemon
    19 czerwca 2024, 14:40

    Ale że Matipa nie chcieli? Dopiero co zerwał wiązadła, idealny profil dla nas :D

  • Omen
    19 czerwca 2024, 23:12

    Matip… to byłoby wzmocnienie na miarę Mido :D