Plotki transferowe: Guglielmo Vicario, priorytetem Romy na lato.

Roma ponownie jest łączona z bramkarzem Empoli - Guglielmo Vicario, którego imponujący sezon w Serie A umieścił go na szczycie listy życzeń kilku dużych klubów.

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Vicario jest najlepszym kandydatem Romy na zastąpienie Rui Patricio w lecie. Jednakże, jedynie Bayern Monachium oficjalnie wykazał zainteresowanie 26-letnim golkiperem.

Prezes Empoli, Fabrizio Corsi, twierdzi, że klub z Bawarii nie złożył bezpośredniego zapytania o Guglielma Vicario, ale obserwują włoskiego bramkarza od stycznia.

Ponadto Napoli, Inter i Juventus również pojawiają się w plotkach transferowych związanych z golkiperem Empoli.

Vicario w tym sezonie Serie A stracił do tej pory 29 goli w 23 meczach, zachowując przy tym 7 czystych kont.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  22 lutego 2023, 08:38

  Jeden z najlepszych bramkarzy w tym sezonie, jeśli nie najlepszy. Natomiast pytanie tylko czy to nie jest sezonowiec i czy nie spali się w większym zespole. Chłop w poprzednich latach nie mógł przebić sie przez Cragno i łaził po wypożyczeniach.

  • takitam
   22 lutego 2023, 09:05

   Wypowiem się, chociaż nie mam ku temu merytorycznych podstaw.
   On mnie wk… swoim zachowanie. Za bardzo przypomina mi tego pajaca z Argentyny.

 • dareklesko74
  22 lutego 2023, 09:37

  Może mnie poniosło za bardzo, ale Rui jeszcze pociągnie jeden sezon to może kupić młodego bramkarza i niech podpatruje i naciska na 1. Co myślicie o Grabarze 😁? Co czytam wypowiedzi innych reprezentantów to wszyscy twierdzą że bramkarsko – mega , tylko z głową nie dojeżdża.

 • MMACieciu
  22 lutego 2023, 10:42

  .

 • MMACieciu
  22 lutego 2023, 11:07

  To po co kupowaliśmy ten nieoszlifowany diament co się svilar nazywa?

 • Dwojak
  22 lutego 2023, 11:20

  O i to jest plotka, która mi się podoba. W obecnym sezonie facet jest niesamowity. Tylko cena Empoli będzie zaporowa pewnie. Musimy w lato pomyśleć na pewno o jakiejś realnej konkurencji dla Ruiego bo zaliczył spory zjazd względem zeszłego sezonu.

 • PunioLP
  22 lutego 2023, 18:07

  Sporttiello,Meret,Golini też zagrali sezon życia. Ma dużo okazji w tak dziurawej obronie. Przy takim zainteresowaniu cena będzie oscylować wokół 25-30 baniek.

 • riss
  22 lutego 2023, 19:14

  Gość jest dobry nie ma co, czy się spali w Romie być może, chodź to nie jest młodzieniaszek i trochę doświadczenia ma, jak na bramkarza to ma super wiek.