Giallorossi w Trigorii. Karsdorp poza grupą

Giallorossi stawili się w Trigorii, gdzie rozpoczynają się przygotowania do nowego sezonu. Wśród graczy zabrakło Ricka Karsdorpa, który jak Shomurodov i Solbakken nie będzie ćwiczył z resztą kadry, w oczekiwaniu na oferty rynkowe.

fot. © asroma.com

Gracze Giallorossich, na wniosek Daniele De Rossiego, pojawiali się już dziś po południu w Trigorii, gdzie spędzą noc, aby być gotowymi na jutrzejsze testy medyczne i fizyczne po trwających ponad miesiąc wakacjach.

Jako pierwszy pod bramami Trigorii pojawił się Ebrima Darboe, który spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Sampdorii. Tuż po nim przyjechali Baldanzi, Bove, Smalling, Boer, Svilar, Dybala i Abraham. Około stu zgromadzonych kibiców powitało też liczną reprezentację młodych piłkarzy, którzy uzupełnią kadrę podczas pierwszej części przygotowań do sezonu. Do dyspozycji Daniele De Rossiego brakuje wielu piłkarzy. Część ma jeszcze wakacje po występach na Euro, a część odeszła z klubu czy to po zakończeniu kontraktów czy wypożyczeń.

W Trigorii nie pojawił się Rick Karsdorp. Według laroma24.it gracz otrzymał dodatkowy dzień wolnego i stawi się na zgrupowaniu jutro. Filippo Biafora podaje, że Holender, jak było już w przeszłości z innymi graczami, nie będzie trenował z ekipą De Rossiego, a indywidualnie, w oczekiwaniu na opcje rynkowe. Gracz nie znalazł się w planach na nowy sezon. Odseparowani od zespołu będą też ćwiczyć Shomurodov i Solbakken.

Komentarze

  • Canis
    8 lipca 2024, 00:17

    Zobaczymy jak Gizela sprzedaje, bo na razie to kupił mocarnego Bube Sangare z gimnazjum w Levante i … tyle. Sprzedać chłop nie umie nikogo.