Ghisolfi o krok, De Rossi z trzyletnią umową

Dopięto ostatnie szczegóły umowy z francuskim menadżerem. Ważną rolę, jeśli chodzi o mercato ma też odgrywać Daniele De Rossi, dla którego przygotowano trzyletni kontrakt.

fot. © ogcnice.com

Gianluca di Marzio, który jako pierwszy donosił dwa tygodnie temu o bliskim zatrudnieniu Florenta Ghisolfiego z Nicei, podaje kolejne szczegóły w temacie zatrudnienia nowego dyrektora sportowego.

Według dziennikarza dopięto już wszystkie szczegóły porozumienia między Romą a francuskim menadżerem. Ten czeka jedynie na zielone światło z Nicei. Ghisolfi, podaje Di Marzio, będzie współpracować ściśle z Liną Souloukou i Daniele De Rossim. Trener, donosi dziennikarz, podpisze trzyletni kontrakt i będzie odgrywał centralną rolę w wyborach transferowych.

Portal calciomercato.com podaje, że Ghisolfi zabierze ze sobą z Francji dwójkę zaufanych ludzi. Jeden będzie pracował nad Primaverą i na rynku młodych piłkarzy, drugi nad pierwszym zespołem. Awans w Romie ma otrzymać Fontes, który pracuje w klubie jako jeden z obserwatorów. Jest osobą cenioną przez Firedkinów i otrzyma bardziej operacyjną rolę w negocjacjach.

Komentarze

 • Totnik
  16 maja 2024, 15:35

  Ja p…. czy ten żabojad będzie wstanie ogarnąć ten burdel ??? Jedyny pozytyw z tej wiadomości to 3 lata dla DDR ❤️

  • Junkhead
   16 maja 2024, 17:46

   Wiesz, tym bym się nie podniecał, bo na pewno DDR będzie zarabiał z 5 razy mniej niż Mourinho, więc jak go trzeba będzie zwolnić, dajmy na to po półtora sezonu, to nikt się nie będzie szczypał. Niewielkie koszty dla takiego klubu. A jakby świetnie trenował klub to nawet jednoletni kontrakt nie byłby problemem, bo by mu spokojnie przedłużali.

  • Romulus
   17 maja 2024, 15:04

   Z tego co czytałem, to we Francji ma bardzo dobrą opinię, jest uważany za jednego z lepszych DS-ów i kilka poważnych klubów (z kraju i zagranicy) się nim interesowało. Oczywiście gwarancji nie ma, ale dałbym mu kredyt zaufania, ma mocniejsze CV niż Punto

 • samber
  16 maja 2024, 18:44

  Mnie kontrakt Daniela nie martwi. To jest Romanista i człowiek z jajcami… jak zobaczy że nie daje Romie tego na co zasługuje to sam odejdzie.

  • RomanoItaliano
   16 maja 2024, 18:50

   Xavi i Solskjer też tak mieli zrobić 😂 to jest hajs nikt za darmo nie odejdzie. Niemniej może będzie drugi Pep albo alonso 😁

  • Totnik
   16 maja 2024, 21:34

   Po pierwsze jeżeli Mou dostał szansę 2,5 sezonu to dlaczego DDR ma nie dostać po drugie zgadza się, zarabia dużo mniej i ewentualne rozstanie nie będzie bolesne, też uważam że Daniele raczej nie będzie dla klubu stwarzał problemów.

  • braczkow
   17 maja 2024, 11:00

   Romano, sytuacja OGSa i Xaviego chyba jednak inaczej wyglądała