GdS: Nie ma porozumienia z Cremonese, zerwane rozmowy z Fulham

Nie ma nadal porozumienia z Cremonese w sprawie Felixa Afeny-Gyana, podczas gdy Roma zrywa rozmowy z Fulham z powodu nieadekwatnej oferty za Kluiverta. Tym samym Belotti nadal czeka.

fot. © ogcnice.com

To mógł być ważny dzień, jeśli chodzi o sprzedaże, ale wszystko zostało odroczone, podaje Gazzetta dello Sport. Sprzedaże Felixa i Kluiverta wydawały się być bliskie realizacji, ale tak nie jest. 

Z Cremonese Roma nadal nie osiągnęła porozumienia, jeśli chodzi o napastnika z Ghany. Klub z Lombardii zaproponował 4 mln euro plus 1 mln bonusów, podczas gdy Pinto żąda 10 mln. Strony będą rozmawiać, aby znaleźć być może porozumienie w połowie drogi.

Dużo gorzej jest z transferem Kluiverta. Roma zerwała natychmiastowo rozmowy z Fulham, po tym jak Anglicy zaoferowali 3 mln euro plus 8 mln bonusów, związanych z dwoma warunkami: 50% występów w sezonie i utrzymanie Fulham. Wszystko zatem jest wciąż wstrzymane i nie pozwala Giallorossim przyspieszyć po Belottiego.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • MMACieciu
  24 sierpnia 2022, 08:52

  To jest już nieśmieszne a wręcz żałosne, wypychać ten szrot za wszelką cenę i sprowadzać czym prędzej Belottiego

  • abruzzi
   24 sierpnia 2022, 09:23

   Nie jest łatwo opchnąć ten szrot. Po pierwsze na ogólny obraz graczy, których chcieliśmy wypchnąć/wypchaliśmy (Villar, C.Perez) wpływa czerstwa od lat gra drużyny. Jakby tu bronił Alisson, to by nie poszedł za 70 mln euro jak za DiFra/Spallettiego, a aktualnie może w porywach za 20. Dodatkowo albo oni nigdzie nie grali, albo byli rezerwowymi, albo mają zarobki nieadekwatne do jakości (Bianda, Coric, Diawara, i inni). Jakbyśmy grali porywającą piłkę i bili się o pierwszą trójkę rok temu czy dwa lata temu, to pewnie i Eldora ktoś by kupił za 15 baniek, a tak… rezerwowy topornie grającej ekipy nie jest inwestycją dla nikogo.

   Druga sprawa to brak kasy na rynku, zadłużenia klubów wywołane pandemią, a ostatnio galopującą inflacją, z którą w takich klubach też walczą jak w normalnych przedsiębiorstwach. We Włoszech najbogatsze kluby szczypią się z każdym euro. Roma zatrudnia graczy darmowych, Inter buduje zespół na wypożyczeniach, Milan zrobił jeden transfer i śpi, Juventus czekał pół mercato, aż sprzeda De Ligta, żeby kupić Bremera, Kostica i poszukać pomocnika. Więc co mają powiedzieć ekipy, które mogłyby być zainteresowane Kluivertem, Eldorem, Afeną, może Diawarą?

  • mold
   24 sierpnia 2022, 10:51

   Żeby sprzedać to ktoś musi chcieć kupić. Nie jest to takie proste jak pisze abruzzi.

 • takitam
  24 sierpnia 2022, 09:40

  Ależ ja bym chciał, żeby Justinek tak sezon posiedział w rezerwach. Tylko kasy szkoda. Je… gwiazdor.

 • MMACieciu
  24 sierpnia 2022, 09:48

  To że diawarzaka nie mamy najmniejszych szans nigdzie opchnąć to jest jasne jak słońce – jedyną możliwością to rozstanie się z nim jak z pastore. Ale myślę że póki jakiś klub daje nam cokolwiek za innych to trzeba oferty akceptować bo obudzimy się za tydzień z ręką w nocniku.

 • Quattro
  24 sierpnia 2022, 10:23

  Nie wierzę już w żaden transfer Belottiego. Dokładając kontuzję Łajnalduma czeka nas chyba znowu bitwa o TOP6… Chyba, że będziemy z każdym strzelać bramkę i się ostro murować na 1:0.

  • Canis
   24 sierpnia 2022, 18:15

   Zbyt dużo w tobie pesymizmu.