Galatasaray zainteresowane Kluivertem

Przez długi czas mówiło się w kontekście Kluiverta o zainteresowaniu ze strony francuskich i angielskich klubów. Dzisiaj pojawiają się pogłoski o zainteresowaniu z Turcji.

fot. © ogcnice.com

Gorące godziny dla transakcji Wijnalduma, ale Roma myśli też o rynku sprzedażowym. W grupie zawodników ze spakowanymi walizkami jednym z najbardziej wartościowych jest niewątpliwie Justin Kluivert. 

Jak podaje portal fanatik.com.tr, Galatasaray jest zainteresowane Justinem Kluivertem. Holender, który wrócił do Włoch po wypożyczeniu w Nicei w zeszłym sezonie, stoi na czele listy zwolnień Giallorossich i nie wziął udziału w obozie treningowym w Portugalii z resztą drużyny. Żądania Romy oscylują wokół kwoty 12 milionów euro. Póki co nie wiadomo jak na kierunek turecki zapatruje się sam zawodnik.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  28 lipca 2022, 15:41

  Jak tam pójdzie to można powiedzieć że to oficjalny upadek jego kariery :)

 • koston
  28 lipca 2022, 15:56

  To prawda – transfer do Turcji oznacza totalny zjazd. Ale z drugiej strony hype na Kluiverta był głównie ze względu na nazwisko. W Romie grał średnio, zresztą statystyki mówią same za siebie. Ajax to też już za wysoki poziom dla niego w tej chwili.

 • buker7
  28 lipca 2022, 15:56

  Już to widzę jak tam pójdzie… Ligue 1 albo Bundesliga, jeśli nie chce sobie zrypać kariery

 • abruzzi
  28 lipca 2022, 16:02

  Miała być Barcelona, była Barceroma, a zostanie Barcasaray.

 • Junkhead
  28 lipca 2022, 16:42

  Nie zwojował ligi włoskiej, francuskiej ani niemieckiej więc gdzie ma iść? :D

 • samber
  28 lipca 2022, 18:57

  Jak on sobie może zrypać karierę, jak on żadnej kariery nie ma i mieć nie będzie. Jedyne co może zrobić w tym zawodzie to doić kasę ile się da. Nic więcej nie osiągnie.

 • Kajiwara
  28 lipca 2022, 19:35

  Przeciętny piłkarz z wielkim nazwiskiem.