Frattesi: Chcę wrócić do Romy

Davide Frattesi, pomocnik Sassuolo i wieloletni cel transferowy Giallorossich, przyznał w niedawnym wywiadzie dla Corriere dello Sport, że jego ambicją jest powrót do stolicy Włoch i reprezentowanie barw Romy.

fot. © sassuolocalcio.it

Davide Frattesi udzielił wywiadu dla Corriere dello Sport. Pomocnik Sassuolo, w samolocie do Doha, gdzie odbyło się międzylądowanie przed odlotem z całą rodziną na Seszele, opowiadał o swoich marzeniach i aspiracjach z niespełnionym pragnieniem powrotu do Trigorii.

„Chcę wrócić do domu” – powiedział włoskiej gazecie. „A po rozczarowaniu, którego doświadczyłem w letnim oknie, wiem, że tego dokonam”.

„Ponieważ dla mnie będzie to idealne zwieńczenie podróży, którą rozpocząłem wiele lat temu” – podsumował w krótkim fragmencie wywiadu, który w całości zostanie opublikowany jutro.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • mold
  19 listopada 2022, 17:26

  Koniecznie potrzebujemy jakiegoś wybieganego i szybkiego pomocnika do środka, który ruszy z piłką i nie będzie wybierać najłatwiejszych rozwiązań w ataku tj. podanie do najbliższego.

 • riss
  19 listopada 2022, 19:27

  Must have i to już w styczniu, nie ma co owijać w bawełnę, środek pola mamy najgorszy w lidze, jak nie ożywimy go to o TOP 4 możemy tylko pomarzyć. Gini pewnie zacznie kopać w okolicach lutego, nam jest postrzegany człowiek który od razu wskakuje w buty i gra na wysokim poziomie.

 • Kajiwara
  19 listopada 2022, 20:43

  Na papierze: Wijnaldum – Frattesi i przed nimi Pelle wygląda nieźle. Może kapitan na tej pozycji odzyska formę, mając za sobą kogoś bardziej wybieganego od Cristante i Maticia. A może to tylko złudne nadzieje, ale gorzej być nie może :)

 • samber
  19 listopada 2022, 21:38

  A może Capitano futuro? Nie znam chłopaka na tyle aby ocenić czy się nadaje na kapitana, ale że Romanistą jest to raczej jasne. Nasz chłopak.