Fotospor: Galatasaray zainteresowane Viną

Jak podaje jeden z tureckich portali, Galatasaray jest mocno zainteresowane Viną. Sesja transferowa w Turcji jest wciąż otwarta.

fot. © asroma.com

Czy nastąpią jeszcze ruchy sprzedażowe w ekipie Giallorossich? Jak podaje turecki Fotospor, mocno zainteresowane Viną jest Galatasaray.

Klub ze Stambułu robi mocne jak na ligę ruchy w tym mercato. Po tym jak sprowadził Mertensa i Torreirę, zamyka też negocjacje przyjścia Icardiego. Dalej turecki klub chce wzmocnić lewą stronę. Trener Buruk nie jest zadowolony z występów Van Aanholta i poprosił o nowego lewego defensora. Zdaniem Fotospor, Galatasaray zaplanowało już nawet przylot Viny do Stambułu: celem jest wejście przez niego na pokład tego samego samolotu, którym przyleci Icardi.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • ANTI7AZIALE
  7 września 2022, 19:30

  Zostawic Vine bo sie sypiemy co mecz😗

 • Frosti
  7 września 2022, 19:38

  No nie ma co, Vina się znalazł w doborowym towarzystwie :)

  Ja bym go sprzedał i w razie co na trzeciego LO/LS brał kogoś z Primavery, jeśli zajdzie potrzeba. Gorszy raczej nie będzie.

  • Misi
   7 września 2022, 21:57

   przede wszystkim po to żeby potem nie musieć żałować na ŚO

 • Adamus
  7 września 2022, 19:39

  Brzmi jak Since-fiction

 • Romulus
  8 września 2022, 09:38

  Niby dobrze byłoby zarobić na Vini, składu to zbytnio nie osłabi, ale jednak boję się o głębię składu. Co jeśli ktoś z dwójki Spina/Zalewski złapie kontuzję? Niby Szary może grywać na wahadle, ale nie jest to jego optymalna pozycja. No i hipotetycznie możemy przejść na 4 obrońców, a wtedy Zalewski raczej grałby wyżej i na LO zostałby Spina z Vinią właśnie

 • Junkhead
  8 września 2022, 10:57

  Nasi osmańscy Medyceusze. :D Żeby się tylko nie rozmyślili, trzeba ich elegancko ugościć.