Feyenoord zainteresowany Reynoldsem

Po zakończeniu sezonu Tiago Pinto będzie miał za zadanie wzmocnić zespół, mieszcząc się w ograniczeniach nałożonych przez FFP. Zdobycie funduszy mogą umożliwić sprzedaże wypożyczonych graczy.

fot. © asroma.com

Wśród najciekawszych wypożyczonych znajduje się Bryan Reynolds. Amerykański prawy obrońca został wypożyczony z prawem do wykupu do KVC Westrlo, gdzie zbiera dobre recenzje. 

Wystawiany zawsze w pierwszym składzie, Reynolds odpłaca za zaufanie trenera dobrymi występami, opierając się na sile fizycznej i umiejętności wejść ofensywnych, bazując na szybkości. W fazie ofensywnej Reynolds jest wartością dodaną w Westerlo, podczas gdy ma nadal ograniczenia w fazie defensywnej gry, mimo poprawy w stosunku do tego co pokazywał w Rzymie.

Corriere dello Sport podaje dzisiaj, że graczem zainteresowane są dwa zespoły. Amerykanin ma się podobać, przede wszystkim, Feyenoordowi. W zeszłym tygodniu doszło do spotkania Tiago Pinto z dyrektorem technicznym Holendrów, Kloese i agentem obrońcy. Feyenoord jest zainteresowany, gdyż może sprzedać Lustharela Geertruidę. Graczem interesuje się też Galatasaray, które miało o niego pytać już w trakcie negocjacji transferu Zaniolo.

W trakcie zimowego mercato w pogłoskach dotyczących gracza pojawiały się też Watford i Swansea.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • romomaniak
    18 kwietnia 2023, 12:28

    Ja mam pytanie czy do tych 50 mln co mamy zyskać zgodnie z ugodą, jest już wliczony transfer Zaniolo (ok 15 mln) czy mamy uzyskać 50 mln zysku już po uwzględnieniu transferu Zaniolo?