Enzo Le Fée zaprezentowany

AS Roma podała oficjalny komunikat o pozyskaniu 24-letniego pomocnika z Rennes.

fot. © asroma.com

AS Roma z przyjemnością wita francuskiego pomocnika Enzo Le Fée w klubie.

24-letni zawodnik dołącza do nas z Rennes, gdzie przeszedł przez młodzieżowe drużyny w Lorient.

Reprezentant Francji do lat 20, 21 i 23, Enzo ma na swoim koncie ponad 130 występów w Ligue 1 i zyskał rosnącą międzynarodową reputację dzięki swojej wizji, dynamizmowi i umiejętnościom w wykonywaniu stałych fragmentów gry.

Witamy w Romie, Enzo!


Enzo Le Fée rozmawiał z oficjalnymi mediami klubu po swoim przyjeździe do stolicy. Oto pierwsze wypowiedzi nowego pomocnika Romy.

„Uważam, że najważniejszym aspektem jest zaufanie, jakie klub może ci okazać, dlatego Roma tak bardzo mnie przyciągnęła. Poczułem wielkie oczekiwania i ogromną chęć sprowadzenia mnie tutaj, co oczywiście było wzajemne. Chciałbym podziękować rodzinie Friedkin za ich zaufanie. Mam nadzieję, że odpłacę im na boisku, gdzie będę dawał z siebie wszystko, aby spełnić wszystkie oczekiwania. Jeszcze nie odwiedziłem ośrodka treningowego, ale to, co widziałem, jest niesamowite i nie mogę się doczekać, aby odkryć więcej”.

„Rozmawiałem z trenerem. Podoba mi się jego energia i miłość do klubu. Dla mnie to najważniejszy aspekt. Wiem, że był bardzo cenionym piłkarzem tutaj i myślę, że jako trener również jest bardzo szanowany. To właśnie to motywuje mnie, aby starać się wygrywać tutaj, zwłaszcza dla kibiców, których uważam za naprawdę niesamowitych. Chciałbym im podziękować za wszystkie wiadomości wsparcia, które mnie skłoniły do wyboru tego klubu. Dziękuję za powitanie na lotnisku. Zwiedziłem trochę miasto i dziękuję tym, którzy mnie zatrzymali, aby mnie pozdrowić. Jest tu wiele miłości do tego klubu. Wszystko tutaj w Rzymie jest niesamowite. Mogę im tylko powiedzieć: Daje Roma”.

„Mam nadzieję, że będę mógł wnieść swój styl gry, uwielbiam mieć piłkę przy nodze i grać piękną piłkę. Ponadto, jednym z moich wartości jest zawsze walczyć na boisku. Zawsze daję z siebie wszystko i myślę, że to jest zgodne z wartościami klubu, dlatego będę starał się dawać z siebie maksimum. Nie mogę się doczekać, aby zacząć. Byłem we Włoszech tylko jako małe dziecko i to jest moja pierwsza wizyta w Rzymie. Dokonałem wyboru z moją rodziną, aby rozwijać się tutaj, także jako człowiek. Ja i moja żona uważamy, że to idealne miejsce. Może nasze pierwsze dziecko urodzi się tutaj. Jest wiele miejsc, które chcę odwiedzić w mieście”.

Komentarze

 • Omen
  10 lipca 2024, 22:04

  Powodzenia panie Wróżka! Wyczaruj solidną grę ^^

 • Canis
  10 lipca 2024, 23:14

  Sporo roboty przed Ghisolfim ale jakoś mu się nie śpieszy. Pół kadry odeszło a przyszła Wróżka i jeden junior. Grubo.

  • Totnik
   11 lipca 2024, 05:31

   Głębia kadry poraża a wiemy jaka jest końcówka sezonu ….