El Shaarawy: Liczy się tylko zwycięstwo!

To był dwusetny występ "Il Faraone". Wielka radość ze zdobytej bramki. Zawodnik również opowiada o trudach tego tygodnia.

fot. © asroma.com

Przed meczem Ligi Europy z Ludogorcem odbyła się konferencja prasowa z udziałem Jose Mourinho i „Il Faraone’. Poniżej niektóre wypowiedzi zawodnika Romy.

Mourinho powiedział,że jutro zagrasz swój kolejny mecz w europejskich pucharach.
– Decydujący mecz, będzie to mój dwusetny jubileuszowy występ w koszulce Romy. Bardzo ważny, kończący zmagania grupowe. Najważniejsze to oczywiście wygrać to spotkanie i wyjść z grupy. Jest to dla Nas decydujący tydzień. Jutro liczy się tylko zwycięstwo (wczorajszy wywiad Przyp. Red).

Zabrali Ci gola z Helsinkami. – Tak, ale później w poniedziałkowy wieczór strzeliłem pięćdziesiątą bramkę. Niesamowita satysfakcja. Nie jest to żaden punkt odniesienia, jedynie bodziec by być jeszcze lepszym.

Strzeliłeś gola „alla” Totti przeciwko Weronie.

– Rzeczywiście ktoś mi to powiedział. To był decydujący gol, który pozwolił nam trochę odetchnąć i odzyskać pewność siebie.

Jaki to jest dla Ciebie moment?

– Bardzo pozytywny, to był dobry tydzień i zaczynam być w dobrej formie fizycznej. Bramka mi wyraźnie pomogła, grając więcej zdobywasz więcej minut w nogach. Teraz przychodzi trudny moment. Będziemy musieli być lepsi i wykorzystywać wszystkie sytuacje które mamy.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.