El Shaarawy: Klub wie jakie mam zamiary

Stephan El Shaarawy udzielił po meczu z Salernitaną wywiadu dla Sky Sport. Piłkarzowi pozostał miesiąc kontraktu w Romie.

fot. © asroma.com

W jakiej jesteś kondycji na dziewięć dni przed Budapesztem?

– Dobrej, ale nie stuprocentowej. Cieszę się, że wróciłem do gry, że oddałem się do dyspozycji i strzeliłem gola. Niestety nie przysłużył się do wygranej, ale z indywidualnego punktu widzenia czuję się dobrze i jestem zadowolony.

Jak zarządzić całym tym oczekiwaniem na mecz, który może też dać awans do Ligi  Mistrzów?

– Do Ligi Mistrzów można też awansować z Serie A, dziś była świetna okazja by spróbować osiągnąć ten cel przez rozgrywki ligowe. Teraz wyścig się skomplikował, mieliśmy okazję podgonić Milan i się nie udało. Wygrana w pucharze może ułatwić sprawę. Mamy finał do rozegrania, wcześniej też mamy mecz, który postaramy się wygrać. Nie możemy odpuszczać.

Kończy ci się umowa. Jak wygląda sytuacja. Do końca kontraktu nie pozostało wiele czasu.

– Nie zostało wiele czasu, po rozgrywkach ligowych i pucharze porozmawiamy o odnowieniu kontraktu. Klub wie jakie mam zamiary, ale teraz koncentruję się na meczach, które zostały, jak my wszyscy i tyle.

Jak widzisz sytuację Dybali?

– Jego kostka nie znajduje się w dobrym stanie, stara się odzyskać jak najlepszą formę na finał i mamy nadzieję, że wróci do gry z nami w przyszłym tygodniu. Jest bardzo ważnym graczem, pracuje i jest zmotywowany jak my wszyscy. Skupia się na naszym celu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.