Dzisiaj ze Sportingiem

Pod okiem Dybali odbędzie się trzeci portugalski test dla Romy. Paulo będzie obecny na trybunach, aby obejrzeć w akcji swoich nowych kolegów z drużyny w meczu ze Sportingiem.

Podczas gdy cały piłkarski Rzym żyje transferem Dybali, w Portugalii piłkarze Mourinho rozegrają swój trzeci pojedynek. Rywalem będzie Sporting. Dybala obejrzy to spotkanie z poziomu trybun.

Ciekawie będzie zobaczyć znów Zaniolo podczas meczu, grającego u boku Abrahama. Na wczorajszym treningu Anglik wydawał się w świetnej kondycji. Podgrzewał resztę zespołu w szybkim ćwiczeniu, do tego stopnia, że zasłużył na komplementy ze strony trenera od przygotowania fizycznego. Do tej pory Mourinho zawsze próbował trzyosobowej obrony i wydaje się, że zamierza zrobić to samo dziś wieczorem.

Vina spodziewany jest dziś po raz pierwszy na boisku. Dalszych postępów oczekuje się od Pellegriniego, który już kilka dni temu był jednym z najlepszych, oraz od Matica, który dąży do perfekcji poznając nowe metody pracy. Interesująco zapowiada się również włączenie do składu Celika, który udowodnił, że ma jakość.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  19 lipca 2022, 11:40

  Celik udowodnił, że ma jakość w dwóch sparingach :D Tyle warte są te opisy przed meczami :)

  • Omen
   19 lipca 2022, 12:31

   Na sparingi zawsze warto brać poprawkę. Pamiętam jak kiedyś w sezonie przygotowawczym wymiatał Tachtsidis. Zresztą nie trzeba szukać daleko – rok temu mocno wyróżniał się na plus… Carles Perez :D

  • As11
   19 lipca 2022, 12:39

   I Eldor strzelał jak na zawołanie :)

 • mold
  19 lipca 2022, 18:44

  Sezon rozpoczyna się na szczęście dla nas już 14 sierpnia i faktycznie te towarzyskie mecze są mało miarodajne.