Dziennikarze oceniają losowanie, szansę na awans i formę Romy

Zapraszamy do przeglądu wypowiedzi różnych dziennikarzy na temat formy Romy i szans Giallorossich na awans do 1/8 finału Ligi Europy w pojedynku z Realem Sociedad.

Cristante jest bardzo funkcjonalny w tym zespole, z Maticem tworzy zgrany duet. Powracają ważni gracze, tacy jak Spinazzola. Bardzo trudno jest strzelić gola przeciwko Giallorossim. Obecnie Dybala reprezentuje Romę – (ILARIO DI GIOVAMBATTISTA, Radio Radio, 104.5, Radio Radio Lo Sport).

Myślę, że przeciwko Cremonese możemy ponownie zobaczyć Belottiego. Wczorajszy mecz udowodnił, że Roma potrafi grać w piłkę – (GIANLUCA LENGUA, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport).

Dwumecz z Realem Sociedad będzie bardzo wyrównany, Hiszpanie dobrze grają w piłkę. Teraz, kiedy Mourinho zaczyna mieć pięć prawdziwych zmian, Roma jest silna i nie musi się już nikogo bać. Wczoraj Portugalczyk był wartością dodaną – (ROBERTO MAIDA, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport).

Roma ma czołowy skład. Karsdorp to zawodnik, który idealnie pasuje do rozgrywek Serie A, Cristante byłby niezbędny w każdej drużynie. Najważniejszą wiadomością dla Giallorossich jest to, że grają teraz dobrze – (ALESSANDRO VOCALELLI, Radio Radio, 104.5, Radio Radio Lo Sport).

Roma zdobywa niewiele bramek, mimo że ma takich graczy jak Dybala, Abraham, El Shaarawy i Pellegrini. Jest co poprawiać w fazie ofensywnej zespołu. W obronie jest świetny zawodnik jak Smalling – (TONY DAMASCELLI, Radio Radio, 104.5, Radio Radio Lo Sport).

Wczorajszy wieczór był dla Romy bardzo satysfakcjonujący. Poprawiło się jej nastawienie, wydawała się bardzo przekonująca i pewna siebie. Z takim Spinazzolą zespół może zaoferować znacznie atrakcyjniejszą grę – (SANDRO SABATINI, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport).

Widziałem świetną Romę, solidną, uważną i agresywną. Pierwsza połowa była prawie idealna, w drugiej Mourinho powinien był wcześniej dokonać kilku zmian. Drużyna się rozwinęła: jest twarda, ale potrafi sprawić, że jej najważniejsi gracze błyszczą – (LUIGI FERRAJOLO, Radio Radio, 104,5, Radio Radio Lo Sport).

Cristante był wczoraj jednym z najlepszych na boisku. Smalling dobrze rozdawał piłki – (GUGLIELMO TIMPANO, Tele Radio Stereo, 92,7).

Wczoraj Roma dała wspaniały pokaz chęci, ducha i siły. Była w stanie rozegrać kilka spotkań w tym samym meczu. Matic był wszędzie, Pellegrini grał z poświeceniem, nawet występ Ibaneza był bardzo dobry – (STEFANO BORGHI, Tele Radio Stereo, 92,7).

To jest ta Roma, ta widziany wczoraj. Dlaczego tak późno przyszło jej grać na takim poziomie? Nie jestem zaskoczony, ale martwi mnie fakt, że od półtora roku tak nie było – (NANDO ORSI, Radio Radio 104,5, Mattino – Sport e News).

Wczorajsza Roma nie musi się nikogo obawiać – (ANDREA CORALLO, Tele Radio Stereo, 92.7).

Kiedy na stadionie wybrzmiewa hymn Romy, atmosfera jest fantastyczna, porównywalna z tą z Liverpoolu. Słowa Mourinho na temat El Shaarawy’ego są piękne, sprawiając, że wszyscy czują się graczami podstawowego składu, a grupa jest zjednoczona – (MARIO MATTIOLI, Radio Radio 104.5, Mattino – Sport e News).

Roma z ostatniej nocy lub z pierwszego meczu z Salzburgiem, przejdzie Real Sociedad. Spodziewam się dwumeczu, w którym między pierwszym spotkaniem, a rewanżem zobaczymy maksymalnie 3 bramki. Wiele będzie zależeć od Giallorossich – (RICCARDO TREVISANI, Tele Radio Stereo, 92.7).

Belotti pokonał różne przeszkody i wczoraj zasłużył na owację, jaką otrzymał od Olimpico. Spinazzola i Wijnaldum wracają, to zapowiada wspaniały sezon dla Romy, mają wiele perspektyw – (XAVIER JACOBELLI, Radio Radio 104.5, Mattino – Sport e News).

Real jest tuż poniżej poziomu Romy. To mecz, który możesz wygrać, a jeśli grasz tak jak wczoraj, nie musisz się bać Arsenalu. Roma jaką zobaczyliśmy wczoraj może wygrać z każdym. Powiedzmy, że losowanie nie poszło dobrze, ale Real Sociedad poszło gorzej – (FRANCESCO BALZANI, Centro Suono Sport).

Kondycja fizyczna Romy jest doskonała – (ROBERTO INFASCELLI, Tele Radio Stereo, 92,7).

Losowanie mogło pójść lepiej, ale musimy to ocenić również w świetle tego, co widzieliśmy wczoraj. A to, co widzieliśmy zeszłej nocy, sprawia, że ​​jesteśmy większymi optymistami, niż moglibyśmy być wcześniej. Roma, którą widzieliśmy przeciwko Salzburgowi jest w stanie awansować i dziś mamy inną świadomość – (ANTONIO FELICI, Centro Suono Sport).

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Quattro
  25 lutego 2023, 06:00

  Roma jest wielka, każdy musi się jej obawiać. Myślę, że dojście do finału to fraszka. Roma jest powyżej Barcelony, bo ona już nie gra. Real nie jest dla naszej gry żadnym przeciwnikiem, czy to ten wylosowany, czy inny. Z Bellottim wygrywamy 2:0, to co dopiero będzie jak wróci Abraham?

  QUATTRO, Sono seduto sul sedile del water.

  • Tito
   25 lutego 2023, 13:07

   Jestem z Toba