Ajjjj, kuleje skuteczność dzisiaj, ale na prawdę szacun dla chłopaków dzisiaj, bo robią dobrą robotę
hako
11 kwietnia 2024, 22:24
k… Milan jest do dobicia dzisiaj
mold
11 kwietnia 2024, 22:23
Ładnie u nas piłka chodzi, poza strzałami jesteśmy nadzwyczaj precyzyjni
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 22:22
Ajjj Kapitanie, szkoda
karolejro
11 kwietnia 2024, 22:23
Ajjj Brajanie, szkoda
Canis
11 kwietnia 2024, 22:22
Liverpool sobie wyszedł bez Salaha i innych podstawowych, za to z jakimś Endo i innym Tsinikasem. No i wyszło jak wyszło.
riss
11 kwietnia 2024, 22:22
Ja ciągle nie umiem odżałować że w środku pola nie mamy jakiegoś wirtuoza, szkoda że historia Renato tak się skończyła …
riss
11 kwietnia 2024, 22:24
Ze śmiechu to mi się zajady zrobiły
Canis
11 kwietnia 2024, 22:22
Jak nie mamy. A Parodios?
karolejro
11 kwietnia 2024, 22:21
Którą macie minutę meczu ?
karolejro
11 kwietnia 2024, 22:22
Dzięki riss
riss
11 kwietnia 2024, 22:22
61 na Viaplay
mold
11 kwietnia 2024, 22:20
Dzisiaj Lukaku robi świetną robotę utrzymując się przy piłce
karolejro
11 kwietnia 2024, 22:20
Jakim gniotem taktycznym był Mórińjo, że nie potrafił tak ustawić zespołu
mold
11 kwietnia 2024, 22:21
Wtedy funkcjonowała teza że mamy sam szrot w składzie i zawodnicy nie potrafią prosto kopnąć piłki :)
matekson
11 kwietnia 2024, 22:20
Lukaku dzisiaj odwala kaweł dobrej murzyńśkiej roboty…
lilray
11 kwietnia 2024, 22:18
Atalanta 2
riss
11 kwietnia 2024, 22:21
Pool chyba koniecznie chce zdobyć mistrza dla Kloopa
Romulus
11 kwietnia 2024, 22:20
Swoją drogą sprawdziłem statystyki i Liverpool 70% posiadania piłki
Romulus
11 kwietnia 2024, 22:19
Brawo Atalanta, oby to utrzymali
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 22:19
Nie taki Liverpool straszny ? Atalanta taka mocna ? Czy odpuszczają na rzecz PL
riss
11 kwietnia 2024, 22:17
Coś czuję że Milan coś strzeli, jakaś bramka z dupy
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 22:17
Przyjemny fragment w naszej grze, szukamy, szukamy i obyśmy znaleźli drugiego gola
matekson
11 kwietnia 2024, 22:17
a co to Mikołaj że tego nie gwizdnał ?
Canis
11 kwietnia 2024, 22:15
Ręka
Canis
11 kwietnia 2024, 22:18
Oni tam na tym Sam Siro mają chyba tylko jedną kamerę. Za bramką, żeby nie można było nic zobaczyć.
karolejro
11 kwietnia 2024, 22:17
Nie, ta nie powinna być gwizdana
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 22:13
Lukaku wygląda mi, jakby trapiły go jakieś problemy w głowie, wydaje się taki rozbity i pozbawiony pewności w swoje atuty i chyba tu leży problem jego indolencji
Canis
11 kwietnia 2024, 22:13
Celik geniusz 😄
riss
11 kwietnia 2024, 22:09
Szkoda tylko kilku dobrych okazji w pierwszej połowie, przy odrobinie szczęścia mogłobyc 0:2
Canis
11 kwietnia 2024, 22:10
Przy odrobinie pecha, mogło być 1:1.
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 22:09
Jedziemy, dobrze by było coś jeszcze ustrzelić
mold
11 kwietnia 2024, 22:00
To mecz dwóch włoskich drużyn. Równie dobrze Milan może odżyć w drugiej połowie a my się zwinąć. Także nie ma co się podniecać. Ale trochę cieszyć się z tego że na wyjeździe z Milanem nie obsralismy zbroi od pierwszej minuty wypada :)
Canis
11 kwietnia 2024, 22:07
Ale słońce już przecież zaszło.
MMACieciu
11 kwietnia 2024, 22:01
Zgadza się, nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca
lilray
11 kwietnia 2024, 22:00
Super by było wygrać. Kibice Milanu tacy pewni byli przed tym dwumeczem
Piotrek81
11 kwietnia 2024, 21:55
Trener przestał wmawiać graczom, że są słabi i okazało się, że coś tam potrafią poza braniem niemałych pieniędzy
PapitoAS
11 kwietnia 2024, 21:54
nooo Szary na prawej i Pablo na lewej to majstersztyk
Dwojak
11 kwietnia 2024, 21:53
Dobra połowa w naszym wykonaniu. Przede wszystkim trzeba pochwalić Daniele za to jak ustawił drużynę na dzisiejszy mecz. Smalling jako cień Giroud co wyklucza Milanowi jedno z ich podstawowych zagrań czyli na ścianę do Francuza. Kolejny element to El Sha na prawej stronie, który jedyny u nas jest w stanie mierzyć się szybkościowo z Leao i Theo i widać, że DDR zaskoczył tym ustawieniem Pioliego.
Puaablo
11 kwietnia 2024, 21:52
Właśnie, minęło 3 miesiące, ci sami piłkarze po obu stronach, a jak zupełnie inaczej to wyglądało przynajmniej w pierwszej połowie
mold
11 kwietnia 2024, 21:55
Dokładnie u Jose nawet jak grał Dybala i Lukaku wyglądało to jak wyglądało.
matekson
11 kwietnia 2024, 21:52
Ja sie zastanawiałem jak to dzis bedzie wygaldac na naszej prawej sronie bo normalnie tam gra Paweł i PO, a Pawełek średnio pomaga w obronie, w Mialnie Leoa i Theo na lewej, ale widze że De Rossi odrobił lekcje i gramy 4-4-2 z Pelle na lewej i Szarym na prawej i to szary kryje Leao i przy wyżej grz Mialu Theo.
adrian
11 kwietnia 2024, 21:51
Bardzo dobrze to wyglądało w pierwszej polowie
Il capitano 10
11 kwietnia 2024, 21:51
W porównaniu do meczu ze stycznia aż w to nie wierze. Ciekawe co teraz Jose myśli.
PapitoAS
11 kwietnia 2024, 21:51
No co tu dużo gadać, milan za malutki jest żeby się stawiać
Ariel
11 kwietnia 2024, 21:50
Aż nie chce się wierzyć, ale jeśli druga połowa będzie wyglądała podobnie, to przy naszej lepszej skuteczności można ten dwumecz dziś wyjaśnić.
irekxsoberxASR
11 kwietnia 2024, 21:50
Oby nie siedli w drugiej
mold
11 kwietnia 2024, 21:49
Oby to była ta gorsza połowa Romy De Rossiego :)
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 21:50
O, to, to 😀
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 21:49
Aj Szary, Szary 😞
lilray
11 kwietnia 2024, 21:48
Niemrawy ten Milan dzisiaj
Canis
11 kwietnia 2024, 21:47
Nie pierdolimy się z tymi fajansami.
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 21:47
Spina chyba walczy o pozostanie xD
irekxsoberxASR
11 kwietnia 2024, 21:47
Ale spina pocisnął!
adrian
11 kwietnia 2024, 21:46
Już widzę jak Patricio wpuszcza te piłkę przy slupku
Dwojak
11 kwietnia 2024, 21:45
Co do Lukaku, to dzisiaj daje na razie sporo grając na ścianę, plus przydaje się w obronie SFG w polu karnym
Dwojak
11 kwietnia 2024, 21:47
stały fragment gry, miało być szybciej :D
karolejro
11 kwietnia 2024, 21:46
Co to SFG?
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 21:44
Co do kurwy, położyli nam Pawła we 2 i nic ? Kpina trochę
karolejro
11 kwietnia 2024, 21:44
Celik super w obronie, tragedia w ataku
Canis
11 kwietnia 2024, 21:44
Dobry ten nasz bramkarz. Pójdzie po sezonie za dobry piniądz 😄
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 21:43
Svilar ? Top.
Canis
11 kwietnia 2024, 21:42
Sędziuje jakiś francuski Klemens i dał żółtą kartkę Brajanowi, bo za mocno barkiem wszedł w bark jakiegoś słabego typa 😄
Canis
11 kwietnia 2024, 21:44
To go rozgrzesza.
Dwojak
11 kwietnia 2024, 21:43
Tą żółtą to dostał za faul na Reijndersie później przy szybkim wyjściu Milanu. Za starcie z Theo sędzia nawet nie gwizdnął faulu akurat (słusznie)
mold
11 kwietnia 2024, 21:41
Sanches zastąpi Cristante w rewanżu
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 21:40
Zaryzykowałbym Abrahamem w drugiej połowie, nie wiem
Malinek
11 kwietnia 2024, 21:40
Liverpool przegrywa z Atalantą😮
Malinek
11 kwietnia 2024, 21:40
I Bryan nie zagra w rewanżu…
mold
11 kwietnia 2024, 21:42
Ubiegłeś mnie :f
karolejro
11 kwietnia 2024, 21:40
To Renata go zastapi
Catenaccio
11 kwietnia 2024, 21:40
Ale szkoda ogromnq mega słabej formy Lukaku, jakby nie był taki spóźniony to już mogłoby być wyżej
Ciekawe jakie zmiany polecą
Ajjjj, kuleje skuteczność dzisiaj, ale na prawdę szacun dla chłopaków dzisiaj, bo robią dobrą robotę
k… Milan jest do dobicia dzisiaj
Ładnie u nas piłka chodzi, poza strzałami jesteśmy nadzwyczaj precyzyjni
Ajjj Kapitanie, szkoda
Ajjj Brajanie, szkoda
Liverpool sobie wyszedł bez Salaha i innych podstawowych, za to z jakimś Endo i innym Tsinikasem. No i wyszło jak wyszło.
Ja ciągle nie umiem odżałować że w środku pola nie mamy jakiegoś wirtuoza, szkoda że historia Renato tak się skończyła …
Ze śmiechu to mi się zajady zrobiły
Jak nie mamy. A Parodios?
Którą macie minutę meczu ?
Dzięki riss
61 na Viaplay
Dzisiaj Lukaku robi świetną robotę utrzymując się przy piłce
Jakim gniotem taktycznym był Mórińjo, że nie potrafił tak ustawić zespołu
Wtedy funkcjonowała teza że mamy sam szrot w składzie i zawodnicy nie potrafią prosto kopnąć piłki :)
Lukaku dzisiaj odwala kaweł dobrej murzyńśkiej roboty…
Atalanta 2
Pool chyba koniecznie chce zdobyć mistrza dla Kloopa
Swoją drogą sprawdziłem statystyki i Liverpool 70% posiadania piłki
Brawo Atalanta, oby to utrzymali
Nie taki Liverpool straszny ? Atalanta taka mocna ? Czy odpuszczają na rzecz PL
Coś czuję że Milan coś strzeli, jakaś bramka z dupy
Przyjemny fragment w naszej grze, szukamy, szukamy i obyśmy znaleźli drugiego gola
a co to Mikołaj że tego nie gwizdnał ?
Ręka
Oni tam na tym Sam Siro mają chyba tylko jedną kamerę. Za bramką, żeby nie można było nic zobaczyć.
Nie, ta nie powinna być gwizdana
Lukaku wygląda mi, jakby trapiły go jakieś problemy w głowie, wydaje się taki rozbity i pozbawiony pewności w swoje atuty i chyba tu leży problem jego indolencji
Celik geniusz 😄
Szkoda tylko kilku dobrych okazji w pierwszej połowie, przy odrobinie szczęścia mogłobyc 0:2
Przy odrobinie pecha, mogło być 1:1.
Jedziemy, dobrze by było coś jeszcze ustrzelić
To mecz dwóch włoskich drużyn. Równie dobrze Milan może odżyć w drugiej połowie a my się zwinąć. Także nie ma co się podniecać. Ale trochę cieszyć się z tego że na wyjeździe z Milanem nie obsralismy zbroi od pierwszej minuty wypada :)
Ale słońce już przecież zaszło.
Zgadza się, nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca
Super by było wygrać. Kibice Milanu tacy pewni byli przed tym dwumeczem
Trener przestał wmawiać graczom, że są słabi i okazało się, że coś tam potrafią poza braniem niemałych pieniędzy
nooo Szary na prawej i Pablo na lewej to majstersztyk
Dobra połowa w naszym wykonaniu. Przede wszystkim trzeba pochwalić Daniele za to jak ustawił drużynę na dzisiejszy mecz. Smalling jako cień Giroud co wyklucza Milanowi jedno z ich podstawowych zagrań czyli na ścianę do Francuza. Kolejny element to El Sha na prawej stronie, który jedyny u nas jest w stanie mierzyć się szybkościowo z Leao i Theo i widać, że DDR zaskoczył tym ustawieniem Pioliego.
Właśnie, minęło 3 miesiące, ci sami piłkarze po obu stronach, a jak zupełnie inaczej to wyglądało przynajmniej w pierwszej połowie
Dokładnie u Jose nawet jak grał Dybala i Lukaku wyglądało to jak wyglądało.
Ja sie zastanawiałem jak to dzis bedzie wygaldac na naszej prawej sronie bo normalnie tam gra Paweł i PO, a Pawełek średnio pomaga w obronie, w Mialnie Leoa i Theo na lewej, ale widze że De Rossi odrobił lekcje i gramy 4-4-2 z Pelle na lewej i Szarym na prawej i to szary kryje Leao i przy wyżej grz Mialu Theo.
Bardzo dobrze to wyglądało w pierwszej polowie
W porównaniu do meczu ze stycznia aż w to nie wierze. Ciekawe co teraz Jose myśli.
No co tu dużo gadać, milan za malutki jest żeby się stawiać
Aż nie chce się wierzyć, ale jeśli druga połowa będzie wyglądała podobnie, to przy naszej lepszej skuteczności można ten dwumecz dziś wyjaśnić.
Oby nie siedli w drugiej
Oby to była ta gorsza połowa Romy De Rossiego :)
O, to, to 😀
Aj Szary, Szary 😞
Niemrawy ten Milan dzisiaj
Nie pierdolimy się z tymi fajansami.
Spina chyba walczy o pozostanie xD
Ale spina pocisnął!
Już widzę jak Patricio wpuszcza te piłkę przy slupku
Co do Lukaku, to dzisiaj daje na razie sporo grając na ścianę, plus przydaje się w obronie SFG w polu karnym
stały fragment gry, miało być szybciej :D
Co to SFG?
Co do kurwy, położyli nam Pawła we 2 i nic ? Kpina trochę
Celik super w obronie, tragedia w ataku
Dobry ten nasz bramkarz. Pójdzie po sezonie za dobry piniądz 😄
Svilar ? Top.
Sędziuje jakiś francuski Klemens i dał żółtą kartkę Brajanowi, bo za mocno barkiem wszedł w bark jakiegoś słabego typa 😄
To go rozgrzesza.
Tą żółtą to dostał za faul na Reijndersie później przy szybkim wyjściu Milanu. Za starcie z Theo sędzia nawet nie gwizdnął faulu akurat (słusznie)
Sanches zastąpi Cristante w rewanżu
Zaryzykowałbym Abrahamem w drugiej połowie, nie wiem
Liverpool przegrywa z Atalantą😮
I Bryan nie zagra w rewanżu…
Ubiegłeś mnie :f
To Renata go zastapi
Ale szkoda ogromnq mega słabej formy Lukaku, jakby nie był taki spóźniony to już mogłoby być wyżej
Stronicowanie komentarzy