Dyskusja

  • lilray
    11 kwietnia 2024, 22:25

    Ciekawe jakie zmiany polecą

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 22:24

    Ajjjj, kuleje skuteczność dzisiaj, ale na prawdę szacun dla chłopaków dzisiaj, bo robią dobrą robotę

  • hako
    11 kwietnia 2024, 22:24

    k… Milan jest do dobicia dzisiaj

  • mold
    11 kwietnia 2024, 22:23

    Ładnie u nas piłka chodzi, poza strzałami jesteśmy nadzwyczaj precyzyjni

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 22:22

    Ajjj Kapitanie, szkoda

    • karolejro
      11 kwietnia 2024, 22:23

      Ajjj Brajanie, szkoda

  • Canis
    11 kwietnia 2024, 22:22

    Liverpool sobie wyszedł bez Salaha i innych podstawowych, za to z jakimś Endo i innym Tsinikasem. No i wyszło jak wyszło.

  • riss
    11 kwietnia 2024, 22:22

    Ja ciągle nie umiem odżałować że w środku pola nie mamy jakiegoś wirtuoza, szkoda że historia Renato tak się skończyła …

    • riss
      11 kwietnia 2024, 22:24

      Ze śmiechu to mi się zajady zrobiły

    • Canis
      11 kwietnia 2024, 22:22

      Jak nie mamy. A Parodios?

  • karolejro
    11 kwietnia 2024, 22:21

    Którą macie minutę meczu ?

    • karolejro
      11 kwietnia 2024, 22:22

      Dzięki riss

    • riss
      11 kwietnia 2024, 22:22

      61 na Viaplay

  • mold
    11 kwietnia 2024, 22:20

    Dzisiaj Lukaku robi świetną robotę utrzymując się przy piłce

  • karolejro
    11 kwietnia 2024, 22:20

    Jakim gniotem taktycznym był Mórińjo, że nie potrafił tak ustawić zespołu

    • mold
      11 kwietnia 2024, 22:21

      Wtedy funkcjonowała teza że mamy sam szrot w składzie i zawodnicy nie potrafią prosto kopnąć piłki :)

  • matekson
    11 kwietnia 2024, 22:20

    Lukaku dzisiaj odwala kaweł dobrej murzyńśkiej roboty…

  • lilray
    11 kwietnia 2024, 22:18

    Atalanta 2

    • riss
      11 kwietnia 2024, 22:21

      Pool chyba koniecznie chce zdobyć mistrza dla Kloopa

    • Romulus
      11 kwietnia 2024, 22:20

      Swoją drogą sprawdziłem statystyki i Liverpool 70% posiadania piłki

    • Romulus
      11 kwietnia 2024, 22:19

      Brawo Atalanta, oby to utrzymali

    • Catenaccio
      11 kwietnia 2024, 22:19

      Nie taki Liverpool straszny ? Atalanta taka mocna ? Czy odpuszczają na rzecz PL

  • riss
    11 kwietnia 2024, 22:17

    Coś czuję że Milan coś strzeli, jakaś bramka z dupy

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 22:17

    Przyjemny fragment w naszej grze, szukamy, szukamy i obyśmy znaleźli drugiego gola

  • matekson
    11 kwietnia 2024, 22:17

    a co to Mikołaj że tego nie gwizdnał ?

  • Canis
    11 kwietnia 2024, 22:15

    Ręka

    • Canis
      11 kwietnia 2024, 22:18

      Oni tam na tym Sam Siro mają chyba tylko jedną kamerę. Za bramką, żeby nie można było nic zobaczyć.

    • karolejro
      11 kwietnia 2024, 22:17

      Nie, ta nie powinna być gwizdana

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 22:13

    Lukaku wygląda mi, jakby trapiły go jakieś problemy w głowie, wydaje się taki rozbity i pozbawiony pewności w swoje atuty i chyba tu leży problem jego indolencji

  • Canis
    11 kwietnia 2024, 22:13

    Celik geniusz 😄

  • riss
    11 kwietnia 2024, 22:09

    Szkoda tylko kilku dobrych okazji w pierwszej połowie, przy odrobinie szczęścia mogłobyc 0:2

    • Canis
      11 kwietnia 2024, 22:10

      Przy odrobinie pecha, mogło być 1:1.

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 22:09

    Jedziemy, dobrze by było coś jeszcze ustrzelić

  • mold
    11 kwietnia 2024, 22:00

    To mecz dwóch włoskich drużyn. Równie dobrze Milan może odżyć w drugiej połowie a my się zwinąć. Także nie ma co się podniecać. Ale trochę cieszyć się z tego że na wyjeździe z Milanem nie obsralismy zbroi od pierwszej minuty wypada :)

    • Canis
      11 kwietnia 2024, 22:07

      Ale słońce już przecież zaszło.

    • MMACieciu
      11 kwietnia 2024, 22:01

      Zgadza się, nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca

  • lilray
    11 kwietnia 2024, 22:00

    Super by było wygrać. Kibice Milanu tacy pewni byli przed tym dwumeczem

  • Piotrek81
    11 kwietnia 2024, 21:55

    Trener przestał wmawiać graczom, że są słabi i okazało się, że coś tam potrafią poza braniem niemałych pieniędzy

  • PapitoAS
    11 kwietnia 2024, 21:54

    nooo Szary na prawej i Pablo na lewej to majstersztyk

  • Dwojak
    11 kwietnia 2024, 21:53

    Dobra połowa w naszym wykonaniu. Przede wszystkim trzeba pochwalić Daniele za to jak ustawił drużynę na dzisiejszy mecz. Smalling jako cień Giroud co wyklucza Milanowi jedno z ich podstawowych zagrań czyli na ścianę do Francuza. Kolejny element to El Sha na prawej stronie, który jedyny u nas jest w stanie mierzyć się szybkościowo z Leao i Theo i widać, że DDR zaskoczył tym ustawieniem Pioliego.

  • Puaablo
    11 kwietnia 2024, 21:52

    Właśnie, minęło 3 miesiące, ci sami piłkarze po obu stronach, a jak zupełnie inaczej to wyglądało przynajmniej w pierwszej połowie

    • mold
      11 kwietnia 2024, 21:55

      Dokładnie u Jose nawet jak grał Dybala i Lukaku wyglądało to jak wyglądało.

  • matekson
    11 kwietnia 2024, 21:52

    Ja sie zastanawiałem jak to dzis bedzie wygaldac na naszej prawej sronie bo normalnie tam gra Paweł i PO, a Pawełek średnio pomaga w obronie, w Mialnie Leoa i Theo na lewej, ale widze że De Rossi odrobił lekcje i gramy 4-4-2 z Pelle na lewej i Szarym na prawej i to szary kryje Leao i przy wyżej grz Mialu Theo.

  • adrian
    11 kwietnia 2024, 21:51

    Bardzo dobrze to wyglądało w pierwszej polowie

  • Il capitano 10
    11 kwietnia 2024, 21:51

    W porównaniu do meczu ze stycznia aż w to nie wierze. Ciekawe co teraz Jose myśli.

  • PapitoAS
    11 kwietnia 2024, 21:51

    No co tu dużo gadać, milan za malutki jest żeby się stawiać

  • Ariel
    11 kwietnia 2024, 21:50

    Aż nie chce się wierzyć, ale jeśli druga połowa będzie wyglądała podobnie, to przy naszej lepszej skuteczności można ten dwumecz dziś wyjaśnić.

  • irekxsoberxASR
    11 kwietnia 2024, 21:50

    Oby nie siedli w drugiej

  • mold
    11 kwietnia 2024, 21:49

    Oby to była ta gorsza połowa Romy De Rossiego :)

    • Catenaccio
      11 kwietnia 2024, 21:50

      O, to, to 😀

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 21:49

    Aj Szary, Szary 😞

  • lilray
    11 kwietnia 2024, 21:48

    Niemrawy ten Milan dzisiaj

  • Canis
    11 kwietnia 2024, 21:47

    Nie pierdolimy się z tymi fajansami.

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 21:47

    Spina chyba walczy o pozostanie xD

  • irekxsoberxASR
    11 kwietnia 2024, 21:47

    Ale spina pocisnął!

  • adrian
    11 kwietnia 2024, 21:46

    Już widzę jak Patricio wpuszcza te piłkę przy slupku

  • Dwojak
    11 kwietnia 2024, 21:45

    Co do Lukaku, to dzisiaj daje na razie sporo grając na ścianę, plus przydaje się w obronie SFG w polu karnym

    • Dwojak
      11 kwietnia 2024, 21:47

      stały fragment gry, miało być szybciej :D

    • karolejro
      11 kwietnia 2024, 21:46

      Co to SFG?

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 21:44

    Co do kurwy, położyli nam Pawła we 2 i nic ? Kpina trochę

  • karolejro
    11 kwietnia 2024, 21:44

    Celik super w obronie, tragedia w ataku

  • Canis
    11 kwietnia 2024, 21:44

    Dobry ten nasz bramkarz. Pójdzie po sezonie za dobry piniądz 😄

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 21:43

    Svilar ? Top.

  • Canis
    11 kwietnia 2024, 21:42

    Sędziuje jakiś francuski Klemens i dał żółtą kartkę Brajanowi, bo za mocno barkiem wszedł w bark jakiegoś słabego typa 😄

    • Canis
      11 kwietnia 2024, 21:44

      To go rozgrzesza.

    • Dwojak
      11 kwietnia 2024, 21:43

      Tą żółtą to dostał za faul na Reijndersie później przy szybkim wyjściu Milanu. Za starcie z Theo sędzia nawet nie gwizdnął faulu akurat (słusznie)

  • mold
    11 kwietnia 2024, 21:41

    Sanches zastąpi Cristante w rewanżu

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 21:40

    Zaryzykowałbym Abrahamem w drugiej połowie, nie wiem

  • Malinek
    11 kwietnia 2024, 21:40

    Liverpool przegrywa z Atalantą😮

  • Malinek
    11 kwietnia 2024, 21:40

    I Bryan nie zagra w rewanżu…

    • mold
      11 kwietnia 2024, 21:42

      Ubiegłeś mnie :f

    • karolejro
      11 kwietnia 2024, 21:40

      To Renata go zastapi

  • Catenaccio
    11 kwietnia 2024, 21:40

    Ale szkoda ogromnq mega słabej formy Lukaku, jakby nie był taki spóźniony to już mogłoby być wyżej