Sam korzystam dużo z Discorda, ale chyba ciężko to optymalnie zintegrować ze stroną. Na kanale głosowym w trakcie meczu, gdzie każdy by miał inne opóźnienie, zapanowałby chaos :p
sampel44.
11 lipca 2022, 10:42
Strona fajna, ale nie wiem dlaczego moje stare konto nie dział
Gregu
11 lipca 2022, 10:53
Z tego co widzę to wszystkie konta wyleciały – trzeba niestety od nowa zakładać
Gregu
11 lipca 2022, 10:36
Co do strony to jest ok, layout bardzo podobny do większości stron o tematyce piłkarskiej, więc można powiedzieć, że sie dopasowaliśmy do większości. Co do shoutboxu to ja chętnie bym z niego zrezygnował na rzecz Discorda – kto by się nie chciał pokłóćić na kanale głosowym? :D
Narfi
11 lipca 2022, 22:06
Discord to świetny pomysł, o wiele więcej funkcji, zanotowane do rozważenia :)
Canis
11 lipca 2022, 10:30
Kolorowo teraz na stronce, jak na dożynkach w Lanckoronie. Tak odświętnie :)
hako
11 lipca 2022, 10:29
Z czatem byłoby wygodniej, jakby od razu było pole tekstowe zamiast "dołącz do dyskusji", ale może jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Strona będzie teraz używać jedynie fotografii na licencji asroma.it?
Kajiwara
11 lipca 2022, 10:07
Nowa strona świetna, jak dotąd jedyna rzecz do poprawy, którą zauważyłem to shoutbox. Najlepiej, żeby dało się cofać do wcześniejszych wiadomości i żeby można było pisać od razu ze strony głównej jak było na starej wersji
Totnik
11 lipca 2022, 10:00
Problem z chatem jak widzę że nie da się cofać w czasie wypowiedzi. To raczej spory mankament …
Totnik
11 lipca 2022, 10:02
A na nie da się chyba. Tylko edytować się nie da albo usuwać – dla mnie problem bo często bzdury pisze :)
ApocalypticLove
11 lipca 2022, 09:43
Całkiem dobrze to wygląda, dodaję komentarz testowy! :D
Barteq
11 lipca 2022, 09:24
Czy będzie możliwa funkcja edytowania komentarzy?
Add3K
11 lipca 2022, 09:20
Też mieliście takie dziwne uczucie w żołądku jak jeszcze raz się musieliście rejestrować na stronie? ;)
PunioLP
11 lipca 2022, 09:19
dobra robota ale chat chyba byl lepszy wczesniej
ajgor_romanista
11 lipca 2022, 09:14
Super pozytywne zaskoczenie!
Karh
11 lipca 2022, 09:14
Klasa, czekam na uruchomienie patronite.
gennaroma
11 lipca 2022, 09:11
Bravo Panowie, super!
Barteq
11 lipca 2022, 09:08
Petarda panowie, serio.
Barteq
11 lipca 2022, 09:07
O WY!!! ALE CZAD
Burdisso
11 lipca 2022, 09:04
Super!
koston
11 lipca 2022, 08:54
Ciekawy wygląd, faktycznie trzeba się będzie chwilę przyzwyczaić :)
Totnik
11 lipca 2022, 08:51
No ładnie ładnie :) Narfi ale czy mogę jakoś odzyskać mój Avatar ???
luki2323
11 lipca 2022, 08:29
Ciekawy wygląd. Muszę się przyzwyczaić.
edemon
11 lipca 2022, 08:28
Trochę mam obawy, że trolle pozakładają konta na nazwy starych userów, ale to zakładam, że dałoby się jakoś dojść po mailu ze starej strony do poprzedniego właściciela
Il capitano dave
11 lipca 2022, 08:25
O emotki są teraz widoczne?
Il capitano dave
11 lipca 2022, 08:25
Witajcie w przyszłości 😉
abruzzi
11 lipca 2022, 08:03
Także ten.
riss
11 lipca 2022, 07:22
Konkretnie to wyglada, trzeba się przestawić na zupełnie inną szatę graficzne, ale mnie się podoba
Sam korzystam dużo z Discorda, ale chyba ciężko to optymalnie zintegrować ze stroną. Na kanale głosowym w trakcie meczu, gdzie każdy by miał inne opóźnienie, zapanowałby chaos :p
Strona fajna, ale nie wiem dlaczego moje stare konto nie dział
Z tego co widzę to wszystkie konta wyleciały – trzeba niestety od nowa zakładać
Co do strony to jest ok, layout bardzo podobny do większości stron o tematyce piłkarskiej, więc można powiedzieć, że sie dopasowaliśmy do większości. Co do shoutboxu to ja chętnie bym z niego zrezygnował na rzecz Discorda – kto by się nie chciał pokłóćić na kanale głosowym? :D
Discord to świetny pomysł, o wiele więcej funkcji, zanotowane do rozważenia :)
Kolorowo teraz na stronce, jak na dożynkach w Lanckoronie. Tak odświętnie :)
Z czatem byłoby wygodniej, jakby od razu było pole tekstowe zamiast "dołącz do dyskusji", ale może jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Strona będzie teraz używać jedynie fotografii na licencji asroma.it?
Nowa strona świetna, jak dotąd jedyna rzecz do poprawy, którą zauważyłem to shoutbox. Najlepiej, żeby dało się cofać do wcześniejszych wiadomości i żeby można było pisać od razu ze strony głównej jak było na starej wersji
Problem z chatem jak widzę że nie da się cofać w czasie wypowiedzi. To raczej spory mankament …
A na nie da się chyba. Tylko edytować się nie da albo usuwać – dla mnie problem bo często bzdury pisze :)
Całkiem dobrze to wygląda, dodaję komentarz testowy! :D
Czy będzie możliwa funkcja edytowania komentarzy?
Też mieliście takie dziwne uczucie w żołądku jak jeszcze raz się musieliście rejestrować na stronie? ;)
dobra robota ale chat chyba byl lepszy wczesniej
Super pozytywne zaskoczenie!
Klasa, czekam na uruchomienie patronite.
Bravo Panowie, super!
Petarda panowie, serio.
O WY!!! ALE CZAD
Super!
Ciekawy wygląd, faktycznie trzeba się będzie chwilę przyzwyczaić :)
No ładnie ładnie :) Narfi ale czy mogę jakoś odzyskać mój Avatar ???
Ciekawy wygląd. Muszę się przyzwyczaić.
Trochę mam obawy, że trolle pozakładają konta na nazwy starych userów, ale to zakładam, że dałoby się jakoś dojść po mailu ze starej strony do poprzedniego właściciela
O emotki są teraz widoczne?
Witajcie w przyszłości 😉
Także ten.
Konkretnie to wyglada, trzeba się przestawić na zupełnie inną szatę graficzne, ale mnie się podoba
Bardzo mi się podoba :)
Stronicowanie komentarzy