Dyskusja

  • hako
    11 lipca 2022, 10:43

    Sam korzystam dużo z Discorda, ale chyba ciężko to optymalnie zintegrować ze stroną. Na kanale głosowym w trakcie meczu, gdzie każdy by miał inne opóźnienie, zapanowałby chaos :p

  • sampel44.
    11 lipca 2022, 10:42

    Strona fajna, ale nie wiem dlaczego moje stare konto nie dział

    • Gregu
      11 lipca 2022, 10:53

      Z tego co widzę to wszystkie konta wyleciały – trzeba niestety od nowa zakładać

  • Gregu
    11 lipca 2022, 10:36

    Co do strony to jest ok, layout bardzo podobny do większości stron o tematyce piłkarskiej, więc można powiedzieć, że sie dopasowaliśmy do większości. Co do shoutboxu to ja chętnie bym z niego zrezygnował na rzecz Discorda – kto by się nie chciał pokłóćić na kanale głosowym? :D

    • Narfi
      11 lipca 2022, 22:06

      Discord to świetny pomysł, o wiele więcej funkcji, zanotowane do rozważenia :)

  • Canis
    11 lipca 2022, 10:30

    Kolorowo teraz na stronce, jak na dożynkach w Lanckoronie. Tak odświętnie :)

  • hako
    11 lipca 2022, 10:29

    Z czatem byłoby wygodniej, jakby od razu było pole tekstowe zamiast "dołącz do dyskusji", ale może jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Strona będzie teraz używać jedynie fotografii na licencji asroma.it?

  • Kajiwara
    11 lipca 2022, 10:07

    Nowa strona świetna, jak dotąd jedyna rzecz do poprawy, którą zauważyłem to shoutbox. Najlepiej, żeby dało się cofać do wcześniejszych wiadomości i żeby można było pisać od razu ze strony głównej jak było na starej wersji

  • Totnik
    11 lipca 2022, 10:00

    Problem z chatem jak widzę że nie da się cofać w czasie wypowiedzi. To raczej spory mankament …

    • Totnik
      11 lipca 2022, 10:02

      A na nie da się chyba. Tylko edytować się nie da albo usuwać – dla mnie problem bo często bzdury pisze :)

  • ApocalypticLove
    11 lipca 2022, 09:43

    Całkiem dobrze to wygląda, dodaję komentarz testowy! :D

  • Barteq
    11 lipca 2022, 09:24

    Czy będzie możliwa funkcja edytowania komentarzy?

  • Add3K
    11 lipca 2022, 09:20

    Też mieliście takie dziwne uczucie w żołądku jak jeszcze raz się musieliście rejestrować na stronie? ;)

  • PunioLP
    11 lipca 2022, 09:19

    dobra robota ale chat chyba byl lepszy wczesniej

  • ajgor_romanista
    11 lipca 2022, 09:14

    Super pozytywne zaskoczenie!

  • Karh
    11 lipca 2022, 09:14

    Klasa, czekam na uruchomienie patronite.

  • gennaroma
    11 lipca 2022, 09:11

    Bravo Panowie, super!

  • Barteq
    11 lipca 2022, 09:08

    Petarda panowie, serio.

  • Barteq
    11 lipca 2022, 09:07

    O WY!!! ALE CZAD

  • Burdisso
    11 lipca 2022, 09:04

    Super!

  • koston
    11 lipca 2022, 08:54

    Ciekawy wygląd, faktycznie trzeba się będzie chwilę przyzwyczaić :)

  • Totnik
    11 lipca 2022, 08:51

    No ładnie ładnie :) Narfi ale czy mogę jakoś odzyskać mój Avatar ???

  • luki2323
    11 lipca 2022, 08:29

    Ciekawy wygląd. Muszę się przyzwyczaić.

  • edemon
    11 lipca 2022, 08:28

    Trochę mam obawy, że trolle pozakładają konta na nazwy starych userów, ale to zakładam, że dałoby się jakoś dojść po mailu ze starej strony do poprzedniego właściciela

  • Il capitano dave
    11 lipca 2022, 08:25

    O emotki są teraz widoczne?

  • Il capitano dave
    11 lipca 2022, 08:25

    Witajcie w przyszłości 😉

  • abruzzi
    11 lipca 2022, 08:03

    Także ten.

  • riss
    11 lipca 2022, 07:22

    Konkretnie to wyglada, trzeba się przestawić na zupełnie inną szatę graficzne, ale mnie się podoba

  • Premislaus
    11 lipca 2022, 07:11

    Bardzo mi się podoba :)