Karny ewidentny. Łatka Zaniolo nie pomaga nam w takich sytuacjach ;)
marbas
30 lipca 2022, 20:19
O, linków nie można wrzucać? Celowa zmiana czy bug?
argus
30 lipca 2022, 20:18
skład na papierze różni się tym w rzeczywistości, zobaczymy jak będzie na boisku
matekson
30 lipca 2022, 20:17
szybko mogli ich napoczac
Tristan
30 lipca 2022, 20:15
ktoś z jakimś linkiem?
pchela
30 lipca 2022, 20:14
Skład dość ofensywny. Pelle grający pięterko niżej da mniej w ofensywie…
volt17
30 lipca 2022, 19:59
To chyba już klasyczek ASRoma.pl, więcej ludzi tu zakłada konta przy starcie nowej wersji strony niż przy jakichś sukcesach: co cieszy bo wskazuje na prawdziwych kibiców, a nie sezonowców ;)
Wojtek1991
30 lipca 2022, 19:55
Panowie I Panie ma ktoś może link do streamu jakiegoś?
ryniek
30 lipca 2022, 19:46
po składzie widać, że dziś wychodzimy najmocniejsza 11 jaką mamy na chwilę obecną
argus
30 lipca 2022, 19:03
@majkel Cóż można dodać oprócz tego, że nowa strona jest po prostu świetna i przejrzysta! A Eldora jakoś mi szkoda, miałem większe nadzieje co do tego grajka :) chociaż jeżeli w jego miejsce przyjdzie Gallo to nie ma na co narzekać. Niech gra i strzela!
majkel
30 lipca 2022, 19:23
Cieszę się, ze strona się podoba :) W przypadku Eldora to szkoda jedynie kasy, która poszła w błoto. Chociaż precampionato i początek sezonu rok temu miał niezłe. Gdyby poszło na niego 5 mln, a nie 18 to transfer można byłoby zaliczyć do udanych :)
jamtaicho
30 lipca 2022, 19:01
potrafi przyjac, zastawic sie, bedzie pozytek, Tammy jak juz PRZYJMIE to tez nie oddaje latwo >.>
jamtaicho
30 lipca 2022, 19:00
jezeli to prawda to mozemy oczekiwac Belottiego :) hope so
majkel
30 lipca 2022, 18:58
btw. według Di Marzio Szturmurodov idzie na wypożyczenie do Bolonii! :)
majkel
30 lipca 2022, 18:57
Cześć @argus! Sporo osób po starcie nowej strony zdecydowało się na założenie konta :)
argus
30 lipca 2022, 18:48
Jak najbardziej zgoda, chociaż z reguły im większe nadzieje tym gorzej się to kończy. Uważam, że jakby udało się wygrać Coppa Italia i skończyć na 4 miejscu w lidze to już by był bardzo dobry sezon. Tak w ogóle to witam wszystkich! Po około 10 latach odwiedzania strony postanowiłem założyć konto i coś napisać od czasu do czasu. Forza Roma
ryniek
30 lipca 2022, 18:41
Też uważam, że przy takich transferach to trzeba się bić o najwyższe cele przede wszystkim w lidze
Canis
30 lipca 2022, 18:38
Załóżmy że wypali transfer Wijnalduma i Belottiego. Załóżmy wariant optymistyczny. Do tego przychodzi jakiś stoper klasy Bailly'ego (byle tylko nie jego zdrowia). Przecież takim składem to się nawet nie godzi walczyć o czwórkę. Tu by trzeba już było naparzać się o wszystko.
Adamus
30 lipca 2022, 18:19
Chiński El Shaarawy
jamtaicho
30 lipca 2022, 18:01
zle spojrzalem, nie Perez tylko El Shaarawy
jamtaicho
30 lipca 2022, 17:54
Perez zarabia tyle co Cristante, Ibanez i Zalewski razem wzieci
abruzzi
30 lipca 2022, 16:48
Zgadza się. Plus 2 mln do kasy państwa.
Burdisso
30 lipca 2022, 16:47
Do jutra promocja na eleven… Pół roku za 62 zł a rok za 111zl. Nie ma źle wychodzi jakieś 3zl za mecz naszej Romy w serie A..
Canis
30 lipca 2022, 15:57
Diawara ma 2,4mln na łapę.
Canis
30 lipca 2022, 15:50
A Zalewski to nie dostał ostatnio podwyżki?
paweleeek
30 lipca 2022, 13:24
Mozna zmienic na netto ale i tak brutto patrzac to sporo ma ten diawara.
zarobki naszych piłkarzy, fajnie Dybala zszedł z pensją :P
As11
30 lipca 2022, 11:00
Też tak myślę Canis, pod warunkiem, że Pinto pozbędzie się kilku niechcianych grajków, a póki co kiepsko to idzie.
Kamciu
30 lipca 2022, 10:48
@As11
Jestem tego samego zdania, choc obawiam sie o presje jaka bedzie nalozona na druzyne i Mou ze strony kibicow – wiadomo jak to wyglada w Rzymie. Kwestia jak trener bedzie potrafil zarzadzac momentami kryzysowymi, ktore niewatpliwie sie pojawia. Przybycie Wijnalduma faktycznie podnosi zespol na wyzszy poziom, bo facet mimo, ze w Paryzu sie nieco ostal, to jakosc dajaca upgrade Romie posiada. Kadrowo stoicie w tym momencie na pewno wyzej niz Napoli i fajnie byloby to wykorzystac.
Canis
30 lipca 2022, 10:45
As11. Gwarantuję, że na Wijnaldumie się nie skończy.
Canis
30 lipca 2022, 10:43
Brugia nieźle wycyckała Milan z 35 baniek. Transfer Czarlsa z Belgii chyba zakończył ich mercato. Massara negocjator jak się patrzy. Zaczynał od 20 czy tam 21 milionów i zbił dokładnie NIC. Skarb Dyrektor. No chyba że Czarls rozwali ligę, ale jakoś tego nie widzę.
As11
30 lipca 2022, 10:42
Jeśli faktycznie przyjdzie jeszcze Wijnaldum top4 to must have. Jeżeli dorzucimy do tego wygraną CI/LE to będzie miły dodatek ;)
Kamciu
30 lipca 2022, 10:39
Witam wszystkich.
Roma bardzo dobrze wyglada w tym mercato – szczerze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Z racji osoby Mou kibicuje Romie (poza Interem oczywiscie) w Serie A i licze, ze wejda do top4. Jestem ciekaw jakie oczekiwania panuja wsrod kibicow Giallorossich?
Canis
30 lipca 2022, 10:18
Na viagogo.pl
ZiutekImi87
30 lipca 2022, 09:50
Siema. Czy ktoś podpowie gdzie można kupić bilety na mecz Udinese z AS Romą :)
majkel
30 lipca 2022, 10:56
Bilety najlepiej kupować na oficjalnej stronie klubu. Bez żadnych pośredników którzy naliczają sobie marżę.
Digitalbits nie wpłaciło Interowi pierwszej transzy wynikającej z umowy sponsorskiej. Klub usunął logo firmy ze swojej strony internetowej. Kryptowaluta DigitalBits jest obecnie warta 0,03872 USD, co oznacza spadek o 96% w stosunku do rekordowego poziomu wynoszącej 1,03 USD.
Źródło: Twitter
Canis
29 lipca 2022, 17:51
Podobno PSG i Wijnaldum odrzucili zapytania ze strony Juventusu.
Omen
29 lipca 2022, 17:51
Zaha jest dość uniwersalny, ale teraz to sam nie wiem czy ktokolwiek przyjdzie do nas jeszcze do przodu. Najbardziej prawdopodobna opcja to właśnie odejście Mumina i przyjście Belottiego którego nikt nie chce.
Romulus
29 lipca 2022, 16:27
Sprzedaż Pereza i brak szukania zastępstwa dowodzi, że będziemy grali z wahadłowymi, być może okazjonalnie przechodząc na 4-2-3-1. Na prawym skrzydle zostanie tylko Zaniolo, a na lewym niby 2-3 graczy (Szary, Zalewski, ewentualnie Pelle), ale pierwszego Roma najchętniej też by się pozbyła, a drugiego Mou szkoli na wahadłowego
Canis
29 lipca 2022, 16:21
A z Szarym co zrobią? W piwnicy go przecież nie zamkną a raczej nikt żywo zainteresowany nie jest.
Burdisso
29 lipca 2022, 16:17
Bove nie ta pozycja.. a Volpato też bardziej środek i wydaje mi się grając na trzech frontach jakis skrzydłowy by się przydał.. Dybala i Zaniolo okazami zdrowia nie są więc jakiś tym razem bardziej wszechstronny gracz do rotacji by się przydał
jamtaicho
29 lipca 2022, 16:10
Bove i Volpato może więcej czasu gry dostana
As11
29 lipca 2022, 15:37
A ktoś za Pereza jest w ogóle potrzebny :D?
Burdisso
29 lipca 2022, 15:21
Carles Perez jest coraz bliżej Celty Vigo. Według doniesień Marcy, w ostatnich godzinach poczyniono postępy i oczekuje się, że operacja zostanie zamknięta w najbliższym czasie. Były zawodnik Barcelony nie wyjechał z drużyną do Izraela z powodu kontuzji, czekając na finalizację swojego transferu: chce tylko Celty i ma nadzieję, że wkrótce otrzyma ostateczne OK od klubu Giallorossich i José Mourinho.
Ciekawe kto za pereza
volt17
29 lipca 2022, 15:07
Przeca Bitek i ETH już codziennie idą do góry, ten rynek jest na tyle dynamiczny, że zarówno hossę jak bessę można zaliczyć w jednym roku
Omen
29 lipca 2022, 15:04
Jakby się okazało że cały ten sukces Atalanty wziął się z jakiegoś dopingu przynajmniej jakiegoś trzonu drużyny to byłby dopiero cyrk. Osobiście wątpię, ale ten przypadek Palomino sprawia, że chciałoby się powiedzieć "sprawdzam". Swoją drogą jak on wpadł, skoro kontrole antydopingowe są codziennością? Jakieś nowe testy na niesprawdzane dotąd substancje?
volt17
29 lipca 2022, 15:08
Widocznie źle obliczyli mu cykl, bo wpadł na nandrolonie, na niczym nowym
hako
29 lipca 2022, 14:37
Podpisali umowę jak krypto było na fali, ale liczenie że ten trend się długo utrzyma było zbyt naiwne. Na tym śmiesznym spekulacyjnym rynku krypto następna hossa pewnie nie przyjdzie wczesniej niż za 1.5 roku
Burdisso
29 lipca 2022, 14:07
jakiś czas temu była informacja że mamy z digitalbits kontrakt też w zależności od tego jak im sie bedzie wiodło na rynku krypto..także jeżeli to jest prawda to chyba nie mamy z tego kokosów
Karny ewidentny. Łatka Zaniolo nie pomaga nam w takich sytuacjach ;)
O, linków nie można wrzucać? Celowa zmiana czy bug?
skład na papierze różni się tym w rzeczywistości, zobaczymy jak będzie na boisku
szybko mogli ich napoczac
ktoś z jakimś linkiem?
Skład dość ofensywny. Pelle grający pięterko niżej da mniej w ofensywie…
To chyba już klasyczek ASRoma.pl, więcej ludzi tu zakłada konta przy starcie nowej wersji strony niż przy jakichś sukcesach: co cieszy bo wskazuje na prawdziwych kibiców, a nie sezonowców ;)
Panowie I Panie ma ktoś może link do streamu jakiegoś?
po składzie widać, że dziś wychodzimy najmocniejsza 11 jaką mamy na chwilę obecną
@majkel Cóż można dodać oprócz tego, że nowa strona jest po prostu świetna i przejrzysta! A Eldora jakoś mi szkoda, miałem większe nadzieje co do tego grajka :) chociaż jeżeli w jego miejsce przyjdzie Gallo to nie ma na co narzekać. Niech gra i strzela!
Cieszę się, ze strona się podoba :) W przypadku Eldora to szkoda jedynie kasy, która poszła w błoto. Chociaż precampionato i początek sezonu rok temu miał niezłe. Gdyby poszło na niego 5 mln, a nie 18 to transfer można byłoby zaliczyć do udanych :)
potrafi przyjac, zastawic sie, bedzie pozytek, Tammy jak juz PRZYJMIE to tez nie oddaje latwo >.>
jezeli to prawda to mozemy oczekiwac Belottiego :) hope so
btw. według Di Marzio Szturmurodov idzie na wypożyczenie do Bolonii! :)
Cześć @argus! Sporo osób po starcie nowej strony zdecydowało się na założenie konta :)
Jak najbardziej zgoda, chociaż z reguły im większe nadzieje tym gorzej się to kończy. Uważam, że jakby udało się wygrać Coppa Italia i skończyć na 4 miejscu w lidze to już by był bardzo dobry sezon. Tak w ogóle to witam wszystkich! Po około 10 latach odwiedzania strony postanowiłem założyć konto i coś napisać od czasu do czasu. Forza Roma
Też uważam, że przy takich transferach to trzeba się bić o najwyższe cele przede wszystkim w lidze
Załóżmy że wypali transfer Wijnalduma i Belottiego. Załóżmy wariant optymistyczny. Do tego przychodzi jakiś stoper klasy Bailly'ego (byle tylko nie jego zdrowia). Przecież takim składem to się nawet nie godzi walczyć o czwórkę. Tu by trzeba już było naparzać się o wszystko.
Chiński El Shaarawy
zle spojrzalem, nie Perez tylko El Shaarawy
Perez zarabia tyle co Cristante, Ibanez i Zalewski razem wzieci
Zgadza się. Plus 2 mln do kasy państwa.
Do jutra promocja na eleven… Pół roku za 62 zł a rok za 111zl. Nie ma źle wychodzi jakieś 3zl za mecz naszej Romy w serie A..
Diawara ma 2,4mln na łapę.
A Zalewski to nie dostał ostatnio podwyżki?
Mozna zmienic na netto ale i tak brutto patrzac to sporo ma ten diawara.
Przecież to są kwoty brutto.
boli te 4,6mln u diawary :/
https://www.capology.com/club/roma/salaries/
zarobki naszych piłkarzy, fajnie Dybala zszedł z pensją :P
Też tak myślę Canis, pod warunkiem, że Pinto pozbędzie się kilku niechcianych grajków, a póki co kiepsko to idzie.
@As11
Jestem tego samego zdania, choc obawiam sie o presje jaka bedzie nalozona na druzyne i Mou ze strony kibicow – wiadomo jak to wyglada w Rzymie. Kwestia jak trener bedzie potrafil zarzadzac momentami kryzysowymi, ktore niewatpliwie sie pojawia. Przybycie Wijnalduma faktycznie podnosi zespol na wyzszy poziom, bo facet mimo, ze w Paryzu sie nieco ostal, to jakosc dajaca upgrade Romie posiada. Kadrowo stoicie w tym momencie na pewno wyzej niz Napoli i fajnie byloby to wykorzystac.
As11. Gwarantuję, że na Wijnaldumie się nie skończy.
Brugia nieźle wycyckała Milan z 35 baniek. Transfer Czarlsa z Belgii chyba zakończył ich mercato. Massara negocjator jak się patrzy. Zaczynał od 20 czy tam 21 milionów i zbił dokładnie NIC. Skarb Dyrektor. No chyba że Czarls rozwali ligę, ale jakoś tego nie widzę.
Jeśli faktycznie przyjdzie jeszcze Wijnaldum top4 to must have. Jeżeli dorzucimy do tego wygraną CI/LE to będzie miły dodatek ;)
Witam wszystkich.
Roma bardzo dobrze wyglada w tym mercato – szczerze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Z racji osoby Mou kibicuje Romie (poza Interem oczywiscie) w Serie A i licze, ze wejda do top4. Jestem ciekaw jakie oczekiwania panuja wsrod kibicow Giallorossich?
Na viagogo.pl
Siema. Czy ktoś podpowie gdzie można kupić bilety na mecz Udinese z AS Romą :)
Bilety najlepiej kupować na oficjalnej stronie klubu. Bez żadnych pośredników którzy naliczają sobie marżę.
https://www.asroma.pl/klub/bilety/
Canis serio? Auć :D
Digitalbits nie wpłaciło Interowi pierwszej transzy wynikającej z umowy sponsorskiej. Klub usunął logo firmy ze swojej strony internetowej. Kryptowaluta DigitalBits jest obecnie warta 0,03872 USD, co oznacza spadek o 96% w stosunku do rekordowego poziomu wynoszącej 1,03 USD.
Źródło: Twitter
Podobno PSG i Wijnaldum odrzucili zapytania ze strony Juventusu.
Zaha jest dość uniwersalny, ale teraz to sam nie wiem czy ktokolwiek przyjdzie do nas jeszcze do przodu. Najbardziej prawdopodobna opcja to właśnie odejście Mumina i przyjście Belottiego którego nikt nie chce.
Sprzedaż Pereza i brak szukania zastępstwa dowodzi, że będziemy grali z wahadłowymi, być może okazjonalnie przechodząc na 4-2-3-1. Na prawym skrzydle zostanie tylko Zaniolo, a na lewym niby 2-3 graczy (Szary, Zalewski, ewentualnie Pelle), ale pierwszego Roma najchętniej też by się pozbyła, a drugiego Mou szkoli na wahadłowego
A z Szarym co zrobią? W piwnicy go przecież nie zamkną a raczej nikt żywo zainteresowany nie jest.
Bove nie ta pozycja.. a Volpato też bardziej środek i wydaje mi się grając na trzech frontach jakis skrzydłowy by się przydał.. Dybala i Zaniolo okazami zdrowia nie są więc jakiś tym razem bardziej wszechstronny gracz do rotacji by się przydał
Bove i Volpato może więcej czasu gry dostana
A ktoś za Pereza jest w ogóle potrzebny :D?
Carles Perez jest coraz bliżej Celty Vigo. Według doniesień Marcy, w ostatnich godzinach poczyniono postępy i oczekuje się, że operacja zostanie zamknięta w najbliższym czasie. Były zawodnik Barcelony nie wyjechał z drużyną do Izraela z powodu kontuzji, czekając na finalizację swojego transferu: chce tylko Celty i ma nadzieję, że wkrótce otrzyma ostateczne OK od klubu Giallorossich i José Mourinho.
Ciekawe kto za pereza
Przeca Bitek i ETH już codziennie idą do góry, ten rynek jest na tyle dynamiczny, że zarówno hossę jak bessę można zaliczyć w jednym roku
Jakby się okazało że cały ten sukces Atalanty wziął się z jakiegoś dopingu przynajmniej jakiegoś trzonu drużyny to byłby dopiero cyrk. Osobiście wątpię, ale ten przypadek Palomino sprawia, że chciałoby się powiedzieć "sprawdzam". Swoją drogą jak on wpadł, skoro kontrole antydopingowe są codziennością? Jakieś nowe testy na niesprawdzane dotąd substancje?
Widocznie źle obliczyli mu cykl, bo wpadł na nandrolonie, na niczym nowym
Podpisali umowę jak krypto było na fali, ale liczenie że ten trend się długo utrzyma było zbyt naiwne. Na tym śmiesznym spekulacyjnym rynku krypto następna hossa pewnie nie przyjdzie wczesniej niż za 1.5 roku
jakiś czas temu była informacja że mamy z digitalbits kontrakt też w zależności od tego jak im sie bedzie wiodło na rynku krypto..także jeżeli to jest prawda to chyba nie mamy z tego kokosów
Stronicowanie komentarzy