Dyskusja

  • Canis
    29 stycznia 2023, 22:21

    I cyk śmieciarzom

  • abruzzi
    29 stycznia 2023, 22:21

    Jeeeeeeeeeee

  • samber
    29 stycznia 2023, 22:21

    wow!

  • mold
    29 stycznia 2023, 22:21

    Daaawac mu nowy kontrakt !!!!! Braaaaawwaaaa

  • riss
    29 stycznia 2023, 22:21

    Szary

  • riss
    29 stycznia 2023, 22:20

    Dybala ma ta technikę kosmos

  • Omen
    29 stycznia 2023, 22:20

    Andrzej Kogut. Dawaj Andrzej!

  • takitam
    29 stycznia 2023, 22:20

    „Sprint”. 40 mln psu w dupe

  • abruzzi
    29 stycznia 2023, 22:19

    Wszedł Garbus.

    • samber
      29 stycznia 2023, 22:20

      żeby nie był gorszy od Abrahama :)

  • Canis
    29 stycznia 2023, 22:19

    Jeszcze Pellegrini i ta drużyna zatrybi.

  • riss
    29 stycznia 2023, 22:19

    To jest dobra informacja Abraham kontuzja

  • abruzzi
    29 stycznia 2023, 22:19

    Nasi dwa razy piłki nie wybili, a teraz się domagają :) To niestety broń obosieczna i kiedyś się może zemścić.

  • mold
    29 stycznia 2023, 22:18

    Dawać Solbakkena tez kawał chłopa

  • mold
    29 stycznia 2023, 22:17

    Ale ten Abraham jest kwadratowy, już któraś długa piłkę wygrał ale zawsze poda do rywala

  • SzpilaCz
    29 stycznia 2023, 22:17

    Orsato ogolnie dobrze sedziuje ten mecz

  • Canis
    29 stycznia 2023, 22:16

    Kibice Napoli kupują koszulki na straganach.

    • mold
      29 stycznia 2023, 22:17

      To ze gorsi ?

  • karolejro
    29 stycznia 2023, 22:15

    Właściwa decyzja Orsato

  • mold
    29 stycznia 2023, 22:15

    Łysemu zawsze zimno

    • samber
      29 stycznia 2023, 22:15

      ciekawe jak było u ruskich

  • Omen
    29 stycznia 2023, 22:15

    Brawo Krzysztof Smallec :D

  • abruzzi
    29 stycznia 2023, 22:15

    Elmas bywa trudny do ogarnięcia.

  • hako
    29 stycznia 2023, 22:14

    Jakby mu pelle zagrał w tempo to cos by z tego było

  • Canis
    29 stycznia 2023, 22:13

    🤣😁

  • samber
    29 stycznia 2023, 22:13

    gramy, trochę szczęścia i by był już remis

  • abruzzi
    29 stycznia 2023, 22:13

    Z Juve wychodziły im wszystkie kontry. Tu już dwie zmaścili. Taka różnica.

    • riss
      29 stycznia 2023, 22:14

      Nie no bez przesady, Juventus to oni ruchali cały mecz praktycznie.

  • PapitoAS
    29 stycznia 2023, 22:12

    my ten mecz jeszcze robimy, spokojnie

  • riss
    29 stycznia 2023, 22:12

    Napoli nie klepie nas tak jak klepali Juve.

    • karolejro
      29 stycznia 2023, 22:13

      Myślę że z Juve się bardziej starali

  • mold
    29 stycznia 2023, 22:12

    Kim ir Sen z Napoli i Shomurodov mogliby być braćmi

  • riss
    29 stycznia 2023, 22:12

    Walczymy, wstydu nie ma

  • samber
    29 stycznia 2023, 22:11

    ale co tu bramkarz masz 3 na 2 i frajer wali z dystansu, geniusz

  • SzpilaCz
    29 stycznia 2023, 22:11

    Nie zmienia to faktu, że od dawien dawna w koncu przyjemnie się ogląda mecz Romy.

  • riss
    29 stycznia 2023, 22:10

    Nie ma się co śmiać bramkarza mamy bardzo solidnego, mało błędów popełnia.

    • Olek
      29 stycznia 2023, 22:12

      solidny jest dopiero od niedawna. jesień miał fatalną

  • samber
    29 stycznia 2023, 22:10

    jak można zjeść taką kontrę? no jak hehe

  • abruzzi
    29 stycznia 2023, 22:10

    Poszli jak dziki, na szczęście Lozano wiadomo.

  • mold
    29 stycznia 2023, 22:10

    Jakas flaga Polski

  • Canis
    29 stycznia 2023, 22:10

    Brawo Rui Firanka 😁

  • mold
    29 stycznia 2023, 22:09

    Dobrze ze Lozano to taki cierp

  • riss
    29 stycznia 2023, 22:09

    Patricio super

  • Canis
    29 stycznia 2023, 22:07

    Jak ten Norweg umie szybko biegać, to Nicolo może trenować z żeńską drużyną do czerwca w przyszłym roku.

  • Olek
    29 stycznia 2023, 22:07

    canis widzę, że już zaczynasz swoje rasistowskie przytyki wobec Abrahama. może warto ci przypomnieć, że podobnie rok temu wypowiadałeś się o Osimhenie i twierdziłeś, że to cienki gracz;)

    • Olek
      29 stycznia 2023, 22:10

      najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że wydaje ci się, że sam jesteś zabawny ;)

    • Canis
      29 stycznia 2023, 22:08

      Może byś dopiekł jajecznicę?

  • Omen
    29 stycznia 2023, 22:07

    No brakuje kurcze tego Zijesza na prawej.

  • mold
    29 stycznia 2023, 22:07

    Abraham ewidentnie nie czai jak się ustawić do zagrania kolegów w polu karnym

  • abruzzi
    29 stycznia 2023, 22:07

    Nasi wahadłowi i ich podania :D

  • riss
    29 stycznia 2023, 22:06

    Dawać Belottiego

  • Abraham
    29 stycznia 2023, 22:06

    dawać Norwega za Pellego.

  • riss
    29 stycznia 2023, 22:05

    Jakoś atak bez Pellego lepiej wyglądał

  • Canis
    29 stycznia 2023, 22:03

    Ktoś wie o co chodzi naszemu Kunta?

  • edemon
    29 stycznia 2023, 22:03

    Komentatorzy tam sobie chyba walą do akcji napletów

  • ryniek
    29 stycznia 2023, 22:03

    Pellegrini to jest sabotażysta i parodysta niech go już zdejmie

    • Abraham
      29 stycznia 2023, 22:04

      ….i sprzedadzą.

  • abruzzi
    29 stycznia 2023, 22:02

    Hahahha. Di Lorenzo stracił, zatrzymał się i dobiegł szybciej do piłki niż będący dwa razy bliżej Pelle :D

  • Canis
    29 stycznia 2023, 22:02

    Tego Lobotke to wygrali jak milion baksów.