Nasi dwa razy piłki nie wybili, a teraz się domagają :) To niestety broń obosieczna i kiedyś się może zemścić.
mold
29 stycznia 2023, 22:18
Dawać Solbakkena tez kawał chłopa
mold
29 stycznia 2023, 22:17
Ale ten Abraham jest kwadratowy, już któraś długa piłkę wygrał ale zawsze poda do rywala
SzpilaCz
29 stycznia 2023, 22:17
Orsato ogolnie dobrze sedziuje ten mecz
Canis
29 stycznia 2023, 22:16
Kibice Napoli kupują koszulki na straganach.
mold
29 stycznia 2023, 22:17
To ze gorsi ?
karolejro
29 stycznia 2023, 22:15
Właściwa decyzja Orsato
mold
29 stycznia 2023, 22:15
Łysemu zawsze zimno
samber
29 stycznia 2023, 22:15
ciekawe jak było u ruskich
Omen
29 stycznia 2023, 22:15
Brawo Krzysztof Smallec :D
abruzzi
29 stycznia 2023, 22:15
Elmas bywa trudny do ogarnięcia.
hako
29 stycznia 2023, 22:14
Jakby mu pelle zagrał w tempo to cos by z tego było
Canis
29 stycznia 2023, 22:13
🤣😁
samber
29 stycznia 2023, 22:13
gramy, trochę szczęścia i by był już remis
abruzzi
29 stycznia 2023, 22:13
Z Juve wychodziły im wszystkie kontry. Tu już dwie zmaścili. Taka różnica.
riss
29 stycznia 2023, 22:14
Nie no bez przesady, Juventus to oni ruchali cały mecz praktycznie.
PapitoAS
29 stycznia 2023, 22:12
my ten mecz jeszcze robimy, spokojnie
riss
29 stycznia 2023, 22:12
Napoli nie klepie nas tak jak klepali Juve.
karolejro
29 stycznia 2023, 22:13
Myślę że z Juve się bardziej starali
mold
29 stycznia 2023, 22:12
Kim ir Sen z Napoli i Shomurodov mogliby być braćmi
riss
29 stycznia 2023, 22:12
Walczymy, wstydu nie ma
samber
29 stycznia 2023, 22:11
ale co tu bramkarz masz 3 na 2 i frajer wali z dystansu, geniusz
SzpilaCz
29 stycznia 2023, 22:11
Nie zmienia to faktu, że od dawien dawna w koncu przyjemnie się ogląda mecz Romy.
riss
29 stycznia 2023, 22:10
Nie ma się co śmiać bramkarza mamy bardzo solidnego, mało błędów popełnia.
Olek
29 stycznia 2023, 22:12
solidny jest dopiero od niedawna. jesień miał fatalną
samber
29 stycznia 2023, 22:10
jak można zjeść taką kontrę? no jak hehe
abruzzi
29 stycznia 2023, 22:10
Poszli jak dziki, na szczęście Lozano wiadomo.
mold
29 stycznia 2023, 22:10
Jakas flaga Polski
Canis
29 stycznia 2023, 22:10
Brawo Rui Firanka 😁
mold
29 stycznia 2023, 22:09
Dobrze ze Lozano to taki cierp
riss
29 stycznia 2023, 22:09
Patricio super
Canis
29 stycznia 2023, 22:07
Jak ten Norweg umie szybko biegać, to Nicolo może trenować z żeńską drużyną do czerwca w przyszłym roku.
Olek
29 stycznia 2023, 22:07
canis widzę, że już zaczynasz swoje rasistowskie przytyki wobec Abrahama. może warto ci przypomnieć, że podobnie rok temu wypowiadałeś się o Osimhenie i twierdziłeś, że to cienki gracz;)
Olek
29 stycznia 2023, 22:10
najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że wydaje ci się, że sam jesteś zabawny ;)
Canis
29 stycznia 2023, 22:08
Może byś dopiekł jajecznicę?
Omen
29 stycznia 2023, 22:07
No brakuje kurcze tego Zijesza na prawej.
mold
29 stycznia 2023, 22:07
Abraham ewidentnie nie czai jak się ustawić do zagrania kolegów w polu karnym
abruzzi
29 stycznia 2023, 22:07
Nasi wahadłowi i ich podania :D
riss
29 stycznia 2023, 22:06
Dawać Belottiego
Abraham
29 stycznia 2023, 22:06
dawać Norwega za Pellego.
riss
29 stycznia 2023, 22:05
Jakoś atak bez Pellego lepiej wyglądał
Canis
29 stycznia 2023, 22:03
Ktoś wie o co chodzi naszemu Kunta?
edemon
29 stycznia 2023, 22:03
Komentatorzy tam sobie chyba walą do akcji napletów
ryniek
29 stycznia 2023, 22:03
Pellegrini to jest sabotażysta i parodysta niech go już zdejmie
Abraham
29 stycznia 2023, 22:04
….i sprzedadzą.
abruzzi
29 stycznia 2023, 22:02
Hahahha. Di Lorenzo stracił, zatrzymał się i dobiegł szybciej do piłki niż będący dwa razy bliżej Pelle :D
I cyk śmieciarzom
Jeeeeeeeeeee
wow!
Daaawac mu nowy kontrakt !!!!! Braaaaawwaaaa
Szary
Dybala ma ta technikę kosmos
Andrzej Kogut. Dawaj Andrzej!
„Sprint”. 40 mln psu w dupe
Wszedł Garbus.
żeby nie był gorszy od Abrahama :)
Jeszcze Pellegrini i ta drużyna zatrybi.
To jest dobra informacja Abraham kontuzja
Nasi dwa razy piłki nie wybili, a teraz się domagają :) To niestety broń obosieczna i kiedyś się może zemścić.
Dawać Solbakkena tez kawał chłopa
Ale ten Abraham jest kwadratowy, już któraś długa piłkę wygrał ale zawsze poda do rywala
Orsato ogolnie dobrze sedziuje ten mecz
Kibice Napoli kupują koszulki na straganach.
To ze gorsi ?
Właściwa decyzja Orsato
Łysemu zawsze zimno
ciekawe jak było u ruskich
Brawo Krzysztof Smallec :D
Elmas bywa trudny do ogarnięcia.
Jakby mu pelle zagrał w tempo to cos by z tego było
🤣😁
gramy, trochę szczęścia i by był już remis
Z Juve wychodziły im wszystkie kontry. Tu już dwie zmaścili. Taka różnica.
Nie no bez przesady, Juventus to oni ruchali cały mecz praktycznie.
my ten mecz jeszcze robimy, spokojnie
Napoli nie klepie nas tak jak klepali Juve.
Myślę że z Juve się bardziej starali
Kim ir Sen z Napoli i Shomurodov mogliby być braćmi
Walczymy, wstydu nie ma
ale co tu bramkarz masz 3 na 2 i frajer wali z dystansu, geniusz
Nie zmienia to faktu, że od dawien dawna w koncu przyjemnie się ogląda mecz Romy.
Nie ma się co śmiać bramkarza mamy bardzo solidnego, mało błędów popełnia.
solidny jest dopiero od niedawna. jesień miał fatalną
jak można zjeść taką kontrę? no jak hehe
Poszli jak dziki, na szczęście Lozano wiadomo.
Jakas flaga Polski
Brawo Rui Firanka 😁
Dobrze ze Lozano to taki cierp
Patricio super
Jak ten Norweg umie szybko biegać, to Nicolo może trenować z żeńską drużyną do czerwca w przyszłym roku.
canis widzę, że już zaczynasz swoje rasistowskie przytyki wobec Abrahama. może warto ci przypomnieć, że podobnie rok temu wypowiadałeś się o Osimhenie i twierdziłeś, że to cienki gracz;)
najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że wydaje ci się, że sam jesteś zabawny ;)
Może byś dopiekł jajecznicę?
No brakuje kurcze tego Zijesza na prawej.
Abraham ewidentnie nie czai jak się ustawić do zagrania kolegów w polu karnym
Nasi wahadłowi i ich podania :D
Dawać Belottiego
dawać Norwega za Pellego.
Jakoś atak bez Pellego lepiej wyglądał
Ktoś wie o co chodzi naszemu Kunta?
Komentatorzy tam sobie chyba walą do akcji napletów
Pellegrini to jest sabotażysta i parodysta niech go już zdejmie
….i sprzedadzą.
Hahahha. Di Lorenzo stracił, zatrzymał się i dobiegł szybciej do piłki niż będący dwa razy bliżej Pelle :D
Tego Lobotke to wygrali jak milion baksów.
Stronicowanie komentarzy