Dyskusja

  • Il capitano 10
    1 lutego 2023, 09:36

    Klasycznie

  • Il capitano 10
    1 lutego 2023, 09:21

    Ciekawe kiedy będzie ruszany temat mobbingu

    • majkel
      1 lutego 2023, 09:28

      już jest :)

  • Burdisso
    1 lutego 2023, 01:18

    Off topic Carlo to od mlodosci miał tą swoją brew :

    https://www.instagram.com/reel/Cn4gB0IIo5b/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

  • Omen
    1 lutego 2023, 01:13

    Mamy dopiero luty a tytuł dzbana roku już trafił w ręce syna Jovetica :D Brawo Dzbaniolo.

  • grazynski
    1 lutego 2023, 01:00

    No i Nicolo został z dupą w nocniku. A my będziemy musieli temu dorosłemu dzieciakowi tą dupę odmaczać przez pół roku. Co ten człowiek z sobą zrobił to ręce opadają.

  • Canis
    1 lutego 2023, 00:28

    Moi znajomi twierdzą, że będziemy mieć dużo pociechy z tego Diego Llorente, że to bardzo dobry gracz i że on był podstawowym wyborem u Bielsy. Może to i dobrze, że ten transfer był taki cichy, prawie niezauważalny.

  • edemon
    31 stycznia 2023, 23:44

    Najpierw musi wyhodować sobie jaja, żeby skonfrontować się z kibicami. Przychodzi mi do głowy Kolarov, który nie miał u nas łatwo, niby najemnik i lacjuch, ale zaangażowaniem na boisku zapracował na szacunek.

  • jawor155
    31 stycznia 2023, 23:11

    Zziyech w psg 😤

  • hako
    31 stycznia 2023, 23:05

    Podsunąć Dzbaniolo szybko do Chelsea, oni biorą wszystkich jak leci

  • Felek
    31 stycznia 2023, 22:45

    Zmiana agenta to raz, dwa wizyta u jakiegoś psychologa, bo z głową ewidentnie też coś nie halo ;)

  • Olek
    31 stycznia 2023, 21:44

    musiałby zacząć od zwolnienia agenta.

  • ddrosiu
    31 stycznia 2023, 21:30

    Wiem, że to pewnie nierealne, ale na jego miejscu na kolanach przepraszałbym Mourinho za całą sytuację, przedłużyłbym kontrakt z Roma, choćby o rok i zrobił wszystko, żeby wrócić do składu. To jest najprostsze rozwiązanie, ale chyba wbrew jego dumie i ogólnie rozumowi

    • majkel
      31 stycznia 2023, 23:02

      Jest to możliwe. W alternatywnym świecie :)

    • Canis
      31 stycznia 2023, 22:17

      No jest to możliwe, jak emocje opadną.

  • Olek
    31 stycznia 2023, 21:12

    ciekawe czym Milan zapłaci za ten transfer, skoro w przyszłym sezonie nie zagrają w LM. może sprzedaż Leao coś odblokuje.

  • Omen
    31 stycznia 2023, 21:01

    Gdzieś czytałem że Roma owszem, sprzeda latem Zaniolo do Milanu ale na warunkach jakie oferowało teraz Bouremouth. W przeciwnym razie Zaniolo może sobie u nas posiedzieć na tyłku do 2024. Ciekawe jak będzie faktycznie. Robi się zabawnie :)

  • abruzzi
    31 stycznia 2023, 20:47

    Dziś o północy się kończy. Nic już się nie wydarzy w temacie Zaniolo. Myślę, że on jest dogadany z Milanem i latem będą srogie negocjacje transferu za 5 mln plus 5 bonusów i procenty z przyszłej sprzedaży ;P

  • As11
    31 stycznia 2023, 20:45

    Okienko w Anglii do jutra?

  • irekxsoberxASR
    31 stycznia 2023, 20:32

    On naprawdę chce siędzie pół
    Roku na tylku ? Co za brak ambicji

  • matekson
    31 stycznia 2023, 20:20

    Ktoś mi napisze czy agenci Zaniolo dalej czekają na ofertę Milanu ? ^⁠_⁠^

    • MMACieciu
      31 stycznia 2023, 20:32

      Teraz to czekają do czerwca aż dzbaniolo wstanie z trybun i rozrusza zastałe mięśnie;))) może jakiś roshford albo darlington będzie go chciało;))

    • Quattro
      31 stycznia 2023, 20:24

      Teraz to czekają na ofertę La Spezii.

  • Omen
    31 stycznia 2023, 19:28

    >tu była wiązanka na Lucę Pelleginiego ale już mi przeszło, ch** z nim<

  • mold
    31 stycznia 2023, 19:00

    Jeżeli chodzi o jakość sportową to Muriel wydaje się rozsądnym transferem w zasięgu ręki, pytanie czy Atalanta zgodziłaby się wzmocnić już teraz konkurenta. U niego prawdopodobieństwo że coś pożytecznego zrobi na boisku oscyluje według danych z pupy w granicach 20% (raz na 5 występów). U Zaniolo trzeba uciąć zero.

  • Szajbus
    31 stycznia 2023, 18:49

    Bournemouth nie dostało Zaniolo to wzięli Hameda Traore z Sassuolo za 30 dużych baniek. Bo Milan jedynie wypożyczenie oferuje, tak to jest z gołodupcami interesy robić. A przychodzi Pan Anglik i płaci od ręki

  • Totnik
    31 stycznia 2023, 18:30

    Zaniolo pezzo di merda !!!

  • takitam
    31 stycznia 2023, 18:13

    Zaniolo tak chciał do Milanu, że aż się zakiwał.
    Gdybym był na jego miejscu to na kolanach bym poszedł przepraszać Friedkinów, Mourinho i kibiców. A potem morda w kubeł i zapierdol na treningach.
    No ale, żeby mieć relfeksje nad sobą, trzeba też mieć trochę pokory…

  • lilray
    31 stycznia 2023, 17:57

    Sasa Lukic w Fulham za 8mln funtów. Szkoda, że nie udało się go zamienić na potężnego Uzbeka

  • Omen
    31 stycznia 2023, 16:30

    Naszą primaverę zasilił Sir Gey Levak. Błagam, niech stanie się gwiazdą :D

    • Omen
      31 stycznia 2023, 17:58

      W głównym newsie transferowym na naszej stronie :D Zobacz na godz. 14:07 :D

    • Canis
      31 stycznia 2023, 17:55

      Gdzieś to znalazł? Daj linka 😁😂

  • Burdisso
    31 stycznia 2023, 16:26

    Ciekawe jak ten nasz nowy defender się sprawdzi bo taki no name

    • Canis
      31 stycznia 2023, 16:48

      Kumpel, kibic ManU, gada że on jest dobry i będzie u nas najlepszy 😁😂

  • Canis
    31 stycznia 2023, 16:22

    Można ten jutrzejszy mecz, z mocarzami z Cremonense, obejrzeć w jakiejś normalnej telewizji?

    • Frosti
      31 stycznia 2023, 18:20

      Ja mam normalnie w UPC bez dodatkowych pakietów

    • Canis
      31 stycznia 2023, 16:47

      Dzięki. A to pewnie kanał tylko na platformie Polsatu?

    • iLRogalo
      31 stycznia 2023, 16:30

      Flashscore podaje że mecz będzie na Polsat Sport Extra

  • edemon
    31 stycznia 2023, 15:59

    Zostaje tylko liczyć na Leeds albo innych spadkowiczów, że sypną groszem na transfer last minute.

  • samber
    31 stycznia 2023, 15:54

    Nie lubię jak z szatni coś wychodzi, ale być może Mou ma w tym swój cel. Może być tak, że dzięki temu motywują się inni gracze. To taki komunikat: chcesz kozaczyć?, nie zemną chłopczyku. Z drugiej strony widzimy, że nagradza za pracę. Może tak właśnie Mou buduje mental i morale drużyny. Brzmi dziwnie? Ale jak Zaniolo dostał kopniaka to nagle nasza gra jest inna, ci sami zawodnicy grają lepiej nie dlatego, że wzrosły ich umiejętności, ale dlatego że jakby teraz bardziej im się chce. Tak więc może w tym szaleństwie jest jakaś metoda.

    • Totnik
      31 stycznia 2023, 16:34

      Widzę za daleko idące teorie :) Roma zaczęła grać ogólnie po mundialu a nie po skasowaniu Zaniolo. Chyba przeceniamy Jego wpływ na grę, zarówno pozytywny jak i negatywny

    • Omen
      31 stycznia 2023, 16:06

      Też na to liczę

  • Totnik
    31 stycznia 2023, 15:52

    Zaniolo zacny naśladowca Ca$$ano.. Won, idź precz !

  • Olek
    31 stycznia 2023, 15:51

    jak jesteś dzbanem, to przynajmniej zatrudniasz agenta, który dzbanem nie jest. tu niestety dobrały się dwa dzbany.

    • Olek
      31 stycznia 2023, 17:24

      ale raczej pewne info jest i to prosto ze źródła, tzn. z klubu, że to Zaniolo zerwał negocjacje kontraktowe, zażądał transferu (pod koniec okna transferowego i nie mając żadnej oferty na stole), a następnie odmówił udziału w treningu. domyślam się, że nastąpiło to za namową jego agenta.

    • Burdisso
      31 stycznia 2023, 16:27

      Olek tego nie brałem po uwagę.. nie ma żadnego rzetelnego info jak jest..

  • Burdisso
    31 stycznia 2023, 15:46

    Zarządzanie zespołem od wielu lat stoi na niskim poziomie.. Skrinar nie chce przedłużyć.. Leao nie chce.. czy ktoś ich tam odsuwa od zespołu? Widać że Pinto dopiero się uczy wielkiej pilki.. trener też nie pomaga bo czasami lepiej się właśnie nie odzywać a teraz mamy problem po wiekszony..

    • Olek
      31 stycznia 2023, 15:52

      Burdisso, nie dostrzegasz różnicy między brakiem porozumienia w sprawie kontraktu a żądaniem transferu wraz z odmową treningu? jakoś nie widzę, żeby Leao czy Skriniar odmawiali gry dla swych klubów.

  • Frosti
    31 stycznia 2023, 15:18

    Filip Kapica odchodzi z Eleven Sports

    • iLRogalo
      31 stycznia 2023, 16:33

      Pewnie pójdzie do Viaplay ze względu na F1 która będzie u nich od najbliższego sezonu

    • ryniek
      31 stycznia 2023, 16:02

      Skąd info ?

    • Frosti
      31 stycznia 2023, 15:48

      Na to wygląda ;)

    • Abraham
      31 stycznia 2023, 15:22

      ale już w tym mercato ?

  • Canis
    31 stycznia 2023, 15:14

    Jednego toku myślenia nie pojmuję. Zaniolo odmówił Bournemouth. Trzecia drużyna od końca w tabeli, rozpaczliwie się wzmacniają i mają jeden punkt straty do … Leeds, na rozmowy z którym, Zaniolo już dał zielone światło 😱🤣😁😂

    • Frosti
      31 stycznia 2023, 15:48

      A jednak namyślił się, ale Bournemouth już nie chce. Co za dzban…

    • Abraham
      31 stycznia 2023, 15:24

      Może dużej wody się boi ?

  • Totnik
    31 stycznia 2023, 15:03

    Ale co miał Pinto zrobić ? Albo przedłuża kontrakt albo idzie za free w 2024 albo idzie na handel. Nie miał już wyboru. Oczywiście mógł go sprzedać już rok temu no ale ..

    • Canis
      31 stycznia 2023, 15:07

      No właśnie. Mógł go sprzedać rok temu, mógł go sprzedać w lecie ale … chytry dwa razy traci. No i się porobiła aferka. Każdy jest w nią trochę umoczony. Na szczęście Zaniolo nic nam piłkarsko nie dawał, to straty nie ma. Klub się jednak trochę słabo zachował w stosunku do tego, co Zaniolo spotkało ze strony kibiców.

  • edemon
    31 stycznia 2023, 14:55

    Nie bronię Zaniolo, ale odpalił się ponoć bo Pinto wymuszał na nim przedłużenie kontraktu. Jak to się potoczyło dalej, wszyscy wiemy.

  • Olek
    31 stycznia 2023, 14:46

    Zaniolo sam się odpalił. Zażądał transferu i odmówił udziału w zajęciach. Dopiero później Mourinho wykluczył go z kadry meczowej, co zrozumiałe. Trudno w inny sposób reagować na taką niesubordynację.

  • PunioLP
    31 stycznia 2023, 14:36

    Wraca? Zanim będzie w pełni sprawny i ograny będzie końcówka ligi.
    Dzieciaki nie wyróżniają się specjalnie w juniorach a grali z konieczności . Ambitnie i owszem ale mogli by w wchodzić na zmiany w dolnej połowie serie b a nie w zespole walczącym o CL.
    Zaniolo jest do odstrzału ale nie w połowie sezonu,nie po takim cyrku i nie mając parę dni do końca okresu transferowego

    • Canis
      31 stycznia 2023, 15:04

      Zaniolo jest do odstrzału jako piłkarz. Daje tej drużynie dokładnie NIC, NUL, ZERO. Wolałbym pieniądze, bo może przybyłby ktokolwiek o jakiejkolwiek wartości sportowej ale jak wypieprzymy Zaniolo do kozy, to też piłkarsko zyskamy, bo każdy prezentuje się lepiej od tego żenującego dziada.

  • Canis
    31 stycznia 2023, 14:01

    Może jeszcze Leeds uratuje sytuację, jak sprzedadzą Jacka Harrisona do Leicester. Wtedy znajdą środki na transfer definitywny Zaniolo. A jak nie, to Zaniolo do kozy i myć ławki na Olimpico.

  • PunioLP
    31 stycznia 2023, 14:01

    Nie no jasne ale ale też nie można tego robić w połowie sezonu z pustą kasą a on odpala Holendra i zaniolo w zimowym okienku. Do tego z ławka złożoną z juniorów, brakiem pomocy i łamliwym Dybała. Głupota

    • Canis
      31 stycznia 2023, 14:06

      Wraca Gio a dzieciaki są całkiem fajne. Co od nich chcesz? Dziargany Holender się przemyślał i ponoć nawrócił, zbłąkana owieczka. To i będzie na wymianki. Teraz tylko wypchać Zaniolo a jak nie, to zniewolić i w kajdamaty na 1,5 roku, aż mu się buntów odechce i dupa zmięknie. Źle nie będzie.

  • Wuju
    31 stycznia 2023, 13:38

    Punio pierdolenie… Jest w końcu trener co się nie pierdoli. Mówi wszystko jak jest . A nie pierdzielona marionetka jak reszta wcześniejszych. oczywiście także wyłączamy Ranieriego

  • mold
    31 stycznia 2023, 13:29

    Spinazzola jak w newsie kontuzja. Ten to ma zdrowie do piłki.

  • mold
    31 stycznia 2023, 13:07

    Zaniolo jest też super pewnym gościem, przecież na Wyspach zagrałby kilka dobrych spotkań i nawet przy spadku pewnie znalazłby lepszy klub. Ale gwiazdor nie zniży się do poziomu takiego klubu którego nazwę ledwo można wymówić cytując punio. Nie zaryzykuje. Może nie dociera do niego że jest gorszy niż sam w to wierzył.

    • Totnik
      31 stycznia 2023, 13:24

      Syndrom Gersona, pójdzie tylko tam gdzie o złotą piłkę powalczy :)

  • abruzzi
    31 stycznia 2023, 12:57

    Niestety i jednej i drugiej stronie się tam zagotowało, a dodatkowo też kibicom. Gdyby chodziło o Szarego, który finansowo nic już prawie nie jest wart, to by nie było takiego zgrzewu, a tak Pinto się zaperzył, bo wie, że każdego dnia cena z licznika Zaniolo będzie spadać, co przy naszym fatalnym FFP będzie trudne do zniesienia.

  • PunioLP
    31 stycznia 2023, 12:54

    Zaniolo przeliczył się bo uważał się za gwiazdę a tu konkretne chęci były z angielskiego ogórka którego nazwę ledwo można wymówić.
    Druga strona medalu to zachowanie klubu i Mou w napuszczaniu kibiców i opini publicznej ja kopaczy. Niezbyt to profesjonalne i stawia Nas w złym świetle bo w każdej chwili piłkarz może zostać zniszczonym przez Mou.

    • porezowy
      31 stycznia 2023, 13:01

      Piłkarz, który sobie na to zasłużył?
      Daleki jestem do stwierdzenia, że go Mou zniszczył… wręcz przeciwnie – ilość szans, które otrzymał mnie doprowadzała do szału… od dawna powinien grzać ławę, albo w najlepszym wypadku dzielić swoje dotychczasowe minuty z Belottim/Eldorem. A nie pizduś machał rękami przez 95% czasu gry a reszta otrzymywała 5minutowe ogony. Ale to moje zdanie. I trochę zarzut do Mou.

  • RomanoItaliano
    31 stycznia 2023, 12:52

    Akurat odrzucenie oferty Anglików z perspektywy Zaniolo to dobra opcja, bo to jest spadkowicz. Wydaje mi się tylko ze nikt nie spodziewał się takiej reakcji Romy czyli odstawienie od składu

  • irekxsoberxASR
    31 stycznia 2023, 12:11

    Najgorzej wyjdzie na tym klub bo będzie płacił kolejnej pijawce. Kasa wywalona w błoto

  • edemon
    31 stycznia 2023, 12:00

    Nie wiem, kto tam doradza w karierze Zaniolo, ale napewno nie robi tego dla dobra piłkarza. Przecież gość: 1. Nie ma już życia w Rzymie, 2. Stracił szansę na 2x lepsze pieniądze w Anglii i okazję na wypromowanie, 3. Zmarnuje minimum 0,5 roku życia i cofnie się w rozwoju. No ale dzbany często otaczają się innymi dzbanami…

    • Totnik
      31 stycznia 2023, 12:17

      Ci samo doradcy co miał Gerson :)

  • mold
    31 stycznia 2023, 11:31

    Muriel na celowniku. Kolejny gdyby mu głowa nadążała i się lepiej prowadził… ale i tak w porównaniu do Zaniolo, Kolumbijczyk pokazuje jakość częściej, gdzieś z 3x częściej. Myślę że z Dybala robiliby młyn, plus Mourinho wydaje się gościem który by przynajmniej na początku do niego dotarł. I jest to zawodnik, który potrafi zrobić coś z niczego, a to jak wiadomo w Romie konieczny wymóg żeby coś strzelić z gry zazwyczaj ;0

    • Totnik
      31 stycznia 2023, 11:41

      To ten z Atlanty który im nastrzelal 50 goli, po co mieliby się go pozbywać ?? :)

  • Totnik
    31 stycznia 2023, 11:12

    Bournemouth wyszło na tej akcji najlepiej :)