Dyskusja

  • Canis
    1 lutego 2023, 21:45

    Fajni ci nasi piłkarze. Widać że się kolegowali z Zaniolo.

  • Barry
    1 lutego 2023, 21:45

    Pół do wyjebania ludzi…

  • Mancol
    1 lutego 2023, 21:44

    Żose ugutowany, 3 zmiany w przerwie to minimum zrobi

  • RomanoItaliano
    1 lutego 2023, 21:44

    Szkoda, że musimy grać podstawą w każdym spotkaniu. Młodzi to się nadają na granie ostatnich 20 minut, ale nie od początku.

  • Frosti
    1 lutego 2023, 21:44

    Nasi obrońcy są bardziej ofensywni, niż nasi napastnicy

  • Ariel
    1 lutego 2023, 21:43

    Na co liczy Pelle próbując strzelać wolnego z tylu metrów, jak nie potrafi nawet kopnąć nad murem…

    • Canis
      1 lutego 2023, 21:44

      Też tego nie pojmuję. Nie przejmuj się.

  • paweleeek
    1 lutego 2023, 21:42

    Miała być "autostrada" do finału a póki co mamy problem stworzyc sytuacje z fatalnym Cremonese

  • Adamus
    1 lutego 2023, 21:42

    Pellegrini do zmiany, Belotti do zmiany, Marasz do zmiany i dzieci do zmiany

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 21:41

    Raczej problem z motywacją plus luz po stronie rywali. Gdyby ten mecz był w Serie A, to Cremonese by stało w 11 pod swoim polem karnym, a tak mają wywalone i grają odważnie.

  • Frosti
    1 lutego 2023, 21:40

    Z Belottim to w ogóle dziwna sprawa. Ciągnął swego czasu za uszy superdefensywne Torino, a superdefensywnej Romy już nie może.

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 21:40

    Nic mnie nie denerwuje tak w Pellegrinim jak to, że on nigdy do piłki nie podbiega, tylko zawsze czeka w miejscu aż do niego podanie doleci.

    • Canis
      1 lutego 2023, 21:41

      Ale musisz przyznać że do tyłu zacnie podaje.

  • Canis
    1 lutego 2023, 21:40

    Nie wiem czy ta Cremona jest taka dobra, czy Roma znowu straciła formę, czy też mamy zwyczajnie problem z motywacją i liczymy że jakoś się samo wygra?

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 21:38

    O sile naszej ofensywy w dzisiejszym meczu z Volpato-Pellegrinim-Belottim niech świadczy fakt, że jedyną poważną szanse stworzyła, bez ich udziału, dwójka DMF-ów: Brajan, który podawał i Tahirovic, który strzelał.

  • Adamus
    1 lutego 2023, 21:36

    Jest już mecz

  • Frosti
    1 lutego 2023, 21:36

    Jest już mecz na Polsat Sport Extra

    • Frosti
      1 lutego 2023, 21:36

      I jest mój ulubiony komentator od Dżiawary :D

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 21:35

    Ale ten nasz Garbus się opuścił z formą. Znaczy on formy w Torino też nie miał od pięciu lat.

    • Mancol
      1 lutego 2023, 21:38

      Strasznie schowany jest. To ja już wole wygibasy Abrahama

  • Frosti
    1 lutego 2023, 21:35

    W tym Polsacie to nieźli ludzie pracują. Wiedzą, że ludzie czekają na mecz, a Ci jeszcze powtórki z siatkówki puszczają.

  • Adamus
    1 lutego 2023, 21:35

    Ale ten polsat dupe męczy

  • Canis
    1 lutego 2023, 21:34

    W sumie to już stworzyliśmy sobie jedną świetną okazję, co się zbyt często nie zdarza na tym etapie meczu.

  • hako
    1 lutego 2023, 21:34

    poza szmatą Kumbulli to Roma jest ciągle na ich polowie, spokojnie

    • grazynski
      1 lutego 2023, 21:35

      Napoli też było.

  • matekson
    1 lutego 2023, 21:34

    Mysle że ten mecz i tak wygraja ale zamiast minimalnym kosztem sil to bedzie musial wejsc Paulo i pewnie Abraham, bo Marash tak sie spierd…

  • Adamus
    1 lutego 2023, 21:33

    No był, pewnie dalej jest :) Maksymilian :)

  • Mancol
    1 lutego 2023, 21:33

    Pawełek już się grzeje, niezły ten drugi garnitur

    • Frosti
      1 lutego 2023, 21:33

      Raczej dres, a nie garnitur ;)

  • matekson
    1 lutego 2023, 21:32

    o jedne zle przyjal a drug sie przewrocil :)

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 21:32

    Spokojnie, mecz jeszcze się nie skończył, ale był tu taki śmieszek, co wręczył nam puchar Włoch i stwierdził, że w Lidze Europy nie mamy żadnych rywali. Potem się wycofał z tego pucharu Włoch, twierdząc tylko, że miejsce w finale jest pewne.

  • matekson
    1 lutego 2023, 21:32

    Niestety bez niego sobie nie poradzimy hahaha kto tam mialby to rozruszac ?> :) przeciez nie Pelle czy Bello

  • Piotrek81
    1 lutego 2023, 21:32

    Znów w przerwie modły do Dybali

  • Adamus
    1 lutego 2023, 21:31

    Ludzie ale pierwsza połowa jeszcze nie minęła, proszę po meczu płakać 😢 😢 😅

  • riss
    1 lutego 2023, 21:31

    Stwierdzili że Mancini może w MMA walczyć to tam puszczą mecz.

  • Canis
    1 lutego 2023, 21:31

    Nam będzie zależeć po przerwie. Żoze w szatni powie kilka słów i strzelimy ze dwie szmatki.

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 21:31

    Chyba również na takiego mocarnego rywala musi wejść Dybala :) Jak na grających w 10 Finów na Olimpico ;P

  • riss
    1 lutego 2023, 21:31

    Canis na Polsat sport fight leci mecz

    • Canis
      1 lutego 2023, 21:32

      No właśnie. Nie mam czegoś takiego.

    • Frosti
      1 lutego 2023, 21:31

      Najpierw trzeba mieć ten kanał ;)

  • Quattro
    1 lutego 2023, 21:30

    Niedawno ktoś tu doszywal gwiazdkę do koszulki… Haha, no nie mogę.

  • matekson
    1 lutego 2023, 21:30

    Najlepsze ze dzisiaj cala obrona jakas zgrzana :/

  • Mancol
    1 lutego 2023, 21:30

    Ja pierdole jaki wylew Kumbulli

  • Frosti
    1 lutego 2023, 21:30

    Koniec meczu siatkarek

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 21:30

    No dwa tygodnie temu wszyscy kiśli i wyśmiewali Napoli. Także LOL.

  • Omen
    1 lutego 2023, 21:30

    Dokładnie, wiadomo dlaczego Kumbulla tyle gra :D

  • Canis
    1 lutego 2023, 21:29

    A te baby dalej grają w siate 😅

  • ryniek
    1 lutego 2023, 21:29

    kremona po puchar xd

  • Frosti
    1 lutego 2023, 21:29

    W przerwie będą zmiany.

  • hako
    1 lutego 2023, 21:29

    Się zaczyna

  • matekson
    1 lutego 2023, 21:29

    Nie no przynajmniej wiemy dlaczego nie gra Kumbulla. :)

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 21:29

    Ten desers to król strzelców potężnej Ligi Konfy. Z takiego zacneego pucharu wypromował się do Cremonese :D

  • riss
    1 lutego 2023, 21:29

    Kumbulla też klasa koń, nie dziwie się że tak rzadko gra.

  • Adamus
    1 lutego 2023, 21:29

    Nie można lekceważyć drużyny która bije Mistrza Włoch

  • Barry
    1 lutego 2023, 21:29

    Brawo kumbulla pajacu!!!!!!!!!!!

  • Il capitano 10
    1 lutego 2023, 21:28

    Mancini musi sobie zwalić w przerwie bo za bardzo naładowany jest

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 21:28

    Barkiem go ściął.

  • Adamus
    1 lutego 2023, 21:28

    Gol