Fajni ci nasi piłkarze. Widać że się kolegowali z Zaniolo.
Barry
1 lutego 2023, 21:45
Pół do wyjebania ludzi…
Mancol
1 lutego 2023, 21:44
Żose ugutowany, 3 zmiany w przerwie to minimum zrobi
RomanoItaliano
1 lutego 2023, 21:44
Szkoda, że musimy grać podstawą w każdym spotkaniu. Młodzi to się nadają na granie ostatnich 20 minut, ale nie od początku.
Frosti
1 lutego 2023, 21:44
Nasi obrońcy są bardziej ofensywni, niż nasi napastnicy
Ariel
1 lutego 2023, 21:43
Na co liczy Pelle próbując strzelać wolnego z tylu metrów, jak nie potrafi nawet kopnąć nad murem…
Canis
1 lutego 2023, 21:44
Też tego nie pojmuję. Nie przejmuj się.
paweleeek
1 lutego 2023, 21:42
Miała być "autostrada" do finału a póki co mamy problem stworzyc sytuacje z fatalnym Cremonese
Adamus
1 lutego 2023, 21:42
Pellegrini do zmiany, Belotti do zmiany, Marasz do zmiany i dzieci do zmiany
abruzzi
1 lutego 2023, 21:41
Raczej problem z motywacją plus luz po stronie rywali. Gdyby ten mecz był w Serie A, to Cremonese by stało w 11 pod swoim polem karnym, a tak mają wywalone i grają odważnie.
Frosti
1 lutego 2023, 21:40
Z Belottim to w ogóle dziwna sprawa. Ciągnął swego czasu za uszy superdefensywne Torino, a superdefensywnej Romy już nie może.
abruzzi
1 lutego 2023, 21:40
Nic mnie nie denerwuje tak w Pellegrinim jak to, że on nigdy do piłki nie podbiega, tylko zawsze czeka w miejscu aż do niego podanie doleci.
Canis
1 lutego 2023, 21:41
Ale musisz przyznać że do tyłu zacnie podaje.
Canis
1 lutego 2023, 21:40
Nie wiem czy ta Cremona jest taka dobra, czy Roma znowu straciła formę, czy też mamy zwyczajnie problem z motywacją i liczymy że jakoś się samo wygra?
abruzzi
1 lutego 2023, 21:38
O sile naszej ofensywy w dzisiejszym meczu z Volpato-Pellegrinim-Belottim niech świadczy fakt, że jedyną poważną szanse stworzyła, bez ich udziału, dwójka DMF-ów: Brajan, który podawał i Tahirovic, który strzelał.
Adamus
1 lutego 2023, 21:36
Jest już mecz
Frosti
1 lutego 2023, 21:36
Jest już mecz na Polsat Sport Extra
Frosti
1 lutego 2023, 21:36
I jest mój ulubiony komentator od Dżiawary :D
abruzzi
1 lutego 2023, 21:35
Ale ten nasz Garbus się opuścił z formą. Znaczy on formy w Torino też nie miał od pięciu lat.
Mancol
1 lutego 2023, 21:38
Strasznie schowany jest. To ja już wole wygibasy Abrahama
Frosti
1 lutego 2023, 21:35
W tym Polsacie to nieźli ludzie pracują. Wiedzą, że ludzie czekają na mecz, a Ci jeszcze powtórki z siatkówki puszczają.
Adamus
1 lutego 2023, 21:35
Ale ten polsat dupe męczy
Canis
1 lutego 2023, 21:34
W sumie to już stworzyliśmy sobie jedną świetną okazję, co się zbyt często nie zdarza na tym etapie meczu.
hako
1 lutego 2023, 21:34
poza szmatą Kumbulli to Roma jest ciągle na ich polowie, spokojnie
grazynski
1 lutego 2023, 21:35
Napoli też było.
matekson
1 lutego 2023, 21:34
Mysle że ten mecz i tak wygraja ale zamiast minimalnym kosztem sil to bedzie musial wejsc Paulo i pewnie Abraham, bo Marash tak sie spierd…
Adamus
1 lutego 2023, 21:33
No był, pewnie dalej jest :) Maksymilian :)
Mancol
1 lutego 2023, 21:33
Pawełek już się grzeje, niezły ten drugi garnitur
Frosti
1 lutego 2023, 21:33
Raczej dres, a nie garnitur ;)
matekson
1 lutego 2023, 21:32
o jedne zle przyjal a drug sie przewrocil :)
abruzzi
1 lutego 2023, 21:32
Spokojnie, mecz jeszcze się nie skończył, ale był tu taki śmieszek, co wręczył nam puchar Włoch i stwierdził, że w Lidze Europy nie mamy żadnych rywali. Potem się wycofał z tego pucharu Włoch, twierdząc tylko, że miejsce w finale jest pewne.
matekson
1 lutego 2023, 21:32
Niestety bez niego sobie nie poradzimy hahaha kto tam mialby to rozruszac ?> :) przeciez nie Pelle czy Bello
Piotrek81
1 lutego 2023, 21:32
Znów w przerwie modły do Dybali
Adamus
1 lutego 2023, 21:31
Ludzie ale pierwsza połowa jeszcze nie minęła, proszę po meczu płakać 😢 😢 😅
riss
1 lutego 2023, 21:31
Stwierdzili że Mancini może w MMA walczyć to tam puszczą mecz.
Canis
1 lutego 2023, 21:31
Nam będzie zależeć po przerwie. Żoze w szatni powie kilka słów i strzelimy ze dwie szmatki.
abruzzi
1 lutego 2023, 21:31
Chyba również na takiego mocarnego rywala musi wejść Dybala :) Jak na grających w 10 Finów na Olimpico ;P
riss
1 lutego 2023, 21:31
Canis na Polsat sport fight leci mecz
Canis
1 lutego 2023, 21:32
No właśnie. Nie mam czegoś takiego.
Frosti
1 lutego 2023, 21:31
Najpierw trzeba mieć ten kanał ;)
Quattro
1 lutego 2023, 21:30
Niedawno ktoś tu doszywal gwiazdkę do koszulki… Haha, no nie mogę.
matekson
1 lutego 2023, 21:30
Najlepsze ze dzisiaj cala obrona jakas zgrzana :/
Mancol
1 lutego 2023, 21:30
Ja pierdole jaki wylew Kumbulli
Frosti
1 lutego 2023, 21:30
Koniec meczu siatkarek
abruzzi
1 lutego 2023, 21:30
No dwa tygodnie temu wszyscy kiśli i wyśmiewali Napoli. Także LOL.
Omen
1 lutego 2023, 21:30
Dokładnie, wiadomo dlaczego Kumbulla tyle gra :D
Canis
1 lutego 2023, 21:29
A te baby dalej grają w siate 😅
ryniek
1 lutego 2023, 21:29
kremona po puchar xd
Frosti
1 lutego 2023, 21:29
W przerwie będą zmiany.
hako
1 lutego 2023, 21:29
Się zaczyna
matekson
1 lutego 2023, 21:29
Nie no przynajmniej wiemy dlaczego nie gra Kumbulla. :)
abruzzi
1 lutego 2023, 21:29
Ten desers to król strzelców potężnej Ligi Konfy. Z takiego zacneego pucharu wypromował się do Cremonese :D
riss
1 lutego 2023, 21:29
Kumbulla też klasa koń, nie dziwie się że tak rzadko gra.
Adamus
1 lutego 2023, 21:29
Nie można lekceważyć drużyny która bije Mistrza Włoch
Barry
1 lutego 2023, 21:29
Brawo kumbulla pajacu!!!!!!!!!!!
Il capitano 10
1 lutego 2023, 21:28
Mancini musi sobie zwalić w przerwie bo za bardzo naładowany jest
Fajni ci nasi piłkarze. Widać że się kolegowali z Zaniolo.
Pół do wyjebania ludzi…
Żose ugutowany, 3 zmiany w przerwie to minimum zrobi
Szkoda, że musimy grać podstawą w każdym spotkaniu. Młodzi to się nadają na granie ostatnich 20 minut, ale nie od początku.
Nasi obrońcy są bardziej ofensywni, niż nasi napastnicy
Na co liczy Pelle próbując strzelać wolnego z tylu metrów, jak nie potrafi nawet kopnąć nad murem…
Też tego nie pojmuję. Nie przejmuj się.
Miała być "autostrada" do finału a póki co mamy problem stworzyc sytuacje z fatalnym Cremonese
Pellegrini do zmiany, Belotti do zmiany, Marasz do zmiany i dzieci do zmiany
Raczej problem z motywacją plus luz po stronie rywali. Gdyby ten mecz był w Serie A, to Cremonese by stało w 11 pod swoim polem karnym, a tak mają wywalone i grają odważnie.
Z Belottim to w ogóle dziwna sprawa. Ciągnął swego czasu za uszy superdefensywne Torino, a superdefensywnej Romy już nie może.
Nic mnie nie denerwuje tak w Pellegrinim jak to, że on nigdy do piłki nie podbiega, tylko zawsze czeka w miejscu aż do niego podanie doleci.
Ale musisz przyznać że do tyłu zacnie podaje.
Nie wiem czy ta Cremona jest taka dobra, czy Roma znowu straciła formę, czy też mamy zwyczajnie problem z motywacją i liczymy że jakoś się samo wygra?
O sile naszej ofensywy w dzisiejszym meczu z Volpato-Pellegrinim-Belottim niech świadczy fakt, że jedyną poważną szanse stworzyła, bez ich udziału, dwójka DMF-ów: Brajan, który podawał i Tahirovic, który strzelał.
Jest już mecz
Jest już mecz na Polsat Sport Extra
I jest mój ulubiony komentator od Dżiawary :D
Ale ten nasz Garbus się opuścił z formą. Znaczy on formy w Torino też nie miał od pięciu lat.
Strasznie schowany jest. To ja już wole wygibasy Abrahama
W tym Polsacie to nieźli ludzie pracują. Wiedzą, że ludzie czekają na mecz, a Ci jeszcze powtórki z siatkówki puszczają.
Ale ten polsat dupe męczy
W sumie to już stworzyliśmy sobie jedną świetną okazję, co się zbyt często nie zdarza na tym etapie meczu.
poza szmatą Kumbulli to Roma jest ciągle na ich polowie, spokojnie
Napoli też było.
Mysle że ten mecz i tak wygraja ale zamiast minimalnym kosztem sil to bedzie musial wejsc Paulo i pewnie Abraham, bo Marash tak sie spierd…
No był, pewnie dalej jest :) Maksymilian :)
Pawełek już się grzeje, niezły ten drugi garnitur
Raczej dres, a nie garnitur ;)
o jedne zle przyjal a drug sie przewrocil :)
Spokojnie, mecz jeszcze się nie skończył, ale był tu taki śmieszek, co wręczył nam puchar Włoch i stwierdził, że w Lidze Europy nie mamy żadnych rywali. Potem się wycofał z tego pucharu Włoch, twierdząc tylko, że miejsce w finale jest pewne.
Niestety bez niego sobie nie poradzimy hahaha kto tam mialby to rozruszac ?> :) przeciez nie Pelle czy Bello
Znów w przerwie modły do Dybali
Ludzie ale pierwsza połowa jeszcze nie minęła, proszę po meczu płakać 😢 😢 😅
Stwierdzili że Mancini może w MMA walczyć to tam puszczą mecz.
Nam będzie zależeć po przerwie. Żoze w szatni powie kilka słów i strzelimy ze dwie szmatki.
Chyba również na takiego mocarnego rywala musi wejść Dybala :) Jak na grających w 10 Finów na Olimpico ;P
Canis na Polsat sport fight leci mecz
No właśnie. Nie mam czegoś takiego.
Najpierw trzeba mieć ten kanał ;)
Niedawno ktoś tu doszywal gwiazdkę do koszulki… Haha, no nie mogę.
Najlepsze ze dzisiaj cala obrona jakas zgrzana :/
Ja pierdole jaki wylew Kumbulli
Koniec meczu siatkarek
No dwa tygodnie temu wszyscy kiśli i wyśmiewali Napoli. Także LOL.
Dokładnie, wiadomo dlaczego Kumbulla tyle gra :D
A te baby dalej grają w siate 😅
kremona po puchar xd
W przerwie będą zmiany.
Się zaczyna
Nie no przynajmniej wiemy dlaczego nie gra Kumbulla. :)
Ten desers to król strzelców potężnej Ligi Konfy. Z takiego zacneego pucharu wypromował się do Cremonese :D
Kumbulla też klasa koń, nie dziwie się że tak rzadko gra.
Nie można lekceważyć drużyny która bije Mistrza Włoch
Brawo kumbulla pajacu!!!!!!!!!!!
Mancini musi sobie zwalić w przerwie bo za bardzo naładowany jest
Barkiem go ściął.
Gol
Stronicowanie komentarzy