Raczej temu, że to tamci się cofnęli i bronią wyniku.
Frosti
1 lutego 2023, 22:25
Coś tam zaczęli grać. Czemu tak późno.
mold
1 lutego 2023, 22:24
3-2 w żółtych kartkach, dla Cremonese
riss
1 lutego 2023, 22:24
Może w dogrywce wejdzie Wijnaldum
mold
1 lutego 2023, 22:23
Nie sądziłem że Belotti jest jeszcze zdolny do przedryblowania rywala
SzpilaCz
1 lutego 2023, 22:23
Belotti zaczal dobra robote robic. Juz 2 zolte zalatwil.
matekson
1 lutego 2023, 22:22
wiatr?
irekxsoberxASR
1 lutego 2023, 22:21
Manolas 2.0 ? Zabili go i nagle wstał?
Sulla Felix
1 lutego 2023, 22:21
Po co takie nerwy i kategoryczne sądy? Może jeszcze coś skleją…
Frosti
1 lutego 2023, 22:21
Co tam się z Nicolą stało.
Canis
1 lutego 2023, 22:22
Za wysoka trawa. Potknięcie o źdźbło.
mold
1 lutego 2023, 22:19
Muchomor już stare sztuczki że niby sędziowie źli
raven
1 lutego 2023, 22:19
Finał jest nasz
As11
1 lutego 2023, 22:19
Poza strzałem Tahirovicia to nawet jednej sytuacji nie mieliśmy.
mold
1 lutego 2023, 22:18
To co trzecia brameczka z konterki może?
SzpilaCz
1 lutego 2023, 22:18
Tammy wjezdza, czyli zaczynamy radosny futbol i laga na dwoch napastnikow :D
Frosti
1 lutego 2023, 22:18
Jest i Abraham
luki2323
1 lutego 2023, 22:17
powtorze jeszcze raz Puchar jest Nasz!!! czy jakos tak pisaliscie…
beda jaja.
paweleeek
1 lutego 2023, 22:17
w Serie A nie wygrali ale w pucharze sa niepokonani :P
Canis
1 lutego 2023, 22:18
Pucharowa drużyna 😁😂
Szajbus
1 lutego 2023, 22:16
Tylko nieśmiało przypomnę że Cremonese od sierpnia do lutego ma 0 wygranych meczy w Serie A. Czaicie?
To jest ku*wa hańba z nimi przegrać.
mold
1 lutego 2023, 22:17
Ale nie wygrali Ligi Konferencji
mold
1 lutego 2023, 22:16
Tez tak myślę, już daliśmy sygnał tym billardowym strzałem
Canis
1 lutego 2023, 22:15
Przecież wiadomo że i tak to wygramy. Daliśmy podpuszkę słabiakowi i zabieramy się za grę. Zaraz będzie 2:2
abruzzi
1 lutego 2023, 22:15
Dobra. Jest jeszcze dużo czasu na nieszczęsną dogrywkę. Zawsze można jeszcze zrobić dwie zmiany teraz i będzie z głowy ;P
mold
1 lutego 2023, 22:13
Hmmm pamietam że ktoś w gorącej wodzie kąpany po porażce Napoli z Cremonese zalecał De Laurentisowi zwolnienie Łysego za wystawienie rezerwowego składu…. Hmmm będąc konsekwentnym ….
As11
1 lutego 2023, 22:16
Jak tu kilku osobom było do śmiechu i jak nazywali Spalla przegrywem, że odpadł z Cremonese, a teraz coś siedzą cicho :)
abruzzi
1 lutego 2023, 22:13
Hehe,
Omen
1 lutego 2023, 22:13
Nie no, luzik. W rewanżu ich dojedziemy :D
ryniek
1 lutego 2023, 22:12
To nie szło nawet w bramkę ale to są zjeby
abruzzi
1 lutego 2023, 22:12
Rodżer też w swoim stylu poślizg na skórce od banana. Ten to jest nieogar. Tylko często te jego przypały kończą się na asekuracji ze strony Smallinga.
Canis
1 lutego 2023, 22:12
Celik to nam się udał, jak większość ostatnich transferów.
ryniek
1 lutego 2023, 22:12
Dobranoc
Marcin86
1 lutego 2023, 22:12
Ku*wa to jest niemozliwe. Taka szansa pograc o puchar. To jest druzyna przegrywów.
Adamus
1 lutego 2023, 22:11
Ładnie Czelik to wsadził
abruzzi
1 lutego 2023, 22:11
No dobra, ale akcja spadkowicza przednia.
Frosti
1 lutego 2023, 22:11
Grande Celik
Barry
1 lutego 2023, 22:11
KUPON MI ZJEBALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mold
1 lutego 2023, 22:11
Celik turecka precyzja
abruzzi
1 lutego 2023, 22:11
ahahhahahahaahha
Piotrek81
1 lutego 2023, 22:11
Zaniolo płacze w domu
riss
1 lutego 2023, 22:11
Celik samobój
Barry
1 lutego 2023, 22:11
HAHAHAHAHHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
delvecchio
1 lutego 2023, 22:11
Cremonese rewelacja edycji?
Il capitano 10
1 lutego 2023, 22:10
Wielkie Cremonese
SzpilaCz
1 lutego 2023, 22:10
Celik piekna brama
luki2323
1 lutego 2023, 22:10
Puchar jest nasz!!!
Adamus
1 lutego 2023, 22:10
Pograne :D :D
SzpilaCz
1 lutego 2023, 22:10
W 2 polowie pol skladu zrobilo juz babola.
riss
1 lutego 2023, 22:10
Dziękuje po meczu
RomanoItaliano
1 lutego 2023, 22:09
XD Smalling to nie jest nasz dzień
As11
1 lutego 2023, 22:08
O Cristante zszedł, gra trochę przyspieszy.
abruzzi
1 lutego 2023, 22:07
Qrdę, Muchomor, nie pomyl się, bo już twój zacny poprzednik nie umiał się doliczyć zmian ;P
SzpilaCz
1 lutego 2023, 22:06
Przechodzimy na 4 w obronie chyba. Zalew na lewa obrone wchodzi
Raczej temu, że to tamci się cofnęli i bronią wyniku.
Coś tam zaczęli grać. Czemu tak późno.
3-2 w żółtych kartkach, dla Cremonese
Może w dogrywce wejdzie Wijnaldum
Nie sądziłem że Belotti jest jeszcze zdolny do przedryblowania rywala
Belotti zaczal dobra robote robic. Juz 2 zolte zalatwil.
wiatr?
Manolas 2.0 ? Zabili go i nagle wstał?
Po co takie nerwy i kategoryczne sądy? Może jeszcze coś skleją…
Co tam się z Nicolą stało.
Za wysoka trawa. Potknięcie o źdźbło.
Muchomor już stare sztuczki że niby sędziowie źli
Finał jest nasz
Poza strzałem Tahirovicia to nawet jednej sytuacji nie mieliśmy.
To co trzecia brameczka z konterki może?
Tammy wjezdza, czyli zaczynamy radosny futbol i laga na dwoch napastnikow :D
Jest i Abraham
powtorze jeszcze raz Puchar jest Nasz!!! czy jakos tak pisaliscie…
beda jaja.
w Serie A nie wygrali ale w pucharze sa niepokonani :P
Pucharowa drużyna 😁😂
Tylko nieśmiało przypomnę że Cremonese od sierpnia do lutego ma 0 wygranych meczy w Serie A. Czaicie?
To jest ku*wa hańba z nimi przegrać.
Ale nie wygrali Ligi Konferencji
Tez tak myślę, już daliśmy sygnał tym billardowym strzałem
Przecież wiadomo że i tak to wygramy. Daliśmy podpuszkę słabiakowi i zabieramy się za grę. Zaraz będzie 2:2
Dobra. Jest jeszcze dużo czasu na nieszczęsną dogrywkę. Zawsze można jeszcze zrobić dwie zmiany teraz i będzie z głowy ;P
Hmmm pamietam że ktoś w gorącej wodzie kąpany po porażce Napoli z Cremonese zalecał De Laurentisowi zwolnienie Łysego za wystawienie rezerwowego składu…. Hmmm będąc konsekwentnym ….
Jak tu kilku osobom było do śmiechu i jak nazywali Spalla przegrywem, że odpadł z Cremonese, a teraz coś siedzą cicho :)
Hehe,
Nie no, luzik. W rewanżu ich dojedziemy :D
To nie szło nawet w bramkę ale to są zjeby
Rodżer też w swoim stylu poślizg na skórce od banana. Ten to jest nieogar. Tylko często te jego przypały kończą się na asekuracji ze strony Smallinga.
Celik to nam się udał, jak większość ostatnich transferów.
Dobranoc
Ku*wa to jest niemozliwe. Taka szansa pograc o puchar. To jest druzyna przegrywów.
Ładnie Czelik to wsadził
No dobra, ale akcja spadkowicza przednia.
Grande Celik
KUPON MI ZJEBALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Celik turecka precyzja
ahahhahahahaahha
Zaniolo płacze w domu
Celik samobój
HAHAHAHAHHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cremonese rewelacja edycji?
Wielkie Cremonese
Celik piekna brama
Puchar jest nasz!!!
Pograne :D :D
W 2 polowie pol skladu zrobilo juz babola.
Dziękuje po meczu
XD Smalling to nie jest nasz dzień
O Cristante zszedł, gra trochę przyspieszy.
Qrdę, Muchomor, nie pomyl się, bo już twój zacny poprzednik nie umiał się doliczyć zmian ;P
Przechodzimy na 4 w obronie chyba. Zalew na lewa obrone wchodzi
Stronicowanie komentarzy