Dyskusja

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 22:26

    Raczej temu, że to tamci się cofnęli i bronią wyniku.

  • Frosti
    1 lutego 2023, 22:25

    Coś tam zaczęli grać. Czemu tak późno.

  • mold
    1 lutego 2023, 22:24

    3-2 w żółtych kartkach, dla Cremonese

  • riss
    1 lutego 2023, 22:24

    Może w dogrywce wejdzie Wijnaldum

  • mold
    1 lutego 2023, 22:23

    Nie sądziłem że Belotti jest jeszcze zdolny do przedryblowania rywala

  • SzpilaCz
    1 lutego 2023, 22:23

    Belotti zaczal dobra robote robic. Juz 2 zolte zalatwil.

  • matekson
    1 lutego 2023, 22:22

    wiatr?

  • irekxsoberxASR
    1 lutego 2023, 22:21

    Manolas 2.0 ? Zabili go i nagle wstał?

  • Sulla Felix
    1 lutego 2023, 22:21

    Po co takie nerwy i kategoryczne sądy? Może jeszcze coś skleją…

  • Frosti
    1 lutego 2023, 22:21

    Co tam się z Nicolą stało.

    • Canis
      1 lutego 2023, 22:22

      Za wysoka trawa. Potknięcie o źdźbło.

  • mold
    1 lutego 2023, 22:19

    Muchomor już stare sztuczki że niby sędziowie źli

  • raven
    1 lutego 2023, 22:19

    Finał jest nasz

  • As11
    1 lutego 2023, 22:19

    Poza strzałem Tahirovicia to nawet jednej sytuacji nie mieliśmy.

  • mold
    1 lutego 2023, 22:18

    To co trzecia brameczka z konterki może?

  • SzpilaCz
    1 lutego 2023, 22:18

    Tammy wjezdza, czyli zaczynamy radosny futbol i laga na dwoch napastnikow :D

  • Frosti
    1 lutego 2023, 22:18

    Jest i Abraham

  • luki2323
    1 lutego 2023, 22:17

    powtorze jeszcze raz Puchar jest Nasz!!! czy jakos tak pisaliscie…
    beda jaja.

  • paweleeek
    1 lutego 2023, 22:17

    w Serie A nie wygrali ale w pucharze sa niepokonani :P

    • Canis
      1 lutego 2023, 22:18

      Pucharowa drużyna 😁😂

  • Szajbus
    1 lutego 2023, 22:16

    Tylko nieśmiało przypomnę że Cremonese od sierpnia do lutego ma 0 wygranych meczy w Serie A. Czaicie?
    To jest ku*wa hańba z nimi przegrać.

    • mold
      1 lutego 2023, 22:17

      Ale nie wygrali Ligi Konferencji

  • mold
    1 lutego 2023, 22:16

    Tez tak myślę, już daliśmy sygnał tym billardowym strzałem

  • Canis
    1 lutego 2023, 22:15

    Przecież wiadomo że i tak to wygramy. Daliśmy podpuszkę słabiakowi i zabieramy się za grę. Zaraz będzie 2:2

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 22:15

    Dobra. Jest jeszcze dużo czasu na nieszczęsną dogrywkę. Zawsze można jeszcze zrobić dwie zmiany teraz i będzie z głowy ;P

  • mold
    1 lutego 2023, 22:13

    Hmmm pamietam że ktoś w gorącej wodzie kąpany po porażce Napoli z Cremonese zalecał De Laurentisowi zwolnienie Łysego za wystawienie rezerwowego składu…. Hmmm będąc konsekwentnym ….

    • As11
      1 lutego 2023, 22:16

      Jak tu kilku osobom było do śmiechu i jak nazywali Spalla przegrywem, że odpadł z Cremonese, a teraz coś siedzą cicho :)

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 22:13

    Hehe,

  • Omen
    1 lutego 2023, 22:13

    Nie no, luzik. W rewanżu ich dojedziemy :D

  • ryniek
    1 lutego 2023, 22:12

    To nie szło nawet w bramkę ale to są zjeby

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 22:12

    Rodżer też w swoim stylu poślizg na skórce od banana. Ten to jest nieogar. Tylko często te jego przypały kończą się na asekuracji ze strony Smallinga.

  • Canis
    1 lutego 2023, 22:12

    Celik to nam się udał, jak większość ostatnich transferów.

  • ryniek
    1 lutego 2023, 22:12

    Dobranoc

  • Marcin86
    1 lutego 2023, 22:12

    Ku*wa to jest niemozliwe. Taka szansa pograc o puchar. To jest druzyna przegrywów.

  • Adamus
    1 lutego 2023, 22:11

    Ładnie Czelik to wsadził

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 22:11

    No dobra, ale akcja spadkowicza przednia.

  • Frosti
    1 lutego 2023, 22:11

    Grande Celik

  • Barry
    1 lutego 2023, 22:11

    KUPON MI ZJEBALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • mold
    1 lutego 2023, 22:11

    Celik turecka precyzja

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 22:11

    ahahhahahahaahha

  • Piotrek81
    1 lutego 2023, 22:11

    Zaniolo płacze w domu

  • riss
    1 lutego 2023, 22:11

    Celik samobój

  • Barry
    1 lutego 2023, 22:11

    HAHAHAHAHHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • delvecchio
    1 lutego 2023, 22:11

    Cremonese rewelacja edycji?

  • Il capitano 10
    1 lutego 2023, 22:10

    Wielkie Cremonese

  • SzpilaCz
    1 lutego 2023, 22:10

    Celik piekna brama

  • luki2323
    1 lutego 2023, 22:10

    Puchar jest nasz!!!

  • Adamus
    1 lutego 2023, 22:10

    Pograne :D :D

  • SzpilaCz
    1 lutego 2023, 22:10

    W 2 polowie pol skladu zrobilo juz babola.

  • riss
    1 lutego 2023, 22:10

    Dziękuje po meczu

  • RomanoItaliano
    1 lutego 2023, 22:09

    XD Smalling to nie jest nasz dzień

  • As11
    1 lutego 2023, 22:08

    O Cristante zszedł, gra trochę przyspieszy.

  • abruzzi
    1 lutego 2023, 22:07

    Qrdę, Muchomor, nie pomyl się, bo już twój zacny poprzednik nie umiał się doliczyć zmian ;P

  • SzpilaCz
    1 lutego 2023, 22:06

    Przechodzimy na 4 w obronie chyba. Zalew na lewa obrone wchodzi