Dybala powołany na mundial w Katarze

Po wielu spekulacjach Paulo Dybala znalazł się na ostatecznej liście graczy powołanych na Mistrzostwa Świata w Katarze. Selekcjoner reprezentacji Argentyny Lionel Scaloni, zdecydował się na włączenie napastnika Romy do 26-osobowej kadry.

fot. © asroma.com

Paulo Dybala został powołany przez trenera Argentyny Lionela Scaloniego na Mistrzostwa Świata. Zostało to ogłoszone bezpośrednio przez trenera Albicelestes.

Menedżer Lionel Scaloni włączył La Joyę do swojego 26-osobowego zespołu, mimo że ten wciąż dochodzi do siebie po kontuzji lewego mięśnia czworogłowego, której doznał w zeszłym miesiącu w meczu przeciwko Lecce.

Według wstępnych szacunków, absencja Dybali miała potrwać do dwóch miesięcy, jednak powrót gracza na boisko może nastąpić już w najbliższej kolejce. Jest niewielka szansa, że zobaczymy go w ten weekend w spotkaniu Romy z Torino. Dybala, który dzisiaj trenował częściowo z grupą, mógłby pojawić się na murawie wchodząc z ławki.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • RobAs
  11 listopada 2022, 19:30

  Oby nie wrócił bardziej połamany… A poza tym to niech nawet wygra te mistrzostwa ;) bo te nasze Orły… To pewnie skończą meczem o honor :D

  • Jacek
   13 listopada 2022, 09:38

   Argentyna będzie grać o honor w ostatnim meczu. Polacy zagrają na luzie.

 • samber
  11 listopada 2022, 20:34

  Myślę, że będą go tam oszczędzać przynajmniej w początkowym etapie rozgrywek. Dla nich to mega ważny zawodnik, nie mniej niż dla nas.

 • riss
  11 listopada 2022, 21:11

  Zbyt dużych szans Argentynie nie daje, wyjdą z grupy to wiadomo ale nie podejrzewam żeby zbyt daleko zaszli, Dybala i tak raczej jako rezerwowy będzie, więc powinien być w formie na styczeń.

 • hako
  11 listopada 2022, 22:11

  Oczywiście wszystko co związane z organizacją i terminem MŚ należy gnoić, ale możemy mieć ciekawe mistrzostwa pod względem rozstrzygnięć. Każda mocna ekipa z Europy ma swoje problemy i mam nadzieję, że Argentyna to wykorzysta. To będzie też ostatni taniec Messiego

 • SilesiaRoma82
  11 listopada 2022, 23:42

  Problemy są i były. Jozek póki co robi co może. Allegriego też mieli zwalniac, bo grali strasznie. Inzaghi w Interze, przed meczem z Barca, też już prawie zwolniony.;))) Juve zaczęło klepać, Inter też, ale większość fachowców na tej stronie już pogoniło Jozka;))) Z Torino 3 pkt jak Bóg w niebie;)

 • Canis
  12 listopada 2022, 14:27

  Argentyna to świetna reprezentacja. Z Messim i Dybalą to jeden z faworytów imprezy. Stawiam na nich.