Dybala, król portali społecznościowych: liczby Romy od jego przybycia zostały potrojone

Czekając na wyniki na boisku, diament Giallorossich dokonał już ich w Internecie. Interakcje na profilach społecznościowych Romy stale rosną od czasu lądowania Argentyńczyka w stolicy.

fot. © asroma.com

Oprócz tego, że jest fenomenem na boisku, Paulo Dybala jest również fenomenem na portalach społecznościowych. Jak donosi sondaż przeprowadzony przez Sensemakers, Giallorossi znacznie zwiększyli liczbę interakcji od czasu przybycia Argentyńczyka.

W czerwcu Roma mogła się pochwalić liczbą interakcji na swoich portalach społecznościowych równą 4,9 miliona (10 milionów wyświetleń wideo), zajmując piąte miejsce w specjalnym rankingu Serie A, podczas gdy w lipcu, wraz z pojawieniem się numeru 21, liczby te wywindowały mocno w górę: 18,6 miliona interakcji i 30,3 miliona wyświetleń filmów (tylko Juventus poradził sobie lepiej pod tym względem). Giallorossi zajmują obecnie trzecie miejsce w rankingu plasując się tuż za Juventusem (61 milionów interakcji i 60,7 wyświetleń wideo) i Interem (20,1 miliona interakcji i 22 miliony wyświetleń wideo).

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  10 sierpnia 2022, 19:23

  O to też chodziło. Głośne nazwisko robi wyniki. Widać to na każdej płaszczyźnie. Nawet u nas na portalu, a w szczególności na facebooku. Część kibiców przyjdzie i sobie pójdzie, ale pewna część też zostanie.

  • Frosti
   10 sierpnia 2022, 20:17

   Poza tym Roma zawsze była wybitnie dobra jeśli chodzi o portale społecznościowe, więc na pewno dobrze wykorzystają zwiększony ruch :)

  • mold
   10 sierpnia 2022, 21:26

   Nie ma co się negatywnie do tego nastawić, gdyby Roma była na poziomie Serie B pewnie strona miałaby 3 kibiców w Polsce. W pewnym sensie jesteśmy prawie wszyscy kibicami sukcesu, różnie pojmowanego, tj. trzymanie się w elicie, walka w czołówce itd.

  • majkel
   10 sierpnia 2022, 21:36

   Na Twitterze jest gość co prowadzi konto Sieny. Mało tego, jednocześnie zajmuje się prowadzeniem strony głównej!

   http://www.siena.com.pl/

   To jest dopiero historia :)