2:0
Empoli FC
Empoli FC

Dwie szybkie bramki i wygrana: Roma – Empoli 2-0

Dwa trafienia na początku spotkania zapewniły Giallorossim zwycięstwo nad Empoli. Ekipa Mourinho dopisuje w ligowej tabeli trzy punkty i czeka teraz na ruchy rywali.

W 21 kolejce Serie A, AS Roma podejmowała u siebie Empoli. Na wyprzedanym po raz kolejny Olimpico, Giallorossi zwyciężyli 2-0 po dwóch szybkich trafieniach Ibaneza i Abrahama. Obie bramki padły w odstępie kilku minut: już w 2′ minucie na listę strzelców wpisał się Brazylijczyk, 4 minuty później do siatki trafił angielski napastnik. Przy obu golach, z rzutu rożnego, asystował Dybala.

• takitam
    4 lutego 2023, 20:14

Ważne 3 punkty, na zero z tyłu.
    Byle tak dalej.

• veniom
    4 lutego 2023, 20:17

1 połowa świetny do 35 minuty. 2 połowa grają katastrofa – pewnie trener kazali muruje… 3 pkt to 3 pkt!

• Adamus
    4 lutego 2023, 20:20

pewnie to na chwilę ale Roma dawno nie była na trzecim miejscu w tabeli na takim etapie sezonu.

• Canis

Piękny mecz. Po tym spotkaniu mam już dość futbolu na dzisiaj.

• Omen
      5 lutego 2023, 00:05

:D

• Abraham
      5 lutego 2023, 18:43

:D mam to samo po każdym meczu Romy od dawna, z wyjątkiem meczu z Napoli.

• hako
    4 lutego 2023, 20:47

Obiecałem sobie nie oceniać w tym sezonie stylu gry, jeśli mecz jest wygrany. Grazie Roma.

• Totnik
    4 lutego 2023, 21:00

No ładnie to w tabeli wygląda. Przynajmniej do jutra :) brawo. Szkoda że Coppa się tak nie dało. Nasz rywal dostał wlanie becki z Lecce…

• Burdisso
    4 lutego 2023, 21:21

Empoli w tym roku grało dobrze i jeszcze nie jednemu urwie 3 pkt. Forza Roma

• samber
      4 lutego 2023, 22:23

To prawda. Patrząc na miejsce w tabeli można zlekceważyć Empoli, ale niesłusznie. To jest dobrze poukładana i mocno zmotywowana drużyna, która niedawno pokonała Inter. Mocno na nas napierali, ale przy odrobinie szczęścia udało się uniknąć gola, chociaż strzelanie to akurat Empoli słabo wychodzi.

• mold
    4 lutego 2023, 21:24

Wygrana to wygrana, miejsce w tabeli takie jakie powinno być, Józek prowadź do LM!

• abruzzi
      5 lutego 2023, 06:17

Gra w drugiej połowie była jaka była, ale tak się powinno ustawiać mecze. Dwie bramki i potem obrona, ewentualnie kontra, a nie granie kupy od pierwszej minuty – jak z Cremonese i oczekiwanie na zbawienie. Bardzo ważne trzy punkty.

• Konrad Budynek
    5 lutego 2023, 09:07

Nie wiem, czy jest dziś trener na świecie, będący równie wielką sprzecznością. Z jednej strony kompromitacja z Cremone czy Ludogorcem i wciry od Udine, z drugiej więcej punktów w ligowej tabeli, niż Klopp czy Conte…

• RomanoItaliano
      5 lutego 2023, 11:53

Myślę, że z trochę bardziej konkurencyjną kadrą tych wpadek byłoby mniej. Sądzę, że ani Mourinho nie jest taki zły, ani nasi kopacze tacy słabi, tylko brakuje nam po prostu głębi w składzie. Przychodzi 60 minuta meczu i nie ma kogo wpuścić… :/ Albo podstawowej jedenastce wyjdzie mecz, albo będzie wciry. Niestety. Solbakken ponoć dalej nie czai różnicy między 5-3-2 a 3-4-2-1 xD

• Canis
      5 lutego 2023, 22:56

Więcej punktów niż Klopp i Conte, to i Papszun ma.

• Il capitano 10
    5 lutego 2023, 12:06

Bardzo ważne 3 pkt, ale nam brakuje jakiegoś gościa na skrzydle co by tą grę trochę pociągnął czy wygrał pojedynek 1 vs 1.